Clicks41
lt.news

Gibsonas remia atšauktus kunigus: „Vyskupai yra samdiniai“

Melas Gibsonas palaikė rugsėjo 10 d. Čikagoje vykusį „Koalicijos atšauktiems kunigams“ rožinio mitingą, įskaitant „suspenduotą“ tėvą Jamesą Altmaną.

Gibsonas smerkė vyskupus, kurie persekioja savo kunigus, bet toleruoja bet kokias nesąmones, „bet jei vienas iš jų kunigų ištaria kažką panašaus į stačiatikybę, jie imasi veiksmų“ ir „išvaro jį iš tarnybos“.

Gibsonas tai vadina „balta kankinyste“ ir „labai gilios Bažnyčios ligos“ ženklu. Jis sutinka su arkivyskupo Viganò teiginiu, kad vargai prasidėjo nuo nesėkmingo Vatikano II.

Kai Gibsonas norėjo paramos savo 2004 m. Kristaus kančiai, jis kreipėsi į JAV vyskupus: „Tie vyrai negalėjo pakankamai greitai atsitraukti nuo manęs ir visi, išskyrus kelis, atsuko man nugarą“. Tokiu būdu jie atskleidė, kas jie yra: „gana lėkšta krūva - ir neatrodo, kad kažkas pasikeitė“.

Gibsonas prisimena gerus, senus kunigus, kuriuos aštuntajame dešimtmetyje vyskupai persekiojo, nes matė, kokią žalą daro Naujoji liturgija ir beprasmiški Vatikano II pakeitimai, ir ėmėsi veiksmų.

Nepaisant to, kad jis yra „gana nuodėmingas“, Gibsonas pripažįsta, kad žino „skirtumą tarp piemens ir samdinio“, pridurdamas, kad „manau, kad didžioji dauguma šių vyskupų yra tik samdinių būrys“.

#newsDdeidzuzke