Clicks3K

Dominik Chmielewski- Covid 19 je útokom diabla na Eucharistiu

Coburg
277
Záznam prednášky
KVP KE
V mene Farnosti Božieho milosrdenstva Košice – KVP a Kláštora karmelitánok Vás prosíme, aby ste zo svojho účtu vymazali všetky kázne a prednášky o. Dominika Chmielewského, ktoré ste neoprávnene - nezákonne kopírovali, skracovali a vystrihovali z kontextu. Kopírovanie týchto videozáznamov, ich skracovanie a vystrihovanie z kontextu všetkých prednášok je bez súhlasu autorov zakázané! Ak chcete …More
V mene Farnosti Božieho milosrdenstva Košice – KVP a Kláštora karmelitánok Vás prosíme, aby ste zo svojho účtu vymazali všetky kázne a prednášky o. Dominika Chmielewského, ktoré ste neoprávnene - nezákonne kopírovali, skracovali a vystrihovali z kontextu. Kopírovanie týchto videozáznamov, ich skracovanie a vystrihovanie z kontextu všetkých prednášok je bez súhlasu autorov zakázané! Ak chcete šíriť dobré myšlienky zo spomenutej Novény, pokojne na svoje stránky dajte odkaz na YouTubový kanál našej farnosti: www.youtube.com/playlist .
Vďaka za pochopenie a spoluprácu.

Diskutovaná prednáška bola skrátená na výslovné požiadanie o. Dominika. Viď Vyjadrenie z oficiálnej Facebook stránky o. Dominika Chmielewskeho:

SK PREKLAD:

Drahí priatelia!

V posledných dňoch sa vyskytlo veľa pripomienok k vyjadreniam o. Dominika Chmielewskeho, ktorý vraj vyhlásil, že na svete nie je koronavírus.

Týmto by sme chceli vysvetliť a opraviť, že to nie je v žiadnom z vyhlásení o. Dominika, a táto situácia bola zapríčinená z nedostatku porozumenia a prehraného výkladu jeho slov a v mnohých prípadoch aj manipulácia s výrokmi o. Dominika.

Kňaz nikdy nepovedal, že neexistuje koronavírus, hovoril iba o tom, ako sa využíva táto situácia na vyvolanie „pandémickej hystérie a strachu“ u ľudí a zneužívania tejto „pandémie“ na zatváranie kostolov a na odrezanie miliónov katolíkov od Eucharistie, ktorá je zdrojom a životom Cirkvi. V tejto súvislosti sa v rôznych častiach sveta stretávame s mnohými vymyslenými a prehnanými opatreniami pri prijímaní Eucharistie.

Účinok? Každý deň dochádza k poklesu počtu ľudí zúčastňujúcich sa na Eucharistii. A práve na to poukazuje o. Dominik. Prečo to robí? Pretože je katolíckym kňazom - a to je jeho povinnosť!!! Vieme, že je kňazom známym pre svoju veľkú lásku k Eucharistii a prikladá veľký význam spôsobu jej slávenia.

Všetky tieto mediálne informácie týkajúce sa korona vírusu spôsobujú strach a úzkosť z toho, aby ľudia vôbec vychádzali zo svojich domov! Ľudia sa boja ísť do kostola, pretože v televízii stále počujú, že sa môžu v kostole nakaziť. Nikto však nehovorí, aby nešli do supermarketov. Otázka znie: Tam kde je každý deň najviac ľudí, sa nemôžeme nakaziť?

Áno, ľudia na celom svete zomierajú na vírus a o. Dominik každý deň myslí na tieto osoby vo svojich modlitbách. Ale hovoriť o pandémii, keďže viac ľudí na svete zomiera na chrípku alebo na iné choroby, je nafukovaním celej situácie, a to je to, o čom o. Dominik, ale aj iní svetoví špecialisti hovoria.

Aby som to zhrnul: prosíme všetkých, ktorí zdieľajú akékoľvek materiály, ktoré hovoria, že o. Dominik Chmielewski tvrdí, že neexistuje žiadny koronavírus, aby tieto filmy odstránili, pretože ich posolstvo je nepravdivé a je manipuláciou s výrokmi o. Dominika Chmielewskeho.
Peter(skala)
KVPéééééééčko... to akože ked zavesiš na Net nejaké udajne vyjadrenia z farnosti "KVP" tak to teraz každý má uveriť, že to je oficialne vyjadrenie farára?

