Clicks1.4K
Edward7
1

Niemcy: Parlament promuje „Znak Bestii” dzięki ratyfikacji Agendy ID2020

Ethan Huff
29 stycznia niemiecki parlament (Bundestag) przystąpił do ratyfikacji Agendy ID2020 , scentralizowanego programu gromadzenia danych, który zostanie wykorzystany do wprowadzenia ostatecznego Znaku Bestii i zniewolenia całej ludzkości na zawsze.

Chociaż nadal musi zostać zatwierdzony przez niemiecką Radę Federalną, raporty wskazują, że Agenda ID2020 prawdopodobnie napotka minimalny opór od tej chwili i ostatecznie przejdzie. W ramach programu prywatne dane wszystkich Niemców, a ostatecznie wszystkich ludzi, zostaną udostępnione każdej agencji rządowej, policji i firmie z sektora prywatnego, która tego chcą.
”- pisze Peter Koenig dla Global Research (Kanada).„Obejmuje wszystko, co wiadomo o pojedynczym obywatelu, teraz do 200 punktów informacji i prawdopodobnie więcej w miarę upływu czasu, od konta bankowego po nawyki zakupowe, dokumentację zdrowotną (oczywiście zapisy szczepień), skłonności polityczne, i inne wpisy w sferze prywatnej ".

Zaprojektowany przez nikogo innego jak Billa Gatesa , Agenda ID2020 jest częścią większego „pakietu szczepień” sponsorowanego i wspieranego przez Fundację Rockefellera , Accenture, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) i Globalny Sojusz na rzecz Szczepionek i Szczepień ( GAVI ). określane jako Vaccine Alliance.
Operacja Lockstep Fundacji Rockefellera: „Pod pozorem pandemii stworzymy państwo więzienne”

Bill Gates odegrał dużą rolę w opracowaniu „Szczepionek”; "Mark Of The Beast" Do globalnej kontroli
Vaccine Alliance, którego siedziba znajduje się w Genewie w Szwajcarii, powszechnie uznanym regionie głębokiej działalności państwowej, to kolejne dzieło Billa i Melindy Gatesów .

Znajduje się tuż obok siedziby Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i jest uważane za partnerstwo publiczno-prywatne - „[z] częścią publiczną jest WHO oraz szereg krajów rozwijających się”, zauważa Koenig.

Inni prywatni partnerzy GAVI to giganci farmaceutyczni Johnson & Johnson (J&J), GlaxoSmithKline (GSK), Merck & Co. oraz Bill & Melinda Gates Foundation .

Enzym zwany LUCIFERAZĄ jest tym, co sprawia, że szczepionka wszczepialna Billa Gatesa działa
Nie wszyscy w Niemczech są na pokładzie planu Gatesa, w tym dr Reiner Füllmich, współzałożyciel Corona Commission, konsorcjum lekarzy, wirusologów, immunologów, prawników i profesorów uniwersyteckich.

Dr Füllmich obawia się, że szczepionki przeciwko COVID-19, takie jak Pfizer-BioNTech i Moderna, mogą zawierać ukryte nanocząsteczki, które mogą być dostępne za pośrednictwem promieniowania elektromagnetycznego, takiego jak uwalniane przez 5G i wkrótce 6G. Wiemy już, że firma Gates and Co. była zajęta pracą nad technologiami „szczepionek”, które zostaną połączone z mikroczipami i innymi akcesoriami nowego porządku światowego w celu uzyskania globalnej kontroli.

Jest całkowicie możliwe, że taka technologia jest już w pełni rozwinięta i ukryta w „środkach zaradczych” oferowanych dla chińskiego wirusa. Szwajcaria już korzysta z takiej technologii, która ma wbudowaną, całkowicie elektroniczną platformę identyfikacyjną.

Rząd szwajcarski podobno zlecił zarządzanie programem Agenda ID2020 sektorowi prywatnemu, co oznacza, że za przetwarzanie danych będą odpowiedzialne duże korporacje.

W pewnym momencie „szczepionki” oferowane przez takich jak Bill Gates otwarcie będą zawierać tę technologię.

Na razie "głębokie państwo" chce, abyśmy wszyscy myśleli, że ludzie są po prostu „szczepieni” na chińskie zarazki, w tym tajnymi szczepionkami ukrytymi w „zestawach testowych” na chińskie wirusy.

