Clicks22
lt.news

Moteris ar kompetencija? Kelno kardinolas padarė „revoliucinį“ paskyrimą

Į kovą patekęs Kelno kardinolas Raineris Woelki nuo birželio 1 dienos pasamdė 46 metų Carmen Breuckmann-Giertz naujaja Kunigų ir diakonų formavimo studijų krypties vadove.

Neaišku, kokia bus tiksli Breuckmann-Giertz užduotis. Woelki, kuris kelis mėnesius buvo žiniasklaidos persekiojimo auka ir dabar bando viską, kad išsaugotų savo odą, kalbėjo apie „unikalų“ indėlį. Moterys - [ne kompetencija] - lyderystėje jam buvo „didelis rūpestis jau ilgą laiką“.

Carmen yra ištekėjusi už Kelno diakono Thorsteno Giertzo. Jie turi vieną sūnų. Vyras dirba pas generalinį vikarą ir yra atsakingas už kunigų paskyrimą. Carmen efektyviai dirbo ligoninės judėjime, daugiausia dėmesio skirdama nepagydomų ligonių paliatyvumui. Ji taip pat kovojo su eutanazija.

De.gloria.tv vartotojai išreiškė tris susirūpinimus dėl jos. Pirma, kad kunigų likimas Kelne dabar bus sprendžiamas Giertzų šeimos namuose, nes jie abu dirba toje pačioje vietovėje. Antra, jos „Meppener Tagespost“ pristatymas su mini sijonu. nors ji vis dėlto sulaukė kanoninio amžiaus. Trečia, atsakymą į klausimą, kokius įsitikinimus apie mirtį ji išmetė už borto, „Senąją kūno ir sielos atskyrimo doktriną“ (Trauer-Teilen.blog, 2020 m. Rugsėjo 25 d.).

Verta pasvarstyti, kokią alternatyvą ji rado šiam sveiko proto mokymui.

#newsKegotuvqgm