Clicks2K

Antikristova vláda zavádza na Slovensku tvrdý Čínsky komunistický systém kontroly obyvateľstva

Antikristova vláda zavádza na Slovensku tvrdý Čínsky komunistický systém kontroly obyvateľstva.
Slovensko: Vláda sprísnila lockdown. Test bude potrebný takmer na všetko

Napriek tomu, že médiá informovali o klesajúcej tendencii výskytu infikovaných na ochorenie Covid-19, rozhodla sa vláda zavedený lockdown ešte sprísniť. Premiér Matovič nakoniec presadil celoplošné testovanie, ktoré bolo dlhodobo jeho obľúbenou témou. Nové uznesenie vlády podporili všetci ministri, okrem vicepremiérky Veroniky Remišovej (Za ľudí).

Čo čaká občanov Slovenska? Počíta sa s masívnym testovaním a s ešte prísnejším obmedzením vychádzania. Podľa nových nariadení bude potrebný antigénový alebo PCR test už aj na cestu do práce, na pobyt v prírode, pri vybavovaní na úradoch a aj na vyzdvihnutie balíka na pošte alebo vo výdajni. Bez testu môžu chodiť do prírody len deti do 15 rokov a seniori nad 65 rokov. Bez testu sa bude dať ísť len na nákup potravín, do drogérie, lekárne, či na vychádzku so psom do 1000 metrov od bydliska.

V praxi to bude znamenať, že sa splní sen premiéra Matoviča a donúti takmer všetkých občanov vo veku od 15 do 65 rokov „dobrovoľne“ sa dať otestovať. Minister Krajniak zrejme bude ohlasovať ešte väčšie „národné povstanie“ ako na jeseň.

Zákaz vychádzania sa predĺži až do 7. februára. Ako podmienku jeho skoršieho ukončenia si vláda stanovila oficiálne potvrdenie poklesu počtu hospitalizovaných pacientov na ochorenie Covid-19 pod 2500 ľudí. Tento počet sa musí udržať sedem dní po sebe. Momentálne je v nemocniciach 3067 pacientov s potvrdeným ochorením Covid-19. Aký je ich stav a aké sú u väčšiny hospitalizovaných príznaky ochorenia, to nebolo špecifikované.

Testovanie bude prebiehať kontinuálne celý týždeň od pondelka 18. januára do utorka 26. januára. Testovať sa bude aj vo firmách a továrňach, takže tentokrát bude možnosť vyhnúť sa testovaniu značne zredukovaná. To by malo priniesť štátu ešte detailnejšie poznanie o počte a výskyte „neposlušných“ a „odopieračov“, prípadne satisfakciu v podobe ich donútenia k testovaniu, vzhľadom na hustú sieť obmedzení. Vybavovanie na úradoch je práve tou pákou, ktorá môže donútiť aj tých najzarytejších odporcov.

Premiér Matovič, zrejme potešený presadením svojich plánov, vymyslel pre nové celoplošné testovanie nový, veľmi moderný a kozmopolitný názov – Celoslovenský skríning: „Nazývame prvé kolo Celoslovenský skríning, teda pohľad, aby sme vedeli, v akom stave sa Slovensko nachádza. Následne intervenujeme v okresoch, kým sa situácia v regióne nedostane pod kontrolu.“
Veľkou pákou na donútenie k testovaniu bude povinnosť ukazovať test pri nákupe pohonných hmôt. Každý kto pôjde natankovať do auta, sa bude musieť preukázať testom. Dá sa samozrejme obísť natankovaním pred začatím nového lockdownu, avšak v princípe to znamená, že pokiaľ by takýto stav trval dlhšie, nikto sa zrejme nevyhne tejto forme štátneho dozoru.

Znaky totality a kontroly takých rozmerov, ktoré momentálne pozorujeme napr. v Číne
Pokiaľ by celý stav okolo infekcie trval dlhšie a neskončil sa ani do leta, tak by spoločnosť, v ktorej sa ocitli milióny Európanov, začala vykazovať znaky totality a kontroly takých rozmerov, ktoré momentálne pozorujeme napr. v Číne. Pokiaľ by kontrola prebiehala na báze vysoko efektívnych technológii, tak by možnosť úniku bola minimálna. Ohlásenie očkovacích pasov Ursulou von der Leyenovou, návyk na všadeprítomnú kontrolu, neustále démonizovanie neposlušnosti, to sú kroky ktoré vzbudzujú neistotu a vyvolávajú obavy. Čas ukáže, či u väčšiny ľudí alebo len u niektorých.