Gates już otwarcie przyznał, że plan polega na tym, aby każda osoba na planecie - oprócz niego, oczywiście - została zaszczepiona przeciwko chińskiemu wirusowi.

Wszystkich mniej więcej siedem miliardów ludzi otrzyma również chip identyfikacyjny włożony do swoich ciał, który pomoże elitom lepiej zarządzać ich globalnym „stadem”.

Klaus Schwab: Wielki reset doprowadzi do wszczepienia mikroczipów, które odczytują Twoje myśli
„Z polem elektromagnetycznym i falami elektromagnetycznymi 5G / 6G umożliwiającymi wprowadzanie i dostęp do danych w organizmie - kontrola nad każdą osobą jest prawie zakończona”, ostrzega Koenig. „Prawie” odnosi się do planowanego dostępu do fal mózgowych. ”

żródło, zdjęcie - CC - humansarefree.com/…-mark-of-the-beast-id2020.html

.

Bill Gates i neofeudalizm: bliższe spojrzenie na farmera Billa

Bill Gates po cichu stał się największym właścicielem gruntów rolnych w Stanach Zjednoczonych. Dla człowieka, który ma obsesję na punkcie kontroli monopolu, możliwość zdominowania również produkcji żywności musi wydawać się nie do odparcia.

Przez Robert F. Kennedy Jr.

„Gates ma napoleońską koncepcję siebie samego, apetyt, który wypływa z potęgi i czystego sukcesu, bez zakwaszającego trudnego doświadczenia, bez odwrotów”. - Sędzia Thomas Penfield Jackson, przewodniczący w sprawie Gates / Microsoft o oszustwo antymonopolowe.

Globalne blokady, które Bill Gates pomógł zaaranżować i cheerleadować, doprowadziły do bankructwa ponad 100 000 firm w samych Stanach Zjednoczonych i pogrążyły miliard ludzi w ubóstwie i śmiertelnym braku bezpieczeństwa żywnościowego, które oprócz innych niszczycielskich szkód zabijają miesięcznie 10000 afrykańskich dzieci - jednocześnie zwiększając bogactwo Gatesa poprzez 20 miliardów dolarów . Jego majątek wart 133 miliardy dolarów czyni go czwartym najbogatszym człowiekiem na świecie .
Gates wykorzystuje tę nowo zdobytą gotówkę, aby zwiększyć swoją władzę nad światowymi populacjami, kupując zdewaluowane aktywa po ognistej sprzedaży i manewrując w celu monopolistycznej kontroli zdrowia publicznego , prywatyzacji więzień , edukacji online i globalnej komunikacji, jednocześnie promując waluty cyfrowe , nadzór technologiczny , dane systemy zbioru i sztuczna inteligencja .

Dla człowieka, który ma obsesję na punkcie kontroli monopolu, możliwość zdominowania również produkcji żywności musi wydawać się nie do odparcia.
Według najnowszego wydania The Land Report , Gates po cichu stał się największym właścicielem ziemi uprawnej w Stanach Zjednoczonych. Portfolio firmy Gates obejmuje obecnie około 242 000 akrów amerykańskich pól uprawnych i prawie 27 000 akrów innych gruntów w Luizjanie, Arkansas, Nebrasce, Arizonie, Florydzie i Waszyngtonie i 18 innych stanach .
Thomas Jefferson uważał, że sukces wzorowej walki Ameryki o zastąpienie jarzma europejskiego feudalizmu szlachetnym eksperymentem samorządności zależy od nieustannej kontroli nad ziemią kraju przez dziesiątki tysięcy niezależnych rolników, z których każdy ma udział w naszej demokracji. .
W najlepszym razie kampania Gatesa mająca na celu uszczuplenie amerykańskich nieruchomości rolnych jest sygnałem, że feudalizm może znów być w modzie. W najgorszym przypadku jego szaleństwo zakupowe jest zwiastunem czegoś znacznie bardziej niepokojącego - kontroli światowych dostaw żywności przez żądnego władzy megalomana z kompleksem Napoleona.

Przyjrzyjmy się kontekstowi ukrytych zakupów Gatesa w ramach jego długoterminowej strategii panowania nad rolnictwem i produkcją żywności na całym świecie.

