04:19
bratr
431.9K

The Sound of Silence

The Sound of Silence www.youtube.com/watchMore
The Sound of Silence
www.youtube.com/watch
Kallistratos
Chtěl bych poděkovat za myšlenkového vetešníka, je mi ctí :))
VETEŠNÍCI NA GTV
Kallistratos
Na každém si máme něčeho vážit. Například Vilém je zdejším smajlíkovým exhbicionistou a už jako Lang025 objevil své predispozice i slovem :) A registrace Segal má zase bod za oblíbené grafické smajlíky. Zatím vítězí toto: 😀 😉🤡😅😄🤣😂😁😀🤗🤦
Děkuji za obarvení monitoru, člověk se rád zasměje. Takže přidám i trochu muziky... Dobrý bubeník, základ kapely :)))
Kallistratos
A dokonce, jak je vidět, se k pobavení publika někteří umí i pohřbít a pak znovu "vstát". Čest jejich památce :))
-----------------------
Lang025
13. úno 2014
Návod jak zabránit 3. světové válce ve své zemi
Aobubo snad nezastáváš názor že snad Vilém byl jediným člověkem který měl opravněné výhrády ke katolické církvi. To by mě opravdu pobavilo:-)
Ohledně Viléma čest jeho památce, nešahali …More
A dokonce, jak je vidět, se k pobavení publika někteří umí i pohřbít a pak znovu "vstát". Čest jejich památce :))
-----------------------
Lang025
13. úno 2014
Návod jak zabránit 3. světové válce ve své zemi
Aobubo snad nezastáváš názor že snad Vilém byl jediným člověkem který měl opravněné výhrády ke katolické církvi. To by mě opravdu pobavilo:-)
Ohledně Viléma čest jeho památce, nešahali jste mu ani po kotníky.
Segal
Otec Libor Halík si vystačí s jednou, stále stejnou registrací. Plašan z Lanškrouna si říká každý rok jinak. O čem to svědčí? 😀 😀😁😂😄😅😆®
Segal
Ostrik
23. zář 2014

Pravdu neobelžeš, tlučhubo.

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .

___________________

Že ale Ostrik prolhaného Ječmena vystihl! ®😉🤡😅😄🤣😂😁😋😎
😀
Kallistratos
Video – Druhý slovenský Otec národa a Boží prorok Vdp. M. Kuffa: Medzi čiernymi a bielymi ste …

Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu …More
Video – Druhý slovenský Otec národa a Boží prorok Vdp. M. Kuffa: Medzi čiernymi a bielymi ste …

Je poněkud obtížně reagovat na registraci Barbarin, protože podobně jako Segal a Vilém nabídne placebo, nic... Mám problém vyseparovat k čemu takové registrace jsou.... Stačí se podívat do nejen jejich komunikační historie. Asi měl pravdu jeden uživatel, že se jedná o čisté trolení a neměl bych mu věnovat pozornost....

A nyní k věci. Ohledně @Libor Halik jsem to snad napsal nedávno slušně, srozumitelně, a snad to vydrží, pokud mi to někdo ovšem zase nesmaže, nenahlásí, což se stává ....

