10:04
Memento-mori
1417
BВП: Глобальна мРНК-вакцинація з медичної точки зору (1 частина) та з духовної точки зору (2 частина) Багато експертів на Заході та на Сході вже …More
BВП: Глобальна мРНК-вакцинація з медичної точки зору (1 частина)
та з духовної точки зору (2 частина)


Багато експертів на Заході та на Сході вже висловилися щодо сучасної геноцидної вакцинації проти COVID-19. У першій частині подаємо твердження деяких із них, а для контрасту ‒ і їхніх опонентів.
У другій частині Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату + Ілля звернеться, перш за все, до тих, які вже були вакциновані.

1 частина

Павло Воробйов, доктор медичних наук, професор, завкафедрою гематології та геріатрії в Москві: «Щеплення від ковіду ‒ це безглуздя від початку і до кінця. Сьогодні відомо кілька тисяч мутацій цього вірусу. Яке в такому випадку може бути щеплення? Ситуація з ковідом ‒ чистісінька політика. Я, правду кажучи, не чув ні про одну реальну вакцину від ковіду. Я знаю, що є генно модифіковані віруси, які під виглядом антиковідного захисту вводять людині. Ніколи раніше подібних експериментів на людях не проводилося... Може відбутися і зміна ДНК людини! Ось чому, на мою думку, ці так звані вакцини від ковіду не мають ніякого відношення до вакцин! Їх зареєстрували, але ніхто не знає, яким чином і чому... Як можна зареєструвати віруси?! Я не знаю. І те, що такі вакцини сьогодні практично у примусовому порядку випробовують на людях... Ви знаєте, у світовій історії були ще випробування атомних бомб в Хіросімі та Нагасакі. Так ось, вакцини від ковіду ‒ з тієї ж серії. Це масове ураження людей».

2) Д-р Вернон Коулман, лікар з Великобританії: «Експерти доводять, що саме вакциновані особи будуть загрозою для людства. Вони становитимуть серйозну загрозу для кожного, хто був вакцинований, а також для того, хто не був вакцинований… Тіла вакцинованих стануть лабораторіями, що виробляють смертельні віруси».

3) Професор, д-р мед. наук, Олександр Олексійович Редько, голова Санкт-Петербурзької професійної асоціації медичних працівників: «Робити щеплення можна тільки від стабільних інфекцій: віспа, сказ..., вколов, і все життя у тебе є імунітет... А якщо вірус мутує і кожні пів року він уже зовсім інший, ... навіщо ми будемо ризикувати і входити в якийсь експеримент на людях?»

4) Юрист Райнер Фюльміх є ініціатором Нюрнберзького процесу-2 у зв’язку зі скандалом COVID-19. Він закликає: «Ця коронавірусна криза повинна перейменуватися на „коронавірусний скандал”, який тим часом розвинувся, правдоподібно, до найбільшого злочину проти людства, який коли-небудь був вчинений… Не йдеться про здоров’я. Отож йдеться насамперед про контроль і, мабуть, також про те, що теж є частиною Великого перезавантаження, а саме – про редукцію населення… Це не є ніяка вакцинація. Те, що тут проводиться, ‒ це експеримент генної терапії». Отож насправді це злочини проти людяності.

5) Фінансовий експерт і загадковий філантроп Жак Атталі заявив: «Майбутнє ‒ за пошуком способу зменшення кількості населення... Звичайно, ми не зможемо стратити людей або створити табори. Винайдемо або спричинимо щось, наприклад, пандемію; слабкі та залякані цьому піддадуться. Ми позбудемося їх, переконавши, що те, що робимо, є для їхнього блага. Дурень повірить цьому і попросить лікування. Ми подбаємо про те, щоб пристосувати лікування до панорами, яка стане рішенням. Тому вибір дурнів реалізується сам: вони самі підуть на бійню». Подібно висловився і Бжезінський та інші.

6) Лжепророк з Апокаліпсису, яким сьогодні є псевдопапа Бергольйо, інтронізацією демона Пачамами у Ватикані (2019 р.) заперечив Першу заповідь Декалогу. Однак Перша заповідь є основою біблійної та спасительної віри! Пропихаючи легалізацію союзів содомітів (2020 р.), Бергольйо руйнує всі моральні принципи.
Під гаслом «вакцинація для всіх» Бергольйо сьогодні просуває масовий експеримент над людьми, який веде до геноциду людства. Цю вакцинацію, при чому примусово, також нав’язує московський лжепатріарх Кирило, і навіть монахам під карою вигнання з монастиря. Обидва ці релігійні лідери, хоч є невігласами у медицині, абсурдно звинувачують більшість здорового населення в безвідповідальності, оскільки воно не приймає брехливу пропаганду і відкидає небезпечну вакцинацію.

Далі знову наводимо слова експертів

Підписатися на розсилку нових публікацій від ВВП

sendpulse.com/a204ff2070/