Począwszy od 1994 roku, Gates rozpoczął międzynarodową kampanię biopiractwa, aby osiągnąć pionowo zintegrowaną dominację nad globalną produkcją rolną. Jego imperium obejmuje teraz rozległe ziemie uprawne i ogromne inwestycje w uprawy GMO , patenty na nasiona, żywność syntetyczną , sztuczną inteligencję, w tym robotników na farmach, oraz pozycje przywódcze w potworach spożywczych, w tym Coca-Cola, Unilever , Philip Morris ( Kraft , General Foods ), Kellogg’s , Procter & Gamble i Amazon (Whole Foods) oraz w międzynarodowych koncernach, takich jak Monsanto i Bayer, które sprzedają pestycydy chemiczne i nawozy petrochemiczne.
Jak zwykle, Gates koordynuje te osobiste inwestycje z dotacjami z dotacji podatników od Fundacji Billa i Melindy Gatesów, najbogatszej i najpotężniejszej organizacji zajmującej się pomocą międzynarodową, jego partnerstwach finansowych z Big Ag , Big Chemical i Big Food oraz jego kontroli agencji międzynarodowych - w tym niektóre jego własne kreacje - z niesamowitą mocą tworzenia zmonopolizowanych rynków dla jego produktów.
Były sekretarz stanu Henry Kissinger, protegowany i partner Davida Rockefellera, zauważył, że „ Kto kontroluje dostawy żywności, kontroluje ludzi ”. W 2006 roku fundacje Bill & Melinda Gates i Rockefeller założyły sojusz na rzecz zielonej rewolucji w Afryce (AGRA) o wartości 424 mln dolarów, obiecując podwojenie wydajności upraw i zwiększenie dochodów dla 30 milionów drobnych rolników do 2020 roku, jednocześnie ograniczając brak bezpieczeństwa żywnościowego o połowę.
Charakterystyczne jest, że podejście Gatesa do globalnych problemów stawia technologię oraz jego partnerów z przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i naftowego w centrum każdego rozwiązania. Jak się okazało, „innowacyjna strategia” Gatesa w produkcji żywności polegała na narzuceniu biednym afrykańskim rolnikom nieudanego amerykańskiego systemu rolnictwa opartego na GMO, chemikaliach i paliwach kopalnych .
Afrykańskie praktyki rolnicze, wyewoluowały z ziemi przez ponad 10 000 lat w formy, które promują różnorodność upraw, decentralizację, zrównoważony rozwój, własność prywatną, samoorganizację i lokalną kontrolę nad nasionami. Wolność osobista tkwiąca w tych zlokalizowanych systemach pozostawia rolnikom podejmowanie własnych decyzji: panowie na swoich ziemiach, władcy ich losów. Ciągłe innowacje milionów drobnych rolników zmaksymalizowały zrównoważone plony i różnorodność biologiczną.

W swoim bezlitosnym odkryciu kolonializmu Gates wydał 4,9 miliarda dolarów, aby zdemontować ten starożytny system i zastąpić go zaawansowanym technologicznie, korporacyjnym i uprzemysłowionym rolnictwem, monokulturami zależnymi chemicznie, skrajną centralizacją i odgórną kontrolą. Zmusił małe afrykańskie farmy do przejścia na importowane nasiona handlowe , nawozy ropopochodne i pestycydy .

Gates zbudował infrastrukturę łańcucha dostaw chemikaliów i nasion i naciskał na afrykańskie rządy, aby wydawały ogromne sumy na dotacje oraz stosowały drakońskie kary i autorytarną kontrolę, aby zmusić rolników do kupowania jego drogich środków i przestrzegania jego dyktatów. Gates zmusił rolników do zastąpienia tradycyjnych pożywnych upraw, takich jak sorgo, proso, słodkie ziemniaki i maniok, wysokowydajnymi uprawami przemysłowymi, takimi jak soja i kukurydza , które przynoszą korzyści elitarnym handlarzom towarami, ale pozostawiają biednym Afrykańczykom niewiele do jedzenia. Zarówno odżywianie, jak i produktywność gwałtownie spadły. Gleby stawały się bardziej kwaśne wraz z każdym zastosowaniem nawozów petrochemicznych.
Podobnie jak w przypadku afrykańskiego przedsiębiorstwa zajmującego się szczepionkami Gatesa, nie było oceny wewnętrznej ani odpowiedzialności publicznej. Badanie z 2020 r. „ Fałszywe obietnice: Sojusz na rzecz zielonej rewolucji w Afryce (AGRA) ” to karta raportu z 14-letnich wysiłków kartelu Gates. Dochodzenie wykazało, że liczba Afrykańczyków cierpiących z powodu skrajnego głodu wzrosła o 30 procent w 18 krajach, do których skierował Gates. Ubóstwo na wsi przerzuciło się dramatycznie, a liczba głodujących w tych krajach wzrosła do 131 milionów .