Jinak na stranu druhou děkuji za tento komentář, který Libor vložil a včleňuji do svého komentáře níže... Můj názor na pana prezidenta - Miloš Zeman zajisté není světec a v mnohém je utkvěle škodolibý a komunikačně neúprosný a leckdy i demagogický, ale má to v hlavě srovnané a má spolehlivě obrovskou informační kapacitu a silný komunikační převis a hlavně dlouhodobé zkušenosti a to je více než dobré. Některé věci sice podává tendenčně a se svou originální dikcí, ale je to pořádný sumec, který se jen tak nevzdává a oproti těm třasořitkám, neosobnostem a korektním podpíračům piedestalů všeho možného může být Česká republika ráda, že ho má.... a především její lidé. Za prvé - je ochranným konzervativním faktorem před invazí postmoderního smýšlení a politiky s tím spojené a za druhé a to je velmi důležité - svou kontroverzností vyučuje a vzdělává lidi, aby se naučili přijímat různé polarity a názorové platformy, byť někteří se to učí již druhé volební období a stále si myslí, že jejich hrníček s kafem je vážně ten nejlepší :) Není. A tak za prezidentovi naší republiky mohu jen přát - hodně zdraví, ať dokáže odolávat touze vypustit nevhodný bonmot za každou cenu a také si přeji, aby politické klima bylo takové, že dá vyrůst osobnostem co mají vzdělání, přehled a dostatek taktu a moudrosti vzít na sebe odpovědnost a nebát se rozhodovat vhod i nevhod.
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Libor Halik
před 54 minutami
Nejdůležitější řekl až na závěr: Rozhovor prezidenta republiky Miloše Zemana pro internetové vysílání Blesk.cz „S prezidentem v Lánech“
Nedávno jste, pane prezidente, podepsal zdanění církevních náhrad a o tom je i dotaz Mojmíra Hubáčka.
Dobrý den, pane prezidente, chtěl bych se zeptat, jestli Váš podpis pod zdaněním církevních restitucí nějak zhoršil nebo poznamenal Váš vztah s kardinálem Dukou.
Ne. Já jsem panu kardinálovi už před tímto 00:58:42.249 podpisem říkal svoje důvody, to znamená, že církve podávají ty takzvané určovací žaloby i na to, co jim bylo finančně kompenzováno. Pan kardinál na to reagoval tak, že pokud jde o kongregace a řády, že na ně nemá přímý vliv. Ale paní Vero, já Vám odpovím citací pana kardinála z doby, kdy ještě nebyl kardinálem. To je tak deset let zpátky. Kdybych byl prostým knězem, nebyl bych pro církevní restituce, ale jsem arcibiskup pražský. Konec citátu.
A jako úplně poslední dotaz od čtenáře, který se podepsal pouze jako Milan. Jeho zajímá, co si myslíte o šestnáctileté Gretě Thunbergové ze Švédska, která založila tradici protestů žáků proti změnám klimatu, a nyní je dokonce mezi nominovanými na Nobelovu cenu za mír.
Myslím si o ní, že je to hysterka. Možná, že by to mělo stačit, 00:59:57.577 ale možná také, že by bylo docela dobré doprovodit to nějakým historickým příkladem. Víte, Vero, co to byla dětská křížová výprava?
Ano, vím, byla na začátku třináctého století.
Výborně. A v Marseille pod heslem, že Boží hrob lze osvobodit pouze nevinnými dětmi tam ty děti naložili, dovezli je na Střední východ a tam je prodali do otroctví.
Proč to říkám, protože ulicemi našich měst místo, aby se učili, ať to sakra dělají alespoň v sobotu a ne v pátek, procházejí středoškoláci, kteří, obávám se, o klimatické změně zase tak moc nevědí.
Mě tohle téma velmi zaujalo, a proto jsem na toto téma něco načetl. Vůbec se nevydávám za odborníka. Říkejme tomu poučený laik. Ale vím, kolik toho musíte přečíst a s kolika lidmi musíte diskutovat. Víte například, že jsou dva klimatické panely, které si vzájemně odporují? 01:01:15.353A víte, že jeden ten klimatický panel je neustále citován, protože jsou to tak zvaní alarmisté. To znamená, ti kteří varují před CO2 a tak dále a tak dále. To je také určitá neobjektivita médií, i když v obou panelech jsou samozřejmě renomovaní vědci. Já jsem četl oboje, protože je třeba srovnávat, a dospěl jsem k názoru, že samozřejmě v dějinách planety se milionkrát vystřídalo teplé a studené období, a to i v dobách, kdy tady vůbec žádná lidská civilizace neexistovala. Takže skoro se mi zdá, že ono očekávání, že produkce CO2 je hlavní příčinnou oteplování, místo toho, že je to běžná sinusoida, která se historicky opakuje, je poněkud přehnané.
A jenom poslední věta na závěr. 01:02:24.544 V rámci tohoto studia mě zajímala historie Grónska, Vero. Grónsko neboli Greenland byl opravdu zelený ostrov a byly tam pastviny a bylo tam čtrnáct farností a bylo tam pár Vikingů. Ať mi nikdo neříká, že ti Vikingové vyprodukovali tolik CO2, že to Grónsko kvůli tomu bylo zelená země. A pak přišla malá doba ledová a všichni umřeli hladem.
Děkuji Vám za Vaše odpovědi dneska, pane prezidente. Hezký zbytek neděle a pro Vás, kteří jste nestihli sledovat náš přenos, zůstaňte na Blesk.cz, kde najdete celý jeho záznam, a zbytek si můžete přečíst v zítřejším zpravodajství. Děkuji a na shledanou, pane prezidente.
A já vašim čtenářům samozřejmě přeji, aby nezemřeli hladem, konec konců nežijí v Grónsku, a aby své stravovací návyky upravili tak, aby jejich váha byla přiměřená jejich věku. Hezký den a na shledanou.
Na shledanou.
Miloš Zeman, prezident republiky, Blesk.cz, Lány 5. května 2019
Ostrik
Dnes je 8. 12. 2014 a tlučhuba stále ještě nepochopil, že chlap své sliby plní.
Proto je velmi potřebné mu nesplněné sliby stále připomínat.
___________________________________________________________________________
jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále…More
Dnes je 8. 12. 2014 a tlučhuba stále ještě nepochopil, že chlap své sliby plní.
Proto je velmi potřebné mu nesplněné sliby stále připomínat.
___________________________________________________________________________
jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil...............................
.......................................................................................................................................................
Proč tlučhuba nesplnil svůj slib? Nebylo to jen proto, že potřebuje ventilovat deviantní zálibu v mužském pozadí a v náležitostech s tím souvisejících? Vždyť dává dlouhodobě najevo, kam směřuje jeho zbočený interes. Pravda vyjde najevo, zvláště když se dají k sobě komentáře s tlučhubovou hlavní tématikou.
Toto nejsou smutné promluvy, ale hnusné promluvy:

@jecminek 2.12.2014 00:01:00
Miloslave, vymaž laskavě všechny vklady pod svým videem, kde se dohaduješ s prodavačkou......Když to promažeš jen tak halabala, pak unikne zúčastněným co si to vlastně vyfotil Lang a vložil na GLORII. TV :)
Je škoda takové podstatné skutečnosti vymazat a ochudit tak jiné o souvislosti nemyslíš? Takže prosím maž tam raději vše, nerad bych toto připomínal zase jinde.


