Donald Trump: Lewicowi szaleńczy chcą przywrócić REŻIM sanitarny! Nie zastosujemy się!

Były prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, który planuje ponownie ubiegać się o prezydenturę, przemawiał w czwartek skierowując się do „każdego tyrana covidowego”.
Trump argumentował, że pewni „lewicowi szaleńcy” chcą przywrócić reżim sanitarny znany z okresu pandemii covid-19. Jego zdaniem, ci sami ludzie będą próbować straszyć nowymi odmianami koronawirusa.
Podczas niedawnego wystąpienia, Donald Trump zwrócił się z przekonaniem do swoich zwolenników:
– Wiecie co jeszcze nadchodzi? Wybory! Chcą rozpocząć na nowo histerię covidową, by uzasadnić lockdowny, cenzurę, nielegalne metody głosowania i przekazywać miliardy dolarów swoim politycznym sojusznikom. Brzmi znajomo? – stwierdził były prezydent, opisując swoich przeciwników jako „źli” i „chorzy” ludzie.
Polecamy: Cejrowski i Lisicki: Viktor Orban ruską onucą? Biden bardzo pomógł Rosji!

Trump wyraził przekonanie, że to właśnie on jest liderem, który jako prezydent może powstrzymać takie działania:
– Do każdego tyrana covidowego, który chce ograniczyć naszą wolność mówię: nie zastosujemy się. Nawet o tym nie myślcie – dodał.
Polecamy: Wojciech Cejrowski namawia do buntu: „Brać gotówkę od klientów!”
Declarując swoje aspiracje prezydenckie z ramienia Partii Republikańskiej, Trump podkreślił swoje stanowisko w kwestii pandemii:
– Kiedy wrócę do Białego Domu, użyję wszelkich dostępnych środków, by wstrzymać finansowanie państwowe dla każdej szkoły, uniwersytetu, linii lotniczej czy środków komunikacji publicznej, które wprowadzą przymus noszenia masek czy szczepień – oznajmił.
Informacje o tym przemówieniu zostały szybko rozpowszechnione w mediach społecznościowych przez znanego podróżnika, Wojciecha Cejrowskiego.

Szanowni Państwo! Nasza poprzednia strona wolnosc.tv została ZABLOKOWANA przez Google i zostaliśmy zmuszeni do stworzenia nowej pod inną domeną, ale nie poddajemy się i działamy dalej! Jeśli chcecie wspomóc naszą walkę z systemem, prosimy o wsparcie naszej działalności w dowolnej kwocie na poniższe dane:
Numer rachunku bankowego:
35 2490 0005 0000 4600 7727 2518
Nazwa odbiorcy:
Blog Portal Sp. z o.o.
Tytuł przelewu: Darowizna
Wsparcie PayPal:
Będziemy wdzięczni za każdy datek. Bardzo nam to pomoże w prowadzeniu strony!
Artykuły na naszej stronie są notorycznie BANOWANE przez Google pod pretekstem „nierzetelnych i szkodliwych deklaracji” oraz „treści niebezpiecznych lub obraźliwych„, a nasze profile w mediach społecznościowych są regularnie cenzurowane za szerzenie niewygodnej prawdy.
Prosimy również o wsparcie poprzez obserwowanie naszych profili w social mediach!
Linki poniżej 🙂
OBSERWUJ Wolność.TV na Twitterze
SUBSKRYBUJ Wolność.TV na YouTube
POLUB Wolność.TV na Facebooku
OBSERWUJ Wolność.TV w Google News!
Wszystkim wspierającym nas do tej pory bardzo dziękujemy 🙂