W systemie plantacji Gatesa ludność wiejska w Afryce stała się niewolnikiem na własnej ziemi pod tyrańską pańszczyzną związaną z zaawansowanymi technologiami, mechanizacją, sztywnymi harmonogramami, uciążliwymi warunkami, kredytami i dotacjami, które są cechami charakterystycznymi „zielonej rewolucji” Billa Gatesa. ”

Jedynymi podmiotami korzystającymi z programu Gatesa są jego międzynarodowi partnerzy korporacyjni - a zwłaszcza Monsanto, w którym Gates Foundation Trust kupił 500 000 akcji o wartości 23 mln USD w 2010 r. (Ale później zbył te udziały pod naciskiem grup społeczeństwa obywatelskiego). Sam Gates nakręcił nawet reklamy GMO Monsanto , reklamując je jako „rozwiązanie” głodu na świecie.
Jako typowy przykład dziwnej hojności Gatesa, jego fundacja najwyraźniej przekazała dotowane przez podatników „charytatywne” dotacje w wysokości 10 milionów dolarów dla giganta Big Ag, firmy Cargill, na budowę łańcuchów dostaw soi GMO w RPA. Afrykanie nazywają program Gatesa „ neokolonializmem” lub „korporacyjnym kolonializmem ”.

Inicjatywa AGRA Watch Community Alliance for Global Justice z siedzibą w Seattle podąża za polityką rolną i żywnościową firmy Gates. Według Heather Day, rzecznika AGRA Watch, AGRA to koń trojański dla korporacyjnej kleptokracji.

„Fundacja Gates i AGRA twierdzą, że są„ pro-farmerami ”,„ pro-biednymi ”i„ pro-środowiskowymi ”- powiedział mi Day. „Ale ich podejście jest ściśle powiązane z międzynarodowymi korporacjami, takimi jak Monsanto, i aktorami polityki zagranicznej, takimi jak USAID [United States Agency for International Development]. Wykorzystują kryzys żywnościowy i globalny klimat, aby promować zaawansowane technologicznie, scentralizowane rolnictwo przemysłowe, które generuje zyski dla partnerów korporacyjnych firmy Gates, jednocześnie degradując środowisko i pozbawiając rolników uprawnień. Ich programy są mroczną formą filantropiractwa opartego na biopiractwie i korporacyjnym biopiractwie ”.

Aktywizm klimatyczny Gatesa (notatka dla moich kolegów zajmujących się ochroną środowiska)

Aby ukryć swoje dystopijne plany dla ludzkości w dobroczynnych intencjach, Gates wywłaszczył retorykę „zrównoważonego rozwoju”, „bioróżnorodności”, „dobrego zarządzania” i „klimatu”. Wszystkie te przyczyny to ponure realia, które stanowią egzystencjalne zagrożenie dla naszych dzieci i wymagają pilnej uwagi. Jednak historia Gatesa ujawnia jego dobroczynne intencje jako maskaradę dla jego planu maksymalizacji osobistego zysku i kontroli.
Zaskakujące jest dla mnie, jak wielu moich przyjaciół z ruchu ekologicznego połknęło szykany Gatesa. W ciągu 40 lat mojej działalności jako działacz na rzecz klimatu nie widziałem żadnych dowodów na to, że Gates finansował autentyczne działania na rzecz klimatu; Fundacja Gates jest "AWOLEM" w wojnach klimatycznych.

Wiodące grupy klimatyczne, National Resource Defense Council, Environmental Defense Fund, Sierra Club, Greenpeace, Waterkeepers itp. Nie otrzymują praktycznie nic od największej na świecie filantropii. Jego historia inwestycji sugeruje, że kryzys klimatyczny, dla Gatesa i jego kumpli, jest niczym więcej niż alibi dla natrętnej kontroli społecznej, nadzoru na skalęWielkiego Zresetowania” i masowych geoinżynieryjnych okularów "science fiction" , w tym jego szalonych i przerażających projektów do rozpylania stratosfera z chlorkiem wapnia lub wodą morską, aby "spowolnić ocieplenie", aby rozmieścić gigantyczne balony w celu nasycenia naszej atmosfery odblaskowymi cząstkami, aby zasłonić słońce lub jego niebezpieczny gambit uwalniania miliony genetycznie zmodyfikowanych komarów w południowej Florydzie.