@jecminek 1.12.2014 20:05:16
Ostriku, nauč se fotit, to nemyslíš vážně, takové rozmazané fotky. Přefoť to a rychle oprav. Byl jsi nedočkavý, aby jsi něco v koupelce nacvakal proti skautům. Tedy to se ti povedlo :) To ti snad pomáhal Lang025, když si fotil něco jiného.

@jecminek 1.12.2014 20:00:53
Inu, já myslím, že jistá metafora ukazuje, kdo si co vylil. A nyní dobrou noc a ne aby se nám Lubošek také postavil zády ke GTV.

@jecminek 1.12.2014 19:57:53
Nevím co jsi byl a nebyl, ale předpoklady lidské jsou dosti stejné. Chtěl jsem tě upozornit na to, že jedna věc je věc čistě personální a jiné téma je věc obecná. Tvůj tatínek možná ještě kakal do plínky

@jecminek 1.12.2014 19:51:04
Lepší než sem místo obličeje vkládat vlastní řiť.

@jecminek 1.12.2014 19:33:12
A ty jsi nám tady Langu025 vyfotil jednou svou řit. Vzpomínáš? Bral jsem to jako informaci z anatomie nebo pokus o umělecké ztvárnění toho, že si z něčeho děláš pr..., ale pak jsem pochopil, že ti spadla webkamera do toalety.

@Hekla 1.8.2013 20:07:13
Kladivar je jak špinavý fekál kterýmu teče vzadu z roury a smrdí na silnici a ostatní do toho najíždějí.Špína a smrad.

@Monk 24.6.2013 22:11:51
Už mi připadá, že jste na úrovni batolete, které se prostě podělává, ale nikoho to už nevzrušuje, protože je to zkrátka batole.

@Monk 12.6.2013 11:34:20
Chcete vidět, jak jednají zvrhlíci a jak napadají zase z jiné strany církev? Jako by to nestačilo od jiných. Došlo mi to odkazem před 5 minutami, nebudu uvádět raději od koho. (ZDE BYL ODKAZ NA HOMOVIDEO S PEDOFILNÍMI SCÉNAMI)
Toto video je jen pro rychlý náhled a prosím odmažte to pak, nepřeji si aby takový hnus zde na GTV byl....


@Monk — 23.1.2013 20:04:57:
Vrátil jsem se před chvílí s dcerkou z koupaliště. Bylo tam vyhrnuto a u hráze místo na bruslení. Pětimetrovými písmeny tam dotyčný napsal HOVNO

.................................................................................................................................................

jecminek 11.8.2014 10:58:58
Považuji totiž za naprosto normální, že je člověk zodpovědný za svá slova o jednání ani nemluvě.....
Ostrik
@Maria Dubovska 28.11.2014 23:47:03
To už sme preberali. Božie kralovstvo je Cirkev a ta je na zemi i v nebi.
..........................................................................................................................................

Tak čo, Dubovska, už si si opravila svoj názor? Dokázala by si teraz Božie královstvo lepšie definovať?
............................................…More
@Maria Dubovska 28.11.2014 23:47:03
To už sme preberali. Božie kralovstvo je Cirkev a ta je na zemi i v nebi.
..........................................................................................................................................

Tak čo, Dubovska, už si si opravila svoj názor? Dokázala by si teraz Božie královstvo lepšie definovať?
..........................................................................................................................................
Alebo si myslíš, že v cirkvi nie je a nikdy nebol žiadny boháč?
L 18:25Ľahšie je ťave prejsť cez ucho ihly, ako boháčovi vojsť do Božieho kráľovstva.
19 more comments from Ostrik
Ostrik
Dělej si mlhy, jaké chceš, tlučhubo. Stále však je na tobě tíha tvých lží a nesplněných slibů. Nemáš diskuzní kredit. :(

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .


jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Objednal ses, tlučhubo, u paní doktorky, která dává všemu širší rozměr? Nasadí ti sedativa, abys tu neplácal hlouposti, nepsal teplé říkánky a nedělal infiltrátskou mlhu. Třeba konečně splníš slavnostní slib a už tě neuvidíme doopravdy. :)))
Ostrik
Tlučhubo, ty vlastně nemáš jinou možnost, než splnit slavnostně dané slovo. To si můžeš věřit jak chceš ve slunce. Dokud tady budeš dělat mlhu ze svých lží, abys zakryl další své lži, budeš jen tlučhuba loučič, který o sobě tvrdí, že je neviditelný. Proto přeci děláš tu mlhu, že, lháři. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, …More
Tlučhubo, ty vlastně nemáš jinou možnost, než splnit slavnostně dané slovo. To si můžeš věřit jak chceš ve slunce. Dokud tady budeš dělat mlhu ze svých lží, abys zakryl další své lži, budeš jen tlučhuba loučič, který o sobě tvrdí, že je neviditelný. Proto přeci děláš tu mlhu, že, lháři. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Pravdu neobelžeš, tlučhubo.