Ak ano, tak aspon napíš link kde sa to dá overiť.
Peter(skala)
a takisto udajný list o.Dominika. To si viem teiž taký spraviť:)
Coburg
Ako viem, podľa vyjadrenia - posledného - otca Dominika Chmielewského, to už treba nechať tak, pretože aj v samotnom POľsku videlo tieto jeho videá vyše dvoch miliónov veriacich. Takže je to zbytočné mazať. Napokon, otca Dominika na týchto videách prekladá tlmočník, tak tvrdenie, že sa priamo v preklade prekrucujú slová otca Dominika, je irelevantné. Iné videá, kde by niekto hovoril v mene otca …More
Ako viem, podľa vyjadrenia - posledného - otca Dominika Chmielewského, to už treba nechať tak, pretože aj v samotnom POľsku videlo tieto jeho videá vyše dvoch miliónov veriacich. Takže je to zbytočné mazať. Napokon, otca Dominika na týchto videách prekladá tlmočník, tak tvrdenie, že sa priamo v preklade prekrucujú slová otca Dominika, je irelevantné. Iné videá, kde by niekto hovoril v mene otca Dominika a "vytrhával jeho slová z kontextu", alebo ich prekrucoval - nepoznám. A nejde o žiadne "autorské práva", Pretože ani tieto záznamy nie sú nijako upravované ako strihané, a čo sa týka kopírovania, z youtubu možno sťahovať všetko. Forma, ako to hlási KVP KE - je len zneužitie pojmu "autorské práva" na mazanie a zamlčiavanie pravdy, tak ako to robili za komunizmu kňazi Pacem in terris, poplatní komunistickému režimu. Otca Dominika rieši Poľská biskupská konferencia. Nuž Otec Dominik Chmielewski je ako poľský Marián Kuffa. Na Karmelitánky sú zrejme nejaké veľké tlaky, ktoré nechcú priznať, a možno sa im aj vyhrážajú. To ale nie je dôvod na strach a ústup, pretože aj na tejto "slobode" si treba zvykať na útlak, ktorý už nastupuje. Samozrejme, každý sa môže rozhodnúť za seba, čo chce a čo vlastne dokáže obetovať pre Pravdu.
Michal Maria
KVP KE veľmi dobre ste to napísali, tu na tejto stránke sa často manipuluje, vytrháva z kontextu, a zneužívajú sa tu aj tie najsvätejšie Božie veci. Niektorým tu prítomným by nepomohlo ani keby prišiel páter Dominik osobne a použil bojové umenie z minulosti a vyrazil im všetky predné zuby 😂 😂
Peter(skala)
Chcel si povedať: "dobre som to napísal, že?" MULTINICK 🤭
Michal Maria
Dobre to máš v hlave popletené, už ti tu hrabe z toho. Veď najprv mňa sekli keď som tu dal ich videá, tak som ich zmazal.
Peter(skala)
Michal......neber to v zlom, ale očividne TU niekto s nami hraje "Pokrovu hru", ked sa tvary, že je autorom videa. Totižto autor videa sa musí jasne predstaviť menom a priezviskom. To je základ pre to, aby si mohol narokovať na autorske prava a jeho meno musí suhlasiť s tým menom, ktoré je na videu, čo ani nie je. Ty vieš ako sa volá autor videa?

2.Dalšia podmienka
je, aby aj zriadovatel …More
Michal......neber to v zlom, ale očividne TU niekto s nami hraje "Pokrovu hru", ked sa tvary, že je autorom videa. Totižto autor videa sa musí jasne predstaviť menom a priezviskom. To je základ pre to, aby si mohol narokovať na autorske prava a jeho meno musí suhlasiť s tým menom, ktoré je na videu, čo ani nie je. Ty vieš ako sa volá autor videa?

2.Dalšia podmienka
je, aby aj zriadovatel youtube kanalu s názvom: farnosť Božieho milosrdenstva, kde su uložene tieto videá, čiže farár alebo jeho poverovatel suhlasil s tým, že videa budu zverejnovane len na jeho youtube kanale a nikde inde.

Tieto 2 podmienky nikde nie su zverejnene a napriek tomu si niekto TU pride a napíše, že nás o niečo žiada v mene farnosti alebo autorskeho práva?

Ta de sme?
😬
Ved take niečo sa tu nerobí ani s videami, o ktorých sa vie, kto je ich autorom
Michal Maria
To si veľmi ľahko môžeš zistiť kňazov, ktorí pôsobia v tejto farnosti, majú tam aj iné videá a sú tam aj na videu.
Peter(skala)
.. a ked prideš na to, že farar s tým nič nemá, tak čo potom?
Michal Maria
Netreba si dopredu vymýšľať kriminálku
Peter(skala)
samozrejme pokial ide o ineho a nie o tvoje videa, tak všetko je Ok, ale keby tu niekto v mene fary od teba žiadal aby si vymazal videa čo propaguješ, tak hned by si hladal zdroj a ešte by si sa sťažoval u farara, že niekto v jeho mene Teba TU ide o niečo žiadať?!

Vždy to tak je-nič noevho pod slnkom- pokial ide o protivnika, tak vtedy to pasuje do kariet, ale akonahle ide o svoj kejhák, tak …More
samozrejme pokial ide o ineho a nie o tvoje videa, tak všetko je Ok, ale keby tu niekto v mene fary od teba žiadal aby si vymazal videa čo propaguješ, tak hned by si hladal zdroj a ešte by si sa sťažoval u farara, že niekto v jeho mene Teba TU ide o niečo žiadať?!