Kiedy umieścimy te koszmarne plany w kontekście baterii eksperymentalnych szczepionek, które wymusza na 161 milionach afrykańskich dzieci rocznie , jest całkiem jasne, że Gates uważa nas wszystkich za swoje szczury laboratoryjne.
Gates posłuchał również rady Kissingera: „ Kontroluj ropę, a kontrolujesz narody ”; jego zasoby energetyczne nigdzie nie odzwierciedlają jego wyrażonej niechęci do gazów cieplarnianych . Osobiste inwestycje firmy Gates w węglowodory obejmują ogromne udziały we wszystkich głównych koncernach naftowych: Exxon, Chevron, ConocoPhillips i Shell . Jest właścicielem największej na świecie prywatnej firmy (samolotów) odrzutowych . Jego duże zaangażowanie w węgiel obejmuje gigantyczne inwestycje w najbrudniejsze floty produkujące węgiel, w tym Canadian National Railway i CSX Richmond, który jest największym przewoźnikiem węgla na wschód od rzeki Missisipi. Gates stawia na przyszłość węgla.

Energochłonne centra gromadzenia, przetwarzania i analizy danych firmy Gates należą do najszybciej rozwijających się na świecie źródeł eksplodującego zapotrzebowania na energię. I, oczywiście, chemiczne / przemysłowe przedsiębiorstwa rolne Gatesa są przeciwieństwem tego, co przyjazne dla klimatu. Jego kukurydza GMO wymaga intensywnego stosowania nawozów, pestycydów, agrochemikaliów wytwarzanych z gazu ziemnego i innych surowców kopalnych . Skutecznie zmusił Afrykanów, mówiąc słowami Michaela Pollana, do „ jedzenia oleju ”. Afrykańscy rolnicy nazywają program Gatesa „ rolnictwem głupim dla klimatu.
Gates nauczył się tuczić się podczas globalnych kryzysów, czy to pandemii, klimatu, głodu czy masowego wymierania. Zmiany klimatyczne dały Gatesowi pretekst do tworzenia monopoli na nasiona, żywność i rolnictwo.
W 2008 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów ogłosiła dotacje w wysokości 306 milionów dolarów na promowanie zrównoważonego rolnictwa o wysokiej wydajności wśród drobnych rolników w Afryce Subsaharyjskiej i Azji Południowej . Plany fundacji obejmowały stworzenie, poprzez manipulację genetyczną, wysokowydajnych, odpornych na suszę krów mlecznych oraz rozwój i namnażanie superplonów odpornych na zmiany klimatyczne.
Innymi słowy, zmiana klimatu była przykrywką dla bardziej złośliwej geoinżynierii. W międzyczasie polityka Gatesa niszczy systemy klimatyczne naszej planety , doprowadzając do wymarcia milionów gatunków, pustynnienia gleby, niszczenia systemów wodnych i wzbogacania kartelu trucizn .
A więc uwaga do innych liderów środowiskowych: Bill Gates nie jest naszym amigo! Co więcej, Gates wpędził reformę klimatyczną w nieprzyjemny zapach z milionami Amerykanów, którzy widzą jego pretensje klimatyczne w kontekście jego ambicji kontrolowania ludzkości i położenia kresu działalności gospodarczej i wolności osobistej.

To w dużej mierze sprawa Gatesa, że połowa Ameryki postrzega zmiany klimatyczne jako błahostkę „wielkiego resetu” mającą na celu przesunięcie bogactwa w górę lub geoinżynierię. To na nich nie zdają sobie sprawy z groźby zmiany klimatu. To na nas wydajemy się celowo zaślepieni na niebezpieczeństwo Billa Gatesa.
Gates czerpie zyski z całego tego zamieszania; polaryzacja debaty klimatycznej paraliżuje wysiłki reformatorskie, tym samym zachowując wartość jego udziałów węglowych. Wszyscy musimy rozpoznać, kto naprawdę stoi za tą zieloną maską!