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .


jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Raději se zamysli sám nad sebou.
Proč tady léta letoucí slibuješ, co nesplníš?
Proč pořád lžeš, tlučhubo?
Objednej se už k paní doktorce, ať ti určí diagnózu. :)))

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Co to píšeš za nesmysly? Radí ti dobře, histrióne. Jsi nemocný, to tu ví každý i lempi. :)))
Ostrik
Také si přibal žebřík a čelovku. Nezapomeň na své homoverše o vnadech. :)))
Ostrik
Ano, objednej se ke své doktorce.
A vezmi s sebou noťas a směrovou anténu. Ukaž jí obrázek svého trpaslíka, že je bledý. Asi z tebe ochořel. :))) 😈
Ostrik
Přísloví 15.2 Jazyk moudrých přináší dobré poznání, kdežto ústa hlupáků chrlí pošetilost.

Není právě tvé bohapusté žvanění tou největší pošetilostí?

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Co znamenají vedle tvých prázdných slibů a věčných lží tvé dekadentní veršíčky?
Vezmi je k paní doktorce, jsou svědectvím o tvé vyšinutosti.

jecminek 23.9.2014 12:41:39 V kukle, burce či v kaftanu, skrývá svoje "vnady"

To jako napadáš tři světová náboženství?
A proč jsi křesťanství přisoudil kuklu?
Máš pro to nějaké vysvětlení, histrióne? :)))
Ostrik
Opravdu si myslíš, tlučhubo, že tvé plané sliby jsou dobré poznání?
Zatím jsme poznali, že lžeš. Poznali jsme, že slibuješ a neplníš.
Poznali jsme, že v každé své registraci zkolabuješ.
Nechtěl by ses raději přichýlit k pravdě?

jecminek 23.9.2014 21:19:32
To je myslím dost srozumitelné mnoha lidem:
Přísloví 15.2 Jazyk moudrých přináší dobré poznání, kdežto ústa hlupáků chrlí pošetilost.
Ostrik
Kde se v tobě bere ta drzost, že své lži klidně přiznáš, ale pak stejně lžeš dál? Je to mdlou inteligencí?

jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Co tě vede k tomu, že máš nezvladatelnou potřebu lhát?

jecminek 23.5.2014 14:41:50
Milý Langu025, Ostriku, Redlichu, menhire, ottovonzittau .... Stačí když napíšete:

Jsem zde pouze jako uživatel ( ....... ) a nemám žádnou jinou aktivní registraci.

Jediná věta a už mne zde neuvidíte.
Ostrik
Proč se tedy zavazuješ k něčemu, co potom nechceš splnit?
Připadáš sám sobě normální? :(

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Opravdu nemám pocit, že jsi něco porušil. Ty jsi porucha sama. :)))
Ostrik
Pravda třeba je, že tvá slova jsou prázdná, tlučhubo loučiči. :)

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
Samozřejmě, že má Beno pravdu. Vysvětluje to, že má Beno pravdu. Ale pravda je něco, co neznáš, takže se nenamáhej, nic nepochopíš. :)))

Sírachovec 20:26 Lhář je zvyklý na hanbu a ostuda na něm lpí stále.

Sírachovec 20:24 Lež je hanebná poskvrna člověka, bude stále v ústech nepoctivých lidí .


jecminek 31.7.2014 20:37:32
Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.
Ostrik
Beno má pravdu. To je argument, který ty neznáš, protože jsi patologický lhář.
Objednej se u paní doktorky, ulevíš svému okolí. Když ti nasadí silná sedativa, budeš spát a křesťané na Glorii budou mít pokoj. :)))

Vůči pravdě máš velký dluh.

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovy…More
Beno má pravdu. To je argument, který ty neznáš, protože jsi patologický lhář.
Objednej se u paní doktorky, ulevíš svému okolí. Když ti nasadí silná sedativa, budeš spát a křesťané na Glorii budou mít pokoj. :)))

Vůči pravdě máš velký dluh.

jecminek 4.7.2014 08:18:27
...ječmínek tady diskutovat nebude a do diskuzí vstupovat nebude, jak uvedl. A v diskuzích mne skutečně neuvidíte. Jen na dovysvětlenou těm, kteří to stále nechápou a mají pocit, že jsem něco porušil.
Ostrik
To je pravda, kterou lháři neradi slyší. Každý lhář je totiž zbočenec. Homosexualita je také lží. 😈
Samson1
Tady je jedna zpráva z Glorie a i muslimové protestují a tvrdí, že homosexuální chování a jednání je "nakažlivý virus."

Islám Šetří katolické morálky: Katolická univerzita Sanata dharmy ve městě Yogyakarta plánované konferenci s homosex-lobbistů. Ale muslimské skupiny hrozilo, že naruší událost, protože podle nich je zneuctěn islám. Zkreslené sexuální chování je "nakažlivý virus," řekl jeden z …More
Tady je jedna zpráva z Glorie a i muslimové protestují a tvrdí, že homosexuální chování a jednání je "nakažlivý virus."