Vždy to tak je-nič noevho pod slnkom- pokial ide o protivnika, tak vtedy to pasuje do kariet, ale akonahle ide o svoj kejhák, tak zrazu všetci svätí ratujte :)
Michal Maria
Kaleráby a omáčky, tým si sa tu preslávil, to je vidieť už dlho
Peter(skala)
jasné, samé vyhovorky, ked dôjdu argumenty, tak treba prejsť na osobne zaujmy, ale ruku na srdce: chceš povedať, že keby od teba niekto žiadal v mene fary aby si stiahol videa, tak by si to urobil bez toho, aby si sa opýtal farara?
Kallistratos
A samozřejmě nekonečným mazáním komentářů se Petřík proslavil. Naposledy mi smázl prostý odkaz na vakcinaci Státního zdravotního ustavu. při cestách do zahraničí. Péťo, Péťo... ty,ty,ty....😁
aobubo
Po celou dobu nouzového stavu jsem měl ve sve farnosti možnost pravidelně přijímat Eucharistii. Nevím o jakých končinách tento páter mluví, že miliony lidí nemohlo. V současnosti, aspoň tam kde žiju, máme náramný luxus být na mši kdy si zamanem, ráno, dopoledne, odpoledne i večer. Myslím, že člověk křesťan je také živ z víry a když nelze z nějakého důvodu přijímat Eucharistii, tak holt to nejde, …More
Po celou dobu nouzového stavu jsem měl ve sve farnosti možnost pravidelně přijímat Eucharistii. Nevím o jakých končinách tento páter mluví, že miliony lidí nemohlo. V současnosti, aspoň tam kde žiju, máme náramný luxus být na mši kdy si zamanem, ráno, dopoledne, odpoledne i večer. Myslím, že člověk křesťan je také živ z víry a když nelze z nějakého důvodu přijímat Eucharistii, tak holt to nejde, ale tím přeci křesťan neumírá. Kristus není přeci omezen jen na Eucharistii, vždyť Krista můžeme viděť v kdekoho a příjmout ho například laskavostí či nějakou dobrotou co dotyčný potřebuje. Byly časy kdy nebyla mše často nebo blízko a přesto člověk žil s Kristem. A jestli někdo útočí na Eucharistii, tak vždy si vyláme zuby, Krista nikdo neporazí.
Kallistratos
Jsem v tomto lehce konzervativní a korona-období jsem přečkal tak, že jsem se vyhnul určitým návštěvám kostela, neboť mne "lehce" šokovalo dost rychlé a s předstihem oproti jiným farnostem vylití svěcené vody za kostel, zrušení pozdravení pokoje a náhubkový zákon v kostele. Nebyl jsem s rouškou NIKDY v kostele a v on-line přenosech byl můj favorit jeden moravský kněz s kterým jsem si i …More
Jsem v tomto lehce konzervativní a korona-období jsem přečkal tak, že jsem se vyhnul určitým návštěvám kostela, neboť mne "lehce" šokovalo dost rychlé a s předstihem oproti jiným farnostem vylití svěcené vody za kostel, zrušení pozdravení pokoje a náhubkový zákon v kostele. Nebyl jsem s rouškou NIKDY v kostele a v on-line přenosech byl můj favorit jeden moravský kněz s kterým jsem si i zatelefonoval. Jsem tolerantní, takže s veškerou úctou respektuji i přijímání na ruku, které je s úctou praktikováno a nikoli ledabyle, což je možné někdy, žel vidět. Sám jsem ale vždy přijímal pouze do úst a jsem za to rád. Eucharistie je veliký DAR. To co píšeš aobubo je hezky napsáno a souhlasím...
dalila
dalila
Pardon, mobil.
Dominik nie je poloboh. Ale má pravdu. Áno umierali ľudia. Ale vírus je umelý, na manipuláciu ľudí. Myslím že chcel povedať že tie opatrenia voči Eucharistii,nie sú dobré. Že je malá viera v Krista v Eucharistii.
Superhypermarkety sú voči koroňňovi odolné a toto je zaujímavé.
Michal Maria
Máte slobodnú vôľu, môžte robiť čo chcete, trebárs usporiadajte aj nejakú korona párty ako v USA :)
dalila
Nebuď ako jež :-)
Párty nie. Byť normálny. Že je tu snaha odťat od eucharistie, nemôžeš uprieť
Michal Maria
Keby som bol normálny ja aj ty nechodili by sme na Gtv 😂😂😂
Michal Maria
Tu sú všetky jeho príhovory na YouTube: youtu.be/I1DV3GGH6G8
dalila
Dana22
Treba sa ozývať už teraz-NIE povinnému očkovaniu!

preklad textu bol robený cez prekladač

katholisches.info/…/corona-impfstof…

(Londýn) Farmaceutická spoločnosť spolupracuje s Oxfordskou univerzitou na výrobe vakcíny proti koróne. Na výrobu sa používa tkanivo od potratených detí. Anglickí biskupi sa však ponáhľali na pomoc farmaceutickým záujmom a požehnali. Bunky usmrtených plodov alebo nie: …More
Treba sa ozývať už teraz-NIE povinnému očkovaniu!

preklad textu bol robený cez prekladač

katholisches.info/…/corona-impfstof…

(Londýn) Farmaceutická spoločnosť spolupracuje s Oxfordskou univerzitou na výrobe vakcíny proti koróne. Na výrobu sa používa tkanivo od potratených detí. Anglickí biskupi sa však ponáhľali na pomoc farmaceutickým záujmom a požehnali. Bunky usmrtených plodov alebo nie: Katolíci sú „povinní“ sa zaočkovať.

Vlády Európy vsádzajú na vakcínu britsko-švédskej farmaceutickej spoločnosti AstraZeneca. Berlín, Paríž a Rím už objednali 400 miliónov dávok vakcíny, hoci vakcína ešte nie je k dispozícii.

Kritika očkovacej látky Oxford nie je len kvôli skutočnosti, že korónová vakcína by mala prísť na trh EÚ obchádzaním schvaľovacieho procesu, a pretože existuje rezistencia voči objavujúcemu sa povinnému očkovaniu, ktoré vlády v zásuvke stále pripravujú. Skôr existuje aj kritika, pretože na výrobu vakcíny sa používa tkanivo od potratených detí.

Kritika tohto posledného bodu, ktorá spôsobuje veľké znechutenie a podporuje odmietnutie očkovania proti koróne, sa na scéne nazývala biskupskou konferenciou Anglicka a Walesu. Na obranu vakcíny vyšla spôsobom, ktorý vyvoláva otázku, na koho hovoria v tejto veci.

Podľa biskupov majú katolíci „povinnosť zaočkovať“ v boji proti koronavírusu.

Anglickí biskupi už teda vydali požehnanie cirkvi na povinné očkovanie.

Okrem toho sa zdá, že použitie potratených detí nie je problémom pre biskupov Anglicka. Aspoň nie ten, ktorý je relevantný. Na druhej strane tí, ktorí v dôsledku toho nebudú očkovaní, konajú nezodpovedne. Katolíci, ktorí z dôvodu svedomia odmietajú byť očkovaní prípravkom pripraveným od potratených detí, sú biskupi prísne disciplinovaní.

Biskupská konferencia, ktorej predsedal Vincent Cardinal Nichols, arcibiskup z Westminsteru, zdôraznila, že „všetky klinicky odporúčané vakcíny sa môžu používať s čistým svedomím“.

vážne? „S dobrým svedomím“?

Opäť vyvstáva otázka, prečo sú episkopáty západných štátov v boji proti koronavírusom ešte radikálnejšie ako vlády jednotlivých štátov. Taktiež sa dobrovoľne preskočia na stranu, pokiaľ ide o obhajobu svojich opatrení, aj keď sú v rozpore s katolíckou doktrínou a nariaďujú alebo narážajú na svedomie veriacich.

