03:15
Ursula von der Leyen vyzýva na celosvetové zavedenie ID, CBDC a bezhotovostnej spoločnosti – Nigel Farage reaguje (video) EÚ je prvým územím zahŕňajúcim viac štátov, kde má byť plošne zavedená …More
Ursula von der Leyen vyzýva na celosvetové zavedenie ID, CBDC a bezhotovostnej spoločnosti – Nigel Farage reaguje (video)

EÚ je prvým územím zahŕňajúcim viac štátov, kde má byť plošne zavedená nielen digitálna identita (ID), ale aj digitálna mena (CBDC) a po zrušenie hotovosti tiež systém sociálnych kreditov, ktorý bol už vyskúšaný na tzv. „covid pasech“, ktorých cieľom bola segregácia „neposlušných.“

Avšak len málokto chápal, že ide o test, na základe ktorého má byť zavedená digitálna diktatúra nielen na území EÚ. To napokon potvrdzuje aj šéfka EK Ursula von Lejno, ktorá nabáda k tomu, aby celý svet zaviedol ID, CBDC a bezhotovostnú spoločnosť.

Na jej výzvy reagoval Nigel Farge, otec Brexitu, ktorý okrem iného kvitoval, že Veľká Británia už nie je súčasťou diktátorskej EÚ (avšak vedenie nie je aktuálne o nič lepšie).

Upozornil tiež na to, že nikým nevolené Lejno vlastne priznáva, že EÚ je len testovacou krajinou, pretože cieľom je zavedenie digitálnej diktatúry globálne. A v podstate má pravdu, pretože ID a CBDC už aktívne testuje alebo zavádza 95% krajín sveta.

Vo videu Farage okrem iného pripomína, že v rámci ID budú všetky informácie o vašej osobe – od veku, adresy, výšky, váhy, uhlíkové stopy – až po očkovací status.

„Ak si nedáme pozor, smerujeme k systému sociálneho kreditu v čínskom štýle, kde – pokiaľ sa neriadite požadovanými názormi – sa stanete ne-osobou.“

VELKÝ RESET... Štvrtá priemyselná revolúcia. Kam nás všetkých vedú a čo robiť – Gloria.tv

Veľký brat ťa sleduje: Orwellov svet sa stáva realitou (video) – Gloria.tv

Rysujúci sa digitálny gulag: Desivý plán Európskej únie na digitálne ID odhalený (video) – Gloria.tv

V Bruseli nedávno schválili ID EÚ, takže už počas budúceho roka si pôjde mnoho nadšených Európanov… – Gloria.tv

Digitálne euro je na ceste: aktualizácia

zavádzania
Public domain
Caesar
Tato skorumpovana striga este nie je zatknuta?
Roman Grežďo
Taky i mně to vyhazuje ani koledy mi to nenahrálo, já už nevím co se tady děje.