Biopiractwo

„Naród, który niszczy swoje gleby, sam siebie niszczy”. - List prezydenta Franklina D. Roosevelta do wszystkich gubernatorów stanów, luty 1937 r
Wieloletnie doświadczenie i badania wykazały, że agroekologia opiera się na różnorodności biologicznej , wolności nasion i wolności pożywienia ma zasadnicze znaczenie nie tylko dla swobód obywatelskich i demokracji, ale także dla przyszłości żywności i rolnictwa.

Przez tysiące lat innowacje rolników i różnorodność biologiczna ewoluowały razem, aby stworzyć najbardziej wydajne praktyki na rzecz zrównoważonej produkcji żywności i różnorodności biologicznej. Przełomowe badanie Organizacji Narodów Zjednoczonych z 2009 r. Przeprowadzone przez International Assessment of Agricultural Knowledge, Science and Technology for Development ( IAASTD ) dokumentuje niepodważalne dowody na skrajną porażkę „zielonej rewolucji” Gatesa / Rockefellera w ulepszaniu tradycyjnego rolnictwa.
IAASTD wysłał zespół 900 czołowych naukowców, agronomów i badaczy do zbadania problemu głodu na świecie. Ich obszerny i ostateczny raport wykazał, że uprawy GMO nie są odpowiedzią na niedobory żywności lub ubóstwo na obszarach wiejskich. Z tego raportu ostatecznie wynika, że ani zielona rewolucja Gatesa, ani jego GMO nie mogą nakarmić świata i jednocześnie chronić planety.

Kompleksowa analiza IAASTD pokazuje, że zielona rewolucja, którą Fundacja Rockefellera rozpoczęła w Indiach i Meksyku w latach 60. XX wieku, była katastrofą; chemiczna ścieżka monokultur osłabiła zdolność Ziemi do podtrzymywania życia i produkcji żywności poprzez niszczenie bioróżnorodności, gleby i wody, a także przyczynianie się do zmiany klimatu .
Polityka Zielonej Rewolucji podważa bezpieczeństwo żywnościowe i żywieniowe, a także pozbawia drobnych rolników zadłużenie za środki zewnętrzne. IAASTD i liczne inne badania pokazują, że Suwerenności Seed , Food Suwerenność i Wiedza Suwerenność są jedyną realną przyszłość dla żywności i rolnictwa. Organizacja Narodów Zjednoczonych i czołowi naukowcy zajmujący się rolnictwem na świecie przyznali, że GMO nie są w stanie zwalczać głodu tak skutecznie, jak tradycyjne rolnictwo.
Bill Gates zdecydował się zignorować tę rzeczywistość, odrzucając dowody naukowe na rzecz swojej mesjańskiej wiary, że został wyświęcony przez Boga do zbawienia świata za pomocą technologii. Według dr Gatesa, dobrego zdrowia daje tylko strzykawka ( jest największym na świecie producentem szczepionek ).

Podobnie Farmer Bill głosi, że dobre jedzenie pochodzi wyłącznie z monokultur, chemicznych pestycydów i nawozów, upraw GMO i opatentowanych nasion, które posiada . Tworząc swoje rolnicze imperium, Gates wielokrotnie wykazywał chęć ignorowania głosów naukowców i rolników oraz, deptania praw, traktatów, tradycji, praw obywatelskich, nauki i wrażliwości.

Kradzież nasion

Od początku neolitycznej rewolucji około 10000 lat temu rolnicy i społeczności pracowali nad poprawą plonów, smakiem, wartościami odżywczymi, wytrzymałymi nasionami, które wzmacniają szczególny wzrost, właściwości lecznicze i odżywcze oraz odporność genetyczną, która pozwala szczególnie niektórym nasionom rozkwitać warunki glebowo-wodne lub odporność na drapieżniki.

Ta energiczna, genialna genetyka jest produktem cudownej współpracy między ludźmi (i darów) Stwórcy podczas tysiąca pokoleń intensywnych innowacji rolniczych ludzkości. Swobodna wymiana wiedzy i nasion między rolnikami jest podstawą utrzymania różnorodności biologicznej i bezpieczeństwa żywnościowego.