V Anglicku a vo Walese zostali kostoly zatvorené kvôli koronavírusu po tom, čo sa krčmy v krajine opäť otvorili. Hypertenzibilné dodržiavanie štátnych korónových opatrení, ktoré by cirkev obvykle nebola povinná, vykonávajú nielen biskupské konferencie v Anglicku, ale aj v iných západných krajinách.

Anglickí biskupi vyhlásili:

„Sme presvedčení, že existuje morálna povinnosť očkovania, ktorá je nevyhnutná pre bezpečnosť ostatných. Toto je obzvlášť dôležité, keď sa objaví vakcína proti Covid-19. “

Vo vyhlásení sa uvádza, že „Cirkev nesúhlasí s výrobou vakcín pomocou tkanív získaných z potratených plodov,“ dodáva:

„Cirkev učí, že dôležitosť zdravia dieťaťa a iných zraniteľných ľudí môže rodičom umožniť použitie vakcíny tohto typu.“

Zdravie „dieťaťa a iných zraniteľných osôb“ je preto dôležitejšie ako trestné používanie tkanív potratených detí.

Čo sú biskupi stále schopní, keď sú pripravení vystaviť sa takýmto spôsobom záujmom tejto korónovej vakcíny - a spoločnosti za ňou?

Text: Giuseppe Nardi
ľubica
Roberto 55
Velmi pekne, lem skoda, ze vacsina knazov stale sluzi Bugninim "vypracovanu" sprotestantizovanu a Pavlom VI. schvalenu sv. omsu. A vacsina ludi prijma sv. Eucharistie = ziveho Pana Jezisa do ruk a drobne ciastocky=cely Pan Jezis padaju na podlahu kostola a "veselo" sa po Panovi sliape.....Ked k tomu este pridame sucasne saskovanie s maskami- to je hotova katastrofa. Pater Dominik hovori - diabol …More
Velmi pekne, lem skoda, ze vacsina knazov stale sluzi Bugninim "vypracovanu" sprotestantizovanu a Pavlom VI. schvalenu sv. omsu. A vacsina ludi prijma sv. Eucharistie = ziveho Pana Jezisa do ruk a drobne ciastocky=cely Pan Jezis padaju na podlahu kostola a "veselo" sa po Panovi sliape.....Ked k tomu este pridame sucasne saskovanie s maskami- to je hotova katastrofa. Pater Dominik hovori - diabol sa smeje...
ľubica
roberto celé to má 1 h 7 min:
Vízia sv. Don Bosca: útok na Eucharistiu a na Pannu Máriu na konci čias
na YT to už cenzurovali a skrátili na 1h 2 min, vystrihli 5 d o l e ž i t y c h min,,,,, čítaj všetky komenty pod coburgovým 22 min strihnutým videom
Svätý Malachiáš(prorok)
To je najviac zaujímavé jak dobre hovorí a zas na druhej strane obhajuje niekedy zle veci aj vrátane medžugorie falošné. Ďalší modernista a charizmatik ?
apredsasatoci
Keby hovoril Pravdu - bergoglio je modlosluzobnik..... už nie je v rkc. Kto by ti potom tu podstatnú Pravdu povedal? Potom, keď to ľudia príjmu, môže ďalšiu Pravdu pridať.
Svätý Malachiáš(prorok)
Možno iba je nevedomely a nevie ešte o niektorých veciach skutočnú pravdu. Neviem skoro o ňom nič takže viac sa nemôžem vyjadriť.
apredsasatoci
Múdro! To je ďalšia z moznosti. Prečo by som mala pátrať po jeho živote? Dôležité je iba to čo hovorí. Teda aspoň pre mňa.
Coburg
Michal Maria ty si to zle pochopil. ten boj s "koronavírusom" nie je vymyslený, ale umelý a cielený.
apredsasatoci
Michal Maria, Takže iba ty hovoríš pravdu a všetci lekári po svete klamú. 😂
Nechápem koho chcem oblafnuť so svojou tetou? Strýka náhodou nemáš?
Michal Maria
Anton, čo som napísal o tej sesternici je pravda. Chcem sa spýtať všetkých buričov tu na Gtv, toto nenastriháte a nebudete šíriť? Toto vám nevonia? Od 9 minúty a 30 sekundy: youtu.be/G0hV-9kcT6I
apredsasatoci
Michal Maria, Zbytočne sa snažís o loz. Súdneho človeka neoklamas. Pána lekári po celom svete už vypovedali.
Michal Maria
Páter Dominik je svätý kňaz, ale nieje poloboh, aj on sa mýli, v prednáške okrem iného hovorí o covid 19 akoby to bol výmysel, a to nieje pravda. To môže povedať človek, ktorý to nezažil. Už som tu písal, sesternica mojej ženy pracuje ako doktorka v Taliansku a zažila si svoje v skafandri, dvaja jej známi doktori zomreli a nebola to sranda. Nedávno nám o tom rozprávala, takže je to s prvej ruky. …More
Páter Dominik je svätý kňaz, ale nieje poloboh, aj on sa mýli, v prednáške okrem iného hovorí o covid 19 akoby to bol výmysel, a to nieje pravda. To môže povedať človek, ktorý to nezažil. Už som tu písal, sesternica mojej ženy pracuje ako doktorka v Taliansku a zažila si svoje v skafandri, dvaja jej známi doktori zomreli a nebola to sranda. Nedávno nám o tom rozprávala, takže je to s prvej ruky. Najhoršie je že ľudia šíria práve toto ako nejakú senzáciu a jeho posolstvo o pokání a obrátení si nevšímajú, čo je škoda. Máme za čo odprosovať a robiť pokánie
ľubica
dalila
Kurniksopa,to ešte aj toto sa strihá
Boldis Martin shares this
3K
Dominik Chmielewski- Covid 19 je útokom diabla na Eucharistiu!
gejbika shares this
3K
covid chmielewski
Coburg
Rozpútala sa úplná vojna proti tomuto videu. Sťahujte si ho... Chnmielewského "rieši" Konferencia biskupov Poľska, a na Slovensku sa ešte so strachom ešte aj rehoľníci (u ktorých prednášal) zasadzujú, aby tieto videá boli stiahnuté z obehu.
ľubica
??????????????????????? to je nevypovedateľná katastrofa!!! ZRADA VO VLASTNYCH RADOCH!!! Nie bajonety, nie moslimovia, nie Al kajda a ini teroristi, ale KBS a biskupska konferencia polska spolu s knazmi tancujucimi podľa diablových nôt!!! su našimi nepriateľmi!!! KYRIE ELEISON!
TERRACOTTA
prosím, ako sa to z youtube dá stiahnuť?
ľubica
neviem, ja ho mám LEN ako zvuk, stačí to? Pokúsim sa ho nahodiť....TU:
Vízia sv. Don Bosca: útok na Eucharistiu a na Pannu Máriu na konci čias
Pavol IV
TERRACOTTA Chod na savefrom.net a do policka skopiruj link videa a stiahni. Nic zlozite.
Coburg
presne tak.
TERRACOTTA
Pavol IV Pán Boh zaplať za radu! Už to mám 🤗
Anton Čulen
Věk: Žial, Fábika nepoznám. Ja som bol v Jičíne, vo Vimperku a v Tábore
Anton Čulen
Dyk a čo ak je pravda niekde inde? alianciazanedelu.sk/archiv/4664
F.L.Věk
Jojo, to bývaly tehdy v letech 1986-88 ale boje v Šaštíně, že? Pamětníci vědí. STBáci jak zuřivý psi, infiltrovaní mezi nás.. a když chtěli občanky, otočili jsme se zády a křičeli, že jsme nejdřív křesťani a pak až teprv občani:))) Mezi tím kroužil Sokol se svou berlou a na toho si netroufli.) Když byly v kostele přímluvy za zákaz potratů, ESTébé vypnulo zvuk, aby to nebylo slyšet:))) Tyhle …More
Jojo, to bývaly tehdy v letech 1986-88 ale boje v Šaštíně, že? Pamětníci vědí. STBáci jak zuřivý psi, infiltrovaní mezi nás.. a když chtěli občanky, otočili jsme se zády a křičeli, že jsme nejdřív křesťani a pak až teprv občani:))) Mezi tím kroužil Sokol se svou berlou a na toho si netroufli.) Když byly v kostele přímluvy za zákaz potratů, ESTébé vypnulo zvuk, aby to nebylo slyšet:))) Tyhle dohady kdo co kde jak jsou úplně mimo mísu, musel tam být člověk osobně, pak ti nikdo nic nenalže.
Anton Čulen
Ja som tam chodil a zažil som to. Pekne nás fotili a zapisovali si aj čísla automobilov.
Kallistratos
Věku, vzhledem k té anticírkevní rétorice co zde občas na Glorii předvádíš se rovnou zeptám - na jaké straně jsi byl na Šaštíně ty? To není falešný tón, ale obyčejný dotaz, neboť si v hlavě nedokážu srovnat to, že by člověk, který prohlašuje, že byl katolíkem 20 nebo 25 let (někde jsi to uváděl) radikálně otočil do plné negace katolického společenství a rovnou i rezignoval na jakékoli společenst…More
Věku, vzhledem k té anticírkevní rétorice co zde občas na Glorii předvádíš se rovnou zeptám - na jaké straně jsi byl na Šaštíně ty? To není falešný tón, ale obyčejný dotaz, neboť si v hlavě nedokážu srovnat to, že by člověk, který prohlašuje, že byl katolíkem 20 nebo 25 let (někde jsi to uváděl) radikálně otočil do plné negace katolického společenství a rovnou i rezignoval na jakékoli společenství...
F.L.Věk
Kalli - to kdybych ti měl všechno odvyprávět, jaké jsou cesty Boží nevyzpytatelné, čím jsem v životě prošel -- ne virtuálně na pohovce, ale rovnou, naplno, ne opatrně, ne při zdi, bylo by to dlouhé. Ostatně jako každý jiný lidský příběh, žije-li se naplno, ne v teoriích a představách. VYJEĎ NA HLUBINU!!!!!!!!! Zajeď na hlubinu! Chop se vesla a vyjeď ven z teplé a bezpečné mělčiny. Nejsem vůbec …More
Kalli - to kdybych ti měl všechno odvyprávět, jaké jsou cesty Boží nevyzpytatelné, čím jsem v životě prošel -- ne virtuálně na pohovce, ale rovnou, naplno, ne opatrně, ne při zdi, bylo by to dlouhé. Ostatně jako každý jiný lidský příběh, žije-li se naplno, ne v teoriích a představách. VYJEĎ NA HLUBINU!!!!!!!!! Zajeď na hlubinu! Chop se vesla a vyjeď ven z teplé a bezpečné mělčiny. Nejsem vůbec nikdo jiný než jací jsme všichni. Na jaké straně jsem vždy byl??.)) No přece na té, kde je Ježíš:)) I když jsem byl mnohokrát doslova v pekle závislostí, na dně, vyhořelý, bídný.. Ale chtěl jsem na hlubinu!!!.)
F.L.Věk
Anton Čulen - My jsme z Čech jezdili vlakem:) Neznal jsi ČIROU náhodou nějakého Fábika?? Byl to absa, byl jsem s ním na vojně v Tachově 1985-6 a právě jsme se domlouvali, že se v Šaštíně hned po pakárně sejdem. Já jsem v 86 nemohl, jelikož jsem byl kontrášema před koncem vojny odvezen do Stříbra do basy, kde jsem čekal na vojenský soudy pro hanobení KSČ.) V 87 jsem v Šaštíně už byl, ale Fábika …More
Anton Čulen - My jsme z Čech jezdili vlakem:) Neznal jsi ČIROU náhodou nějakého Fábika?? Byl to absa, byl jsem s ním na vojně v Tachově 1985-6 a právě jsme se domlouvali, že se v Šaštíně hned po pakárně sejdem. Já jsem v 86 nemohl, jelikož jsem byl kontrášema před koncem vojny odvezen do Stříbra do basy, kde jsem čekal na vojenský soudy pro hanobení KSČ.) V 87 jsem v Šaštíně už byl, ale Fábika tam nepotkal. Býval takový vyšší, hubený, černovlasý..jenže dnes, kdovíjak vypadá:) Nezapomněl jsem na něho, ale už nikdy ho na webu neobjevil. Tož tak jen kdyby náhodou..))
Kallistratos
Věku, underground je sice zajímavý, ale jak přišla svoboda, tak lidé byli postaveni před zcela jiné problémy. Z revolty se ale jen žít nedá...Ptal jsem se tě na jaké straně jsi byl na tom Šaštíně? Bylo to dost srozumitelné? Ptám se s ohledem například na zdejší komentáře tzv. Burnsteina, který také mluví o Kristu a přitom společenství víry neguje a v jisté době se sám označil za estébáka. Pak je …More
Věku, underground je sice zajímavý, ale jak přišla svoboda, tak lidé byli postaveni před zcela jiné problémy. Z revolty se ale jen žít nedá...Ptal jsem se tě na jaké straně jsi byl na tom Šaštíně? Bylo to dost srozumitelné? Ptám se s ohledem například na zdejší komentáře tzv. Burnsteina, který také mluví o Kristu a přitom společenství víry neguje a v jisté době se sám označil za estébáka. Pak je obtížné se vyznat jak to kdo myslí...
Svätý Malachiáš(prorok)
F.L.Věk

re f.l.vek
Tvoje falošné teórie o obrátení sú totálne od veci, pretože keby si bol naozaj tak by si bol úplne iný človek pokorný a dobrý a samozrejme Boží služobník ( čo nie si vôbec ) a zo všetkým čo s tým súvisí s pravou skutočnou pravdou,evanjeliom,Božím slovom atď. a nie útočil na svätú Cirkev,Pannu Máriu,svätcov, náboženstvo - kresťanský Katolicizmus ( kresťanstvo ) a mnoho ďalších …More
F.L.Věk

re f.l.vek
Tvoje falošné teórie o obrátení sú totálne od veci, pretože keby si bol naozaj tak by si bol úplne iný človek pokorný a dobrý a samozrejme Boží služobník ( čo nie si vôbec ) a zo všetkým čo s tým súvisí s pravou skutočnou pravdou,evanjeliom,Božím slovom atď. a nie útočil na svätú Cirkev,Pannu Máriu,svätcov, náboženstvo - kresťanský Katolicizmus ( kresťanstvo ) a mnoho ďalších veci. :) Pre mňa si len obyčajní klamár a podvodník. Totálny falošný uštipační pofiderní sektár ( pyšný aj namyslený ) a je ich veľmi veľa po celom svete aj u nás,ktorý si myslia,že spoznali Ježiša Krista a to je všetko. Satan veľmi klame tak cez ľudí a ľudia si myslia,že sú obrátení lebo sú oklamaní,ale to je veľké klamstvo. V skutočnosti sú to len obyčajní rôzni ľudia,ktorí si buď vymýšľajú aby ich ľudia chválili alebo ľudia ktorým sa ukázal v skutočnosti satan a diabol a tak oblboval mozog iným ako Ježiš Kristus pravý Boží syn varoval dávajte si pozor lebo vystúpia mnohí a veľa falošných prorokov,kazateľov,kristov a falošných ľudí. :)
F.L.Věk
Hoši, když nerozumíte rovnému slovu, i kdyby mrtví vstávali, ničemu neuvěříte. Vždy budete hledat jen vlastní pohodlnost v náboženských zažitých kolejích kde nic netlačí a vše se dá dogmaticky zdůvodnit - pak jste mrtví již zaživa:) Jinak selsky řečeno "já o voze druhý o koze".)))) Tady není dialog, je to monolog skrčených zbabělých bačkoráků, náboženských mozků co se nedostali přes práh své …More
Hoši, když nerozumíte rovnému slovu, i kdyby mrtví vstávali, ničemu neuvěříte. Vždy budete hledat jen vlastní pohodlnost v náboženských zažitých kolejích kde nic netlačí a vše se dá dogmaticky zdůvodnit - pak jste mrtví již zaživa:) Jinak selsky řečeno "já o voze druhý o koze".)))) Tady není dialog, je to monolog skrčených zbabělých bačkoráků, náboženských mozků co se nedostali přes práh své ohrádky strachů a obav. Nejde o to, že bych nemohl reagovat, ale do hlav vám to stejně v míněné podobě nedorazí:) Není kapacita, do dvoulitrové lahve pět litrů vody nenaleješ:)))) Mně je opravdu zhola jedno jak mně hodnotíte, protože jsem zcela svobodná bytost v Kristu, navíc píšete jen o sobě, ani to nevíte:) Ne proto, že nechci reagovat, ale není na co. Melete monolog. Nic ve zlým:)) Snad alespoň to možná pochopíte:))))))))))))))))))) To je ode mne vše:) Dóbro dóšli:)))))))))))))
Svätý Malachiáš(prorok)
Taky "obrátení človek", ktorý si ty iba jediné vo sne. Naozajstný svätec a obrátený človek Boží služobník sa po ďalšie tak nevyjadruje hrubo a skazeno a samozrejme klamlivo ako ty a z tvojích úst a myšlienok. Dosť veľká falošnosť s teba vyžaruje. :))))) Môžeš presne písať čo len chceš satan je veľký klamár a u teba sa prejavuje a to je pre teba veľká radosť a česť. :)))))
Kallistratos
Promiň Věku, ale ty nemáš rozhodně rovné slovo, byť o něm v úvodu předešlého komentáře píšeš. A to je ten hlavní problém. Přezíravá samolibost není dobrý vůdce. Uniká mi proč útočíš tak intenzivně na Církev. A proč jsi nebyl nikdy schopen rovně reagovat na otázky a buď jsi je zcela ignoroval nebo se vykroutil z jakékoli odpovědi. 🌛
Svätý Malachiáš(prorok)
F.l.vek Ježiš Kristus syn živého Boha teda Bohočlovek nikdy nebol proti svojej matke Panny Marie,ale práveže ponúkal a dával akú jeho matku za našu matku a zároveň aj svätý ruženec,ktorý je silná zbraň proti zlému,hriechu a temnote a samozrejme nebol ani proti samotnej svätej Cirkvi,ktorú on založil. Takže ježiš kristus,ktorý si ty stretol alebo sa zjavil či čo bol prezlečený samotný satan. :)
Kallistratos
Ale no tak (proroku) co můžeš vědět co Věk viděl či zažil. Jaký zase satan, co s tím ochmelkou všichni máte? Věk mne mate svou inteligencí a současně nepřesvědčivou argumentací vůči Církvi. Zbytečná ambivalence zdá se mi. Ale jeho věc...
dyk
Tu PÁN ČULEN sa nemôže sťažovať, lebo keď útočí na Katolícku Cirkev, tak je samozrejmé, že nemôže uverejňovať jej videa.
alianciazanedelu.sk/archiv/6775
dyk
A aká cenzúra tam je? Alebo je tam lem nadpis podľa vzoru Tupiek?
Pavol IV
dyk Mily dyku pusti si to video, ktoreho link uvadzas a pozorne si pozri 22min 36 sek a uvidis strih a nasledne si pozri toto video, pod ktorym je tato diskuzia od - 20 min 58 sek po - 16;00 a uvidis, co bolo z toho videa odstranene. A v takejto cenzurovanej uprave je toto video dostupne na youtube.
obyčajná veriaca žena
dyk, veľmi sa mýliš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cirkev je infitrovaná zradcami v radoch kňazov aj biskupov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dyk
Ja mam stiahnuté ešte nescenzurované video.
Dana22
V poslednom čase presiakli na verejnosť správy o tom,ako satanizmus naberá na sile.
Konečne vidíme,prečo bojujú za potraty.POTRAT je ich satanským rituálom!
Šíria ho najmä tzv."elity".
Boháči,ktorí zo seba robia bohov,chcú rozhodovať o živote ľudí a bojujú proti VŠEMOHÚCEMU BOHU.

