Clicks1.5K
pl.news
3

Wiedeński kardynał wspiera gejowską ideologię we własnej katedrze

Kardynał Christoph Schönborn (72) 1 grudnia obchodził uroczyście ze służbą