Islám Šetří katolické morálky: Katolická univerzita Sanata dharmy ve městě Yogyakarta plánované konferenci s homosex-lobbistů. Ale muslimské skupiny hrozilo, že naruší událost, protože podle nich je zneuctěn islám. Zkreslené sexuální chování je "nakažlivý virus," řekl jeden z islámských vůdců. Pod tlakem univerzita musela zrušit událost. Indonésie je štěstí, že 87% obyvatel jsou muslimové.
Ostrik
Žít ve lži musí být velmi depresivní. Zvláště když si lhář uvědomí, jaký konec ho čeká... :(
Ostrik
Co tě vede k tomu, že pronásleduješ křesťany a cyklicky předvádíš komediální odchody?
Máš nějaký zásek?

Není ti hloupé, že tu slavnostně prohlásíš, že tě už neuvidíme a pak nás znovu přesvědčíš o tom, že jsi jen sprostý lhář?

Nyní chceš, abychom se všichni tvářili, že se nic podstatného nestalo? Ale stalo!

Lžeš
a tvé komentáře nejsou věrohodné. Lháři, stalkerovi a spammerovi by mohl …More
Co tě vede k tomu, že pronásleduješ křesťany a cyklicky předvádíš komediální odchody?
Máš nějaký zásek?

Není ti hloupé, že tu slavnostně prohlásíš, že tě už neuvidíme a pak nás znovu přesvědčíš o tom, že jsi jen sprostý lhář?

Nyní chceš, abychom se všichni tvářili, že se nic podstatného nestalo? Ale stalo!

Lžeš
a tvé komentáře nejsou věrohodné. Lháři, stalkerovi a spammerovi by mohl věřit jedině hlupák. Ty si ale nemyslíš, že jsme hlupáci, že ne?

jecminek 23.5.2014 14:41:50
Milý Langu025, Ostriku, Redlichu, menhire, ottovonzittau .... Stačí když napíšete:

Jsem zde pouze jako uživatel ( ....... ) a nemám žádnou jinou aktivní registraci.

Jediná věta a už mne zde neuvidíte.
5 more comments from Ostrik
Ostrik
jecminek 17.9.2014 22:13:31
to mělo svou hlubokou pravdu nejen o GTV

Vždyť tě tu nikdo nedrží, tlučhubo. Zazpívej svou oblíbenou a můžeš v klidu splnit svůj slib. :)))
Ostrik
jecminek 17.9.2014 13:58:38
jecminek 17.9.2014 14:08:56
Ostrik je zábavný :)))

Možná. Ale ty jsi těžce duševně nemocný, tlučhubo. Co ty dokážeš nalhat, naslibovat a samozřejmě nesplnit...
A pak znovu zalhat...

Je mi tě líto.
Ostrik
Histriónské věrovyznání:

Nebudu někde, kde se toleruje lež. Současně zdravím své přátelé, jen ujišťuji, že se zde už nebudu vyskytovat žádným způsobem. Jako miros jsem zde byl a stálo mne to tvrdé poučení ale i růst. Jako Monk jsem odolal zlolajnosti, ale
pokud i prostor GTV toleruje lež, tak zde pro mne místo není.
Být věrný ideálům, znamená občas trpět, ale především milovat pravdu.
Loučí se …
More
Histriónské věrovyznání:

Nebudu někde, kde se toleruje lež. Současně zdravím své přátelé, jen ujišťuji, že se zde už nebudu vyskytovat žádným způsobem. Jako miros jsem zde byl a stálo mne to tvrdé poučení ale i růst. Jako Monk jsem odolal zlolajnosti, ale
pokud i prostor GTV toleruje lež, tak zde pro mne místo není.
Být věrný ideálům, znamená občas trpět, ale především milovat pravdu.
Loučí se těmito dvěma citáty:
Veritas Dei vincit. ale i Veritas odium parit.

Jediná věta a už mne zde neuvidíte.

Má největší lež je ta, že jsem se vrátil a jsem zde pořád.

Pro upřesnění pro ty kdo chápou - malá korekce - "lež" a s kapkou ironie a kdo chce pochopí jak bylo myšleno.

A skutečně má "největší lež" je ta, že zde stále jsem. :) Je to ironie, protože jiné lži nevidím a upřímně řečeno jsem skutečně omezil své diskuze a pak jsem se rozhodl se zase vrátit. A co má být?
🤦
Ostrik
Tlučhuba v jiné registraci:

bratr 13.10.2013 23:31:32
Četl jsem si tento odkaz www.spolcs.cz/view.php a přitom jsem sledoval nedávno dost kvalitní pořad o tom, že Jericho v dobách Jozue už nemělo plnohodnotné hradby. Archeologické vykopávky ukazovaly na četné linie zemětřesných bouří. Není pochyb, že Jericho přišlo o hradby v rámci seismických otřesů. Vykopávky ale ukazují, že časově to není …More
Tlučhuba v jiné registraci:

bratr 13.10.2013 23:31:32
Četl jsem si tento odkaz www.spolcs.cz/view.php a přitom jsem sledoval nedávno dost kvalitní pořad o tom, že Jericho v dobách Jozue už nemělo plnohodnotné hradby. Archeologické vykopávky ukazovaly na četné linie zemětřesných bouří. Není pochyb, že Jericho přišlo o hradby v rámci seismických otřesů. Vykopávky ale ukazují, že časově to není v linii s popisem událostí v Bibli a že než opevněná města se jednalo spíše o slabě opevněné osady. Velké popisované boje dostaly tak vážnou trhlinu. Dokonce údajně Izraelci jsou příbuzní s Kanaánci... Moderní archeologie a analýzy DNA atd. upřesnily některé věci... Pokud se o toto někdo zajímá, uvítal bych názor. Moc děkuji.
Ostrik
Svědectví o tvé infiltrátské činnosti se dopňují, tlučhubo. Jsi na Glorii se zlým úmyslem.
Tvoje shnilé ovoce, tlučhubo. :(


Když se satanisté odtajňují
Monk 12.6.2013 11:34:20
Libore Halíku, zřejmě víte, kdo je kostelník nejlépe. V každém případě není podle mne důležité poznávat, kdo jak tiskne ruku, ale kdo jaké vydává "ovoce". Nevím proč mne mažete, ale to je Vaše věc. Chcete vidět, jak jedn…More
Svědectví o tvé infiltrátské činnosti se dopňují, tlučhubo. Jsi na Glorii se zlým úmyslem.
Tvoje shnilé ovoce, tlučhubo. :(


Když se satanisté odtajňují
Monk 12.6.2013 11:34:20
Libore Halíku, zřejmě víte, kdo je kostelník nejlépe. V každém případě není podle mne důležité poznávat, kdo jak tiskne ruku, ale kdo jaké vydává "ovoce". Nevím proč mne mažete, ale to je Vaše věc. Chcete vidět, jak jednají zvrhlíci a jak napadají zase z jiné strany církev? Jako by to nestačilo od jiných. Došlo mi to odkazem před 5 minutami, nebudu uvádět raději od koho ZDE BYL ODKAZ NA PORNOVIDEO.

Toto video je jen pro rychlý náhled a prosím odmažte to pak, nepřeji si aby takový hnus zde na GTV byl....


Marki 10.12.2011 19:22:39
NÁFUKA

Člověk,který propaguje New Age,tvrdošíjně odmítá učení Katolické církve,nazývá ji demagogickou,odmítá dogmata(!),nepoklekne při proměňování gloria.tv/post/uwM4dd7cQ3m84siwBAWXpaAcf,uráží kněze sprostými videi,vkládá hlouposti absolutně vzdálené víře (Na stojáka),nemá rád ženy a zcela svlečené je zde vkládá ve videu gloria.tv/post/211kSyeCKbgVAcWDtGcsTwVsg ,propaguje gotic-metal styl gloria.tv/post/6z6cBwrCoXcS3Z6Gm6fMCuFpQapod.
Takové lidi u svých příspěvků smažu kdykoli to uznám za vhodné a nebudu to ani komentovat.


miros — 9.12.2011 21:13:45:
Jsem jinak toho názoru, že demagogie jako nástroj své moci používá církev za kterou se schovává.
Za blud ale doslova považuji sdělení: člověk, aby byl spasen, musí věřit všemu, co učí katolická Církev.


Kolik máš registrací, lháři? Padesát? Osmdesát? :)))
A připadá ti to normální?
Stylita
Ostriku
otec Tomáš Halík je kněz, druhým vyčítáš neúctu k otci Liborovi Halíkovi, zkus úctu ke kněžím aplikovat i v případě otce Tomáše Halíka, i když s otcem nesouhlasíš

Ještě k ječmínko-ostrikovskému plodnému dialogu zde na těchto stránkách, kdy se pánové vzájemně častují bláznami :
1. Korintským 3:18 | Ať nikdo sám sebe neklame. Domnívá-li se někdo z vás, že je v tomto světě moudrý, ať se …More
Ostriku
otec Tomáš Halík je kněz, druhým vyčítáš neúctu k otci Liborovi Halíkovi, zkus úctu ke kněžím aplikovat i v případě otce Tomáše Halíka, i když s otcem nesouhlasíš

Ještě k ječmínko-ostrikovskému plodnému dialogu zde na těchto stránkách, kdy se pánové vzájemně častují bláznami :
1. Korintským 3:18 | Ať nikdo sám sebe neklame. Domnívá-li se někdo z vás, že je v tomto světě moudrý, ať se stane bláznem, aby se stal opravdu moudrým.
Ostrik
Zdá se, že se tam vyznáš. Aby také ne! :)))
Je velmi pravděpodovné, že ti tam v době tvé hospitalizace dali do hlavy nějaký čip... Myslím to vážně. Hodně to vysvětluje... :(