Od 1979 r., Pod auspicjami Banku Światowego, konsorcjum rolniczych ośrodków badawczych, znane jako Grupa Konsultacyjna ds. Międzynarodowych Badań Rolniczych (CGIAR), zbiera te najlepsze nasiona od małych rolników z całego świata i przechowuje je w 15 niezależnych publicznych bankach nasion stacjonujących w różnych kraje. Celem tego przedsięwzięcia było zarchiwizowanie pełnego spisu zasobów nasion dziedzictwa z korzyścią dla całej ludzkości, aby zachować różnorodność upraw przez tysiąclecia.

W ciągu ostatnich 17 lat Gates z powodzeniem manewrował, aby przejąć kontrolę nad tymi kolekcjami - obejmującymi 768 578 nasion - i zapewnić monopolistyczną własność najważniejszych światowych zapasów nasion.
Począwszy od 2003 roku, współpracując z Fundacją Rockefellera, Fundacja Billa i Melindy Gatesów wpompowała 720 milionów dolarów na projekt banku nasion CGIAR . Jako największy fundator CGIAR, Gates wykorzystał swoją dźwignię finansową, aby zmusić do połączenia 15 prawnie niezależnych centrów CGIAR w jeden podmiot prawny, złowrogą inicjatywę, którą nazywa „ Gates Ag One ”. Następnie przeniósł się, aby zaaranżować transfer badań i nasion z instytucji badawczych do korporacji opartych na surowcach, takich jak Bayer i Cargill, z którymi jest partnerem. W ten sposób plądruje, plądruje i prywatyzuje zapasy nasion najbardziej obiecujących nasion od rdzennych rolników na całym świecie.

Dyrektor firmy Gates Ag One, Joe Cornelius , jest byłym dyrektorem w Bayer Crop Science . Wcześniej był dyrektorem ds . Rozwoju międzynarodowego w Monsanto . Współpracując z Corneliusem, Gates udoskonalił techniki, których Monsanto zapoczątkowało w latach 80. XX wieku, kiedy doprowadziło do propagowania GMO i opatentowania nasion. Gates mianował się dowódcą generalnym w pirackiej wojnie Big Data, której celem jest plądrowanie i monopolizowanie wspólnych danych genomicznych milionów roślin hodowanych przez chłopów od tysiącleci.
Gates finansuje Diversity Seek (DivSeek) , globalny projekt, który uruchomił w 2015 r., Aby zmapować genomy i sekwencje genomów chłopskich zapasów nasion przechowywanych w bankach nasion. DivSeek i Gates Ag One to czubki jego włóczni, „wydobywające” dane z nasion, aby „cenzurować” to, co wspólne. Innymi słowy - aby zakończyć roszczenia własnościowe społeczeństwa.

Korzystając ze sztucznej inteligencji (AI) i technologii cyfrowych, stwory Gatesa z DivSeek i Gates AG One skanują te nasiona i kategoryzują ich dane genetyczne, aby mapować, opatentować i kraść globalne dziedzictwo ludzkości. Gates wzmacnia swoje uzasadnienie patentowe, wykorzystując technologię CRISPR do selektywnej edycji genomów nasion dziedzictwa, wprowadzając zmiany wystarczające, aby sprostać wyzwaniom patentowym.

Głównym celem firmy Gates jest wyhodowanie odmian Green Revolution zaprojektowanych tak, aby reagować na środki chemiczne wytwarzane przez partnerów firmy Gates „ Poison Cartel” : Monsanto, Bayer, Dow / DuPont, CropLife, BASF, Syngenta, Corteva itp. Krótko mówiąc, Gates celowo rabuje zalążek jej integralności i różnorodności, wymazujący historię ewolucji i jej powiązania z glebą , redukując to wszystko do prostego „kodu”. W ten sposób Gates przechwytuje genetyczną różnorodność naszej planety, przepisuje ją, opatentowuje jej kod, kradnie nasiona ludzkości i przekazuje je chemicznym konglomeratom.

Centralizując banki nasion i manipulując prawami własności intelektualnej, Gates rozpoczął kampanię „genetycznego kolonializmu”, aby okraść światowych chłopów i rdzennych rolników z ich ciężko zarobionych nasion i wiedzy.