Satanisti považujú potrat za svoj satanský rituál

www.liveaction.org/…/satanic-temple-…

Satanic Temple says pro-…More
V poslednom čase presiakli na verejnosť správy o tom,ako satanizmus naberá na sile.
Konečne vidíme,prečo bojujú za potraty.POTRAT je ich satanským rituálom!
Šíria ho najmä tzv."elity".
Boháči,ktorí zo seba robia bohov,chcú rozhodovať o živote ľudí a bojujú proti VŠEMOHÚCEMU BOHU.

Satanisti považujú potrat za svoj satanský rituál

www.liveaction.org/…/satanic-temple-…

Satanic Temple says pro-life laws violate freedom to perform ‘religious rite’ of abortion

preklad textu bol robený cez translator
Satanský chrám (TST) opäť vydáva titulky a tvrdí, že pro-life zákony porušujú ich náboženskú slobodu, keďže potraty držia ako náboženský rituál.

V tomto roku zákonodarcovia z Utahu schválili zákon, ktorý zakáže všetky potraty, až na výnimky, iba ak život matky je v nebezpečenstve alebo v prípade incestu, iba v prípade prevrátenia Roe v. Wade.

Napriek tomuto ustanoveniu satanský chrám vystupuje proti nemu ako porušenie ich náboženskej slobody. Denné správy : Podľa oznámenia na ich webových stránkach, ktoré obsahuje slogan „Sám Tvoj Majster,“ tvrdí TST, že potrat môže byť pre niektorých satanistov náboženským obradom, pretože „satanský rituál potratu poskytuje duchovné pohodlie a potvrdzuje telesnú autonómiu, seba - vhodné a oslobodené od donucovacích síl potvrdením siedmich princípov TST. “„ TST zakladá svoje tvrdenia o výnimkách z potratového mandátu na ochrane poskytovanej zákonmi o štátnej obnove slobody náboženského vyznania alebo RFRA, ktorá vo všeobecnosti zakazuje vláde podstatne zasahovať do osoby. slobodné cvičenie náboženstva, “uviedol v oznámení Chrám a dodal:„ Štátne zákony upravujúce potraty obyčajne neslúžia na lekárske účely a nevedú k lepším zdravotným výsledkom. Preto nezákonne bránia v prístupe k satanskému rituálu potratov. ““ Hovorkyňa TST pre reprodukčné práva Jane Essex tvrdila, že potraty sú pre členov satanského chrámu rituálom.

V porovnaní so zabitím dieťaťa na potratoch a účasťou na spoločenstve Essex uviedol: „Mnoho štátov má zákony, ktoré narúšajú schopnosť našich členov praktizovať svoje náboženské presvedčenie.
Žiadny kresťan by neakceptoval povinnú čakaciu dobu, kým sa môžu zapojiť do spoločenstva, “uviedla. „Žiadny kresťan by netoleroval zákon, ktorý trvá na tom, že predtým, ako bude niekto pokrstený, bude potrebné štátne poradenstvo. Naši členovia majú spravodlivé právo na náboženskú slobodu, aby mohli tiež praktikovať naše rituály. “PREČÍTAJTE: Žaloba o satanský chrám zameraná na zrušenie zákonov o potratoch v Missouri sa zamieta. Essex pokračuje tvrdením, že samotné potraty sú satanské. "Vzhľadom na to, že veľa ľudí fanaticky trvá na tom, že všetky potraty sú satanské, argumenty štátov budú veľmi nepopulárne," uviedla. „Obhajcovia slobody odmietnu nielen tých, ktorí odmietajú satanistov ich náboženskú slobodu, ale aj tých, ktorí démonizujú potraty. Dúfajme, že štáty urobia správne veci a budú rešpektovať naše zákonné práva. “Webová stránka Satanic Temple dokonca obsahuje pokyny o tom, ako správne praktizovať potraty prvého trimestra podľa zásad satanizmu, s návodom na stiahnutie.
Dana22
Úžasné zábery!
Ďieťa drží ruku potratára!

www.liveaction.org/…/mother-holds-cr…
F.L.Věk
To jsou spíš hrozný záběry. Bůh stvoří nový život, přijde člověk nasáklý satanem a život zabije. Tolik svobody nám Bůh dává, absolutní svobodu, jenom si ani nedovedu představit, co si svévolník ve službách Lucifera přichystá za věčnost....
Kallistratos
Bůh stvořil svět SLOVEM a skrze SLOVO ... Kristus je SLOVO. LOGOS - Boží Syn. Slovo má sílu a moc. Maria říká FIAT ... a temnota mizí.... Ďábel sděluje NON SERVIAM .... Také slovo....