Jako tady - Manchurianský kandidát
Ostrik
Jestli je třeba něco stále připomínat, tak fakt, že tlučhuba je infiltrát. Rozrušovač. Dobře, že je rozpoznán v každé své oplzlé registraci. Dejte si na něho pozor a nesvěřujte mu za žádnou cenu své souřadnice. Pracuje pro Tomáše Halíka a NWO. :(
One more comment from Ostrik
Ostrik
jecminek 31.7.2014 11:39:11
A hned se ozve ke všemu Ostrik... Podle mne je tady snad jeden uživatel s psychickou poruchou a rozpolcenou osobností. Dovoluji si se vší "úctou" říci tomu zlu: www.csfd.cz/film/117181-drz-hubu/

Proč myslíš, komunikačně odloučený tlučhubo, že bych měl mít psychickou poruchu a rozpolcenou osobnost? Já přeci na rozdíl od tebe neprovozuji histriónské divadlo s Viléme…More
jecminek 31.7.2014 11:39:11
A hned se ozve ke všemu Ostrik... Podle mne je tady snad jeden uživatel s psychickou poruchou a rozpolcenou osobností. Dovoluji si se vší "úctou" říci tomu zlu: www.csfd.cz/film/117181-drz-hubu/

Proč myslíš, komunikačně odloučený tlučhubo, že bych měl mít psychickou poruchu a rozpolcenou osobnost? Já přeci na rozdíl od tebe neprovozuji histriónské divadlo s Vilémeme, Langem, superielem, stylitou, Heklou, Jovanou, Samanthou, cinou, Verkou, aobubou, bratrem, bratrem1, Monkem, Mirosem... :)))
bratr
..............Tak lze vysvětlit, proč Ježíš poté, co nás naučil Otče náš, zdůrazňuje, že neodpustíme-li druhým, ani Otec neodpustí naše viny. A odpustit druhým je velmi obtížné, stále nosíme uvnitř trpkost – pokračoval papež. Říkáme si: „Tys mi proved tohle, jen počkej...“ a čekáme, jak mu odplatit jeho „přízeň“ stejnou mincí:
„Ne, modlit se s nepřáteli v srdci není možné. Je to těžké, to jistě,…More
..............Tak lze vysvětlit, proč Ježíš poté, co nás naučil Otče náš, zdůrazňuje, že neodpustíme-li druhým, ani Otec neodpustí naše viny. A odpustit druhým je velmi obtížné, stále nosíme uvnitř trpkost – pokračoval papež. Říkáme si: „Tys mi proved tohle, jen počkej...“ a čekáme, jak mu odplatit jeho „přízeň“ stejnou mincí:
„Ne, modlit se s nepřáteli v srdci není možné. Je to těžké, to jistě, je to těžké, nesnadné. Řeknete: »Otče! – nemohu říct 'Otče' – nejde mi to přes jazyk. Nemohu říct 'náš', protože ten mi provedl to, tamten ono – to nejde! Tihle přece patří do pekla. Nemám s nimi nic společného!« Je to opravdu nesnadné. Ježíš nám ale přislíbil Ducha svatého – a On nás učí, uvnitř, v srdci, jak vyslovovat 'Otče', jak vyslovovat 'náš'. Prosme dnes Ducha svatého, aby nás učil říkat 'Otče'a abychom mohli vyslovovat 'náš', abychom uzavřeli mír se všemi svými nepřáteli.“ 👍 🤗
bratr
JAK SE SPRÁVNĚ MODLIT OTČENÁŠ - KÁZAL PAPEŽ FRANTIŠEK

www.kostel-klecany.cz/Ost/P201306a.html

...................... Prvním slovem modlitby, kterou učí, je slovo „Otec“ – a to je zároveň klíčem k celé modlitbě:
„Ke komu se modlím? K Bohu Všemohoucímu? Vzdálenému? Ježíš to tak necítil. Ke komu se tedy modlím? Ke kosmickému Bohu? To by dnes docela šlo,... modlit se ke kosmickému Bohu, že?…More
JAK SE SPRÁVNĚ MODLIT OTČENÁŠ - KÁZAL PAPEŽ FRANTIŠEK

www.kostel-klecany.cz/Ost/P201306a.html

...................... Prvním slovem modlitby, kterou učí, je slovo „Otec“ – a to je zároveň klíčem k celé modlitbě:
„Ke komu se modlím? K Bohu Všemohoucímu? Vzdálenému? Ježíš to tak necítil. Ke komu se tedy modlím? Ke kosmickému Bohu? To by dnes docela šlo,... modlit se ke kosmickému Bohu, že? Tato polyteistická varianta je nesená dnešní light – kulturou.... Máš se však modlit k Otci! »Otec« – to je silné slovo. Máš se modlit k Tomu, který tě zplodil, který ti dal život, právě tobě. - Ne všem, to by bylo moc anonymní. - Tobě! Mně! A zároveň je Tím, kdo tě doprovází na tvé cestě, zná celý tvůj život. Všechno! To, co je dobré, i to, co není až tak dobré. Ví všechno. Pokud nezačínáme modlitbu tímto slovem - ne snad vysloveným rty, nýbrž srdcem - nemůžeme se modlit křesťansky.“