„Celem Gates Ag One jest przejęcie kontroli nad różnorodnością genetyczną tej planety” - powiedziała mi aktywistka na rzecz wolności rolnictwa dr Vandana Shiva . Według Shivy, Gates „nadal podważa i sabotuje zarówno suwerenność rolników, jak i nasiennictwo krajów. „Gates Ag One” to wyraźna deklaracja jego zamiaru stworzenia imperium nad życiem i różnorodnością biologiczną, nad żywnością i rolnictwem oraz nad naszym pożywieniem ”. Shiva mówi, że w trakcie tego procesu „Gates finansuje piekielne eksperymenty Frankensteina, które kalają Boskie stworzenia”.
Obywatele, rządy i organizacje rolnicze napisały wiele praw, a rządy przyjęły międzynarodowe traktaty dotyczące ochrony różnorodności biologicznej, w tym Konwencję o różnorodności biologicznej (CBD) i Protokół Kartageny o bezpieczeństwie biologicznym do CBD. Oszukując urzędników państwowych, manipulując prawem własności intelektualnej i przepisując przepisy dotyczące nasion, Gates był w stanie ominąć lub zdeptać tych ustaw i umów translate.google.com/…ol-over-the-worlds-seed-banks/ i aby uniknąć wielostronnych struktur zarządzania, że rządy wprowadzone w celu zapobiegania globalnym korporacjom porwanie bioróżnorodności i planety nasiona wspólnoty chłopów i rolników.

Organizmy zmodyfikowane genetycznie (GMO)

Misyjna wiara Gatesa w technologię jako rozwiązanie dla każdego człowieka, od braku żywności i chorób po zdrowie klimatyczne, wyjaśnia jego obsesyjną promocję GMO. Gorliwe bałwochwalstwo Gatesa związane z GMO i technologie edycji genów pozostawiają go głuchym, na głosy recenzowanych naukowych dowodów i ostrzeżeń agronomów, dietetyków, toksykologów i innych naukowców, którzy kwestionują ich bezpieczeństwo.
Szczepionki i leki modyfikowane genetycznie są podstawą jego przedsiębiorstwa zajmującego się zdrowiem publicznym, a Gates finansuje badania, rozwój i proliferację GMO jako rozwiązania każdego problemu w rolnictwie. Sfinansował na przykład Emmanuelle Charpentier i Jennifer Doudna , dwóch chemików CRISPR, które zdobyły nagrody Nobla w 2020 roku za edycję genów.

Gates był także jednym z największych udziałowców Monsanto - najbardziej agresywnego promotora GMO i pestycydów na świecie. Główną misją Gates Ag One jest zmierzenie się z praktycznie każdą niezależną oceną naukową i bezpieczeństwa w ślepym pośpiechu, aby narzucić ludzkości nieprzetestowane GMO Gatesa, opatentowane nasiona, syntetyczną żywność i eksperymentalne, leki.

Można by oczekiwać, że jego udział w Monsanto i jego partnerstwo z firmami zajmującymi się przetwarzaniem żywności , chemikaliami i ropą zdyskredytują pretensje Gatesa do roli obrońcy zdrowia publicznego. Ale ogromne inwestycje Gatesa w dziennikarstwo medialne (w wydaniu magazynu Nation z marca 2020 r. Ujawniono , że Gates Foundation kupiła Gates gwarancje korzystnego zasięgu z 250 milionami dolarów dotacji dla mediów , w tym NBC / Universal, BBC, NPR, The Guardian, Le Mond, Al Jazeera i inni „mający na celu wpływanie na wiadomości”) odizolowali go od analizy i sceptycyzmu, jakie media w przeszłości stosowały do diabelskich spekulacji i obłudy szaleńczych miliarderów.

Rozmowy finansowe, a miliardy, które Gates i jego sojusznicy z branży farmaceutycznej co roku przeznaczają na dziennikarstwo publiczne i komercyjne, sprawiły, że Gates stał się ulubieńcem mediów. Wykorzystuje swoje dwutygodniowe „wycieczki satelitarne” wiodących telewizji kablowych i sieciowych programów informacyjnych, aby pokazać swoją hipnotyzującą moc zadawania pytań w softball i łaskawym szacunkiem ze strony służalczych gospodarzy (z wyjątkiem Norah O'Donnell ), w tym Andersona Coopera (CNN), Davida Muira ( ABC), Ari Melber (MSNBC) i Chuck Todd (NBC), którzy z wdzięcznością przyjmują jego wzniosłe przepowiednie na tematy; od zdrowia publicznego, po gospodarkę i politykę rolną....

więcej - childrenshealthdefense.org/…tes-neo-feudalism-farmer-bill/ © 2016-2021 Children's Health Defense