Budoucí maminka cítí nový život, přijímá jej a hýčká .... Sděluje životu ANO. Neméně důležitý je i tatínek, který musí hýčkat i maminku :) Společné ANO už si řekli dříve....

Přichází někdo, kdo ničí a říká NE... …More
Bůh stvořil svět SLOVEM a skrze SLOVO ... Kristus je SLOVO. LOGOS - Boží Syn. Slovo má sílu a moc. Maria říká FIAT ... a temnota mizí.... Ďábel sděluje NON SERVIAM .... Také slovo....

Budoucí maminka cítí nový život, přijímá jej a hýčká .... Sděluje životu ANO. Neméně důležitý je i tatínek, který musí hýčkat i maminku :) Společné ANO už si řekli dříve....

Přichází někdo, kdo ničí a říká NE... Neguje, odmítá, destruuje, tupí, zabíjí, zabíjí slovo, naději, lásku.... Komu má člověk dávat přednost, kdo člověku dal život, kdo umožnil počít život...? Ať už je to jakkoli, ať už máme svou maminku živou a nebo již nežijící, ať už ji máme ztracenou, neznámou nebo vztah byl důvěrný či problematický, tak jsme tu díky ní... A JSME TU a ŽIJEME. Jsme Boží děti, zrozené z nesmírného daru života... Velkého daru a co s ním uděláme je na nás.... Takovou svobodu máme....

Bylo mnoho krásných bytostí, které nepřežily války, bitvy, nemoci, epidemie.... Obrovské množství nadaných lidí s mnoha dary.... Umřelo v peklu válek, hladomorů a nemocí nebo žili tak, že své hřivny nemohli rozvinout.... Bylo mnoho těch, které gigantické množství samovolných potratů, které v lidských tělech také běží odsoudilo do role těch, kteří světlo světa nespatřili.... Stejně tak potraty záměrné, potraty konzumní a bezohledné, ekonomické i zdravotní.... Buďme vděčni, že ta ubohá ručička na fotce nepatří nám a že můžeme žít... Není to tak samozřejmé, jak se zdá. Život je DAR.

Mám kamaráda jehož dítě se narodilo s postižením - Edwardsův syndrom a umřelo jen co spatřilo světlo světa a nadechlo se.... Bolest... Jmenoval se Matoušek a obtisk jeho nožičky lze nalézt na náhrobku zdejšího hřbitova.... Člověk byl svědkem různých věcí, kdy před lety potenciální maminka skákala radostí do stropu nad novým životem a naopak udržovaná maminka byla schopna prohlásit, že už se s tím vyrovnala... Vyrovnala s tím, že si nedopustí další dítě a prostě ho odepíše z možného počtu.... Bez příčiny. Ufffff .... Řeknu jediné a je to slogan Hnutí pro život - Nesoudíme. Pomáháme. Tak tedy pomáhejme a buďme PROživot. 😊
Anton Čulen
Za obrázok lekára čo operoval maternicu a ako ho pri tom dieťatko chytilo za ruku bol web AZN niekoľko dní zablokovaný!! Vraj sa jednalo o propagáciu násilia a krvi na internete. Odblokovali ho až potom, čo som im poslal link na liberálne média, ktoré to tiež publikovali. Tie samozrejme nikto nezablokoval.....
Kallistratos
Cenzura na nesprávném místě, že Antone.... Dobře jsi udělal.
Coburg
Túto prednášku už youtube zmazal!
Markus56
POZOR! Prednáška nie je na yotube zmazaná! Tu je na ňu link! youtu.be/r7wtHGQ6-2c
Markus56
A ako bónus toto:To je už na youtube zablokované! Ešte, že to tu mám. Je to zostrihané len po Poľsky...
Ks Dominik Chmielewski demaskuje p@ndemię
Coburg
www.youtube.com/watch No tak si to otvorte....
Pavol IV
Coburg Markus ma pravdu, na youtube je zavesene video pod linkom, ktory uvadza, ale je z neho vystrihnuta pasaz, ktoru si mozete vypocut vo videu, pod ktorym teraz diskutujete. Jedna sa o cas -20;58 po - 16;00.
Vo videu dostupnom na youtube je patrny strih v case 22;36. Co tam je take zavadne, si uz musi urobit nazor kazdy z vas. Moj nazor je taky, ze si tento knaz dovolil citovat kardinala …More
Coburg Markus ma pravdu, na youtube je zavesene video pod linkom, ktory uvadza, ale je z neho vystrihnuta pasaz, ktoru si mozete vypocut vo videu, pod ktorym teraz diskutujete. Jedna sa o cas -20;58 po - 16;00.
Vo videu dostupnom na youtube je patrny strih v case 22;36. Co tam je take zavadne, si uz musi urobit nazor kazdy z vas. Moj nazor je taky, ze si tento knaz dovolil citovat kardinala Saraha a stotoznil sa z jeho nazorom. Diskutabilne na vyroku kardinala je vsak to, ci so stratou viery v Boziu Vsemohucnost cirkev nestratila v podstate aj vieru v Boha.
TERRACOTTA
a tiež je tam vystrihnuté aj to, čo povedal o COVIDe, myslím... počula som to ešte vtedy, keď to video bolo ináč pomenované a iné bolo celkové znenie