Slovo „Otec“ otevírá brány, pokračoval papež. Když si Izák ve chvíli, kdy měli přinést oběť povšiml, že něco není v pořádku, že chybí obětní zvíře, skládá důvěru ve svého otce, přenechává svou obavu srdci svého otce. Nebo na jiném místě: se slovem „otče“ přichází onen syn, který si řekl nejdřív o dědictví, odešel a pak se chtěl vrátit domů. A jeho otec jej vidí a spěchá mu v ústrety, padne mu do náručí, aby na něj nechal splynout všechnu svou lásku. Klíčem ke každé modlitbě je cítit, že jsme Otcem milováni, zdůraznil papež František:
„Máme Otce. Je nám nesmírně blízko, objímá nás... Nechme Otci všechny své obtíže a strachy. On ví, co potřebujeme. Ale jaký je to Otec? Můj otec? Ne, náš otec! Protože nejsem jedináček. Nikdo z nás není jedináček. A pokud neumím být bratrem, jen stěží se budu stávat synem tohoto Otce, protože On je Otcem všech. Mým zajisté, ale také Otcem ostatních, mých bratří. Jestliže tedy nejsem v míru se svými bratřími, nemohu Mu říkat »Otče«.“

Tak lze vysvětlit, proč Ježíš poté, co nás naučil Otče náš, zdůrazňuje, že neodpustíme-li druhým, ani Otec neodpustí naše viny. A odpustit druhým je velmi obtížné, stále nosíme uvnitř trpkost – pokračoval papež. Říkáme si: „Tys mi proved tohle, jen počkej...“ a čekáme, jak mu odplatit jeho „přízeň“ stejnou mincí:
„Ne, modlit se s nepřáteli v srdci není možné. Je to těžké, to jistě, je to těžké, nesnadné. Řeknete: »Otče! – nemohu říct 'Otče' – nejde mi to přes jazyk. Nemohu říct 'náš', protože ten mi provedl to, tamten ono – to nejde! Tihle přece patří do pekla. Nemám s nimi nic společného!« Je to opravdu nesnadné. Ježíš nám ale přislíbil Ducha svatého – a On nás učí, uvnitř, v srdci, jak vyslovovat 'Otče', jak vyslovovat 'náš'. Prosme dnes Ducha svatého, aby nás učil říkat 'Otče'a abychom mohli vyslovovat 'náš', abychom uzavřeli mír se všemi svými nepřáteli.“ 👍 🤗
superiel
bratr
Svatí nejsou nadlidé

Papežova promluva před modlitbou Anděl Páně, nám. sv. Petra
www.radiovaticana.cz/clanek.php4

........Svatí nejsou nadlidé, ani se nenarodili jako dokonalí. Jsou lidmi jako my, jako každý z nás, jsou lidmi, kteří před dosažením nebeské slávy žili normálním životem, radostmi i bolestmi, námahami a nadějemi. Něco však změnilo jejich život. Když poznali lásku Boží, následovali…More
Svatí nejsou nadlidé

Papežova promluva před modlitbou Anděl Páně, nám. sv. Petra
www.radiovaticana.cz/clanek.php4

........Svatí nejsou nadlidé, ani se nenarodili jako dokonalí. Jsou lidmi jako my, jako každý z nás, jsou lidmi, kteří před dosažením nebeské slávy žili normálním životem, radostmi i bolestmi, námahami a nadějemi. Něco však změnilo jejich život. Když poznali lásku Boží, následovali Jej celým srdcem, bezpodmínečně a bez přetvářky; dali svůj život do služby druhých, snášeli utrpení a protivenství bez nevraživosti, odpovídali na zlo dobrem a šířili radost a pokoj. Takový je život svatých. Svatí snášeli mnohá protivenství, ale bez nenávisti. Svatí totiž nikdy nechovají nenávist. Proč? Rozumějte dobře. Láska je z Boha, ale nenávist od koho? Přichází snad nenávist od Boha? Nikoli, přichází od ďábla. A svatí se odvrátili od ďábla. Svatí jsou muži a ženami, kteří v srdci chovají radost a předávají ji druhým. Nikdy nechovat nenávist, sloužit druhým, těm nejpotřebnějším, modlit se a radovat – to je cesta svatosti.
Být svatými není privilegium málokterých jako když se někomu dostane velkého dědictví. Všichni jsme křtem zdědili možnost stát se svatými. Je to povolání pro všechny. Všichni jsme tedy povoláni jít cestou svatosti a tato cesta má jméno. Cesta, která vede ke svatosti, má jméno a tvář, má tvář Ježíše Krista. On nás učí, jak se stát svatými. Ježíš Kristus nám ukazuje cestu v evangeliích, cestu blahoslavenství (srov. Mt 5,1-2). Nebeské království je totiž pro ty, kteří nezakládají svou jistotu na věcech, nýbrž na Boží lásce; pro ty, kteří mají prosté, pokorné srdce, neosobují si, že jsou spravedliví, a nesoudí druhé; pro ty, kteří umějí trpět s těmi, kdo trpí, a radovat se s těmi, kdo se radují, nejsou násilničtí, nýbrž milosrdní a snaží se být tvůrci smíření a pokoje. Světec a světice jsou tvůrci smíření a pokoje. Vždycky dopomáhají lidem ke smíření, vždycky pomáhají k míru. Tak krásná je svatost. Je to krásná cesta.........
🤗