BM
alianciazanedelu.sk/archiv/8012
dyk
Tato vlada už nemoze stratiť moc, lebo vedia čo by ich čakalo.
dyk
Na konci je video. Pozrite si a ak viete, stiahnite a dajte na Gloria tv.
...
m.facebook.com/…10370603678&id=100004441990345More
Na konci je video. Pozrite si a ak viete, stiahnite a dajte na Gloria tv.
...
m.facebook.com/…10370603678&id=100004441990345
Dori-2000 shares this
2K
Pokiaľ by kontrola prebiehala na báze vysoko efektívnych technológii, tak by možnosť úniku bola minimálna. Ohlásenie očkovacích pasov Ursulou von der Leyenovou, návyk na všadeprítomnú kontrolu, neustále démonizovanie neposlušnosti, to sú kroky ktoré vzbudzujú neistotu a vyvolávajú obavy.
Agent0
Viete preco to vsetko "riadi" Matovic, lebo nik iny nemá tak prihodne prievisko na tuto situaciu ako zmatene matuci MATOVIC...
Agent0
Celoslovensky screening je naozaj potrebny pretoze bola vymazana pamat, ako to bolo predvcerom, ale aj tak to budete musiet zopakovat pretože co ak sa situacia zajtra zhorší! A to sa dozvieme len novým "skriningom"...
ľubica
Peter(skala)
😊 😂 🤪 🤭
Agent0
Zmatovic stále viac a viac vyniká na ceste k totalnej diktature a zároveň stupa k vyšším mozgovymytiam. Zatial je to nepredbehnuty borec, lebo vystupal na totalny vrchol , na vrchol KOVIDIZMUSU. Obávám sa že tento mozgojav je bohuzial neliecitelny... To je este nieco stupidnejsie ako Gretenizmus a až pod ním je Kretenizmus.
A bohuzial má viac a viac nasledovatelov. Dokonce aj tych ktori mali iny …More
Zmatovic stále viac a viac vyniká na ceste k totalnej diktature a zároveň stupa k vyšším mozgovymytiam. Zatial je to nepredbehnuty borec, lebo vystupal na totalny vrchol , na vrchol KOVIDIZMUSU. Obávám sa že tento mozgojav je bohuzial neliecitelny... To je este nieco stupidnejsie ako Gretenizmus a až pod ním je Kretenizmus.
A bohuzial má viac a viac nasledovatelov. Dokonce aj tych ktori mali iny názor na plošné testovamie. Zrejme im slubil zdarma vakcínu proti mudrosti. Myslim, že sa na Slovensku ochvilu zaregistruje nová církev Kovidizmusov, samozrejme v čele so Zmatovicom.
Už sa tesi na nove kreslo papakovidiaka.
Možno že tymto tempom dobehne aj Číňanov, ktori mu s vdacnosti podaruju testovací sledovací systém s tisicimi kamerami a vsetcia Kovidisti sa budu z toho tešit, lebo vraj budu v televizii...
A tak zvolajme nadsene trikrát:
HURÁ !!! HURA !!! HURÁ !!!
Kricte, ved budete mozno v televizii.....
ľubica
KOVIDIZMUS! ano, teba sa mu postaviť na odpor!!! Lebo bláznoviča poslúchať je hriech!
Syndróm smrti alebo ako každý druhý zomrelý občan s kovidom v posledných 10 dňoch zomrel zavinením…
ľubica
:)))))) Agent------ super komentár, dám si ho zarámovať!!!.....uvidíme, po dnešnej noci a zajtrajšku:
Marného okénko 16.Q1.2Q21. Trump spustil řetězovou reakci, která nemá ve světě obdoby
sledujte nové komentáre... budú padať vlády.... holandská už padla:)))
Trepifajksl
Agent0
😄rozposlal som dalším👍
Martina Bohumila Luterova
KŘESŤANÉ PROZŘETE A ZAČNĚTE SE KONEČNĚ NA KOLENOU MODLIT, NEMARNITE ČAS,JEN HŘEŠÍTE
Prezident trump předesílá dlouhou dobu. Lidé si nic zatím neuvědomují. Většina. Vše co bylo připraveno na bytosti na planetě zemi, došlo tak daleko, že se nacházíme dva kroky od pekla. Two Steps From Hell
forthetruth333
žiaľ pre zapredanu vládu Čas sa kráti
Roberto 55
Cinkaci infiltrovali skutocne cely tzv. "vyspely" zapadny svet a robia to uz peknych par dekad. Komunizmus +cinska zakernost a falos je velmi nebezpecna kombinacia.
Anton Čulen
Vzbúrenci proti Bohu pozatvárali kostoly a izolovali zvlášť brutálnym spôsobom veriacich od svojich kňazov a od sviatostí a hovorca KBS sa tvári, že to nevidí
alianciazanedelu.sk/archiv/8005More
Vzbúrenci proti Bohu pozatvárali kostoly a izolovali zvlášť brutálnym spôsobom veriacich od svojich kňazov a od sviatostí a hovorca KBS sa tvári, že to nevidí
alianciazanedelu.sk/archiv/8005
apredsasatoci
Najprv vyhnali z kostolov Ducha Svätého. Teraz vyhnali z kostolov kresťanov. Mnohým to ani nevadí.
Ani mne nevadí pozerat sa Pravde do očí!
dyk
Dnes má Vassula Ryden narodeniny :) 79 rokov :)
Chvála Bohu za dielo, ktoré nám cez Vassulu dáva :)
Soport
Ty chválíš Boha za dílo satana, ty trotle?
Peter(skala)
Sám si diabol Soporrt, v mene Ježiša Krista sa strať do pekla a nevychadzaj
Nemáš zmysel pre Božie ale len ludske veci, aby si rozdeloval a ponoval. Slobodomurar akýsi
🤫
ľubica
sisi vypil skala? okamžite to vymaž alebo vymen za normalne slova a nie označpvať dakoho za diabla! Ty máš v zálohe spovedníka? čo ak nebude v tvojej blízkosti a ty zomrieš s takýmito sprostarnami.... a priťažíš si očistec!
Peter(skala)
s posadnutým človekom sa nevyjednáva, ako ani Ježiš nevyjednával s Petrom: odíť satan, nemáš zmysel pre Božie zaujmy
Coburg
Pôvodná linka na tento článok christianitas.sk/…ude-potrebny-takmer-na-vsetko/
apredsasatoci
Protiprávne!!!
Protiústavne!!!
dyk
Ž 146,3
U.S.C.A.E.
jááj ono je to v texte tak prepáčte
U.S.C.A.E.
zasa buďme objektívny tieto swaboviny alá čína nevysia len nad slovenskom je to NWO a to W značí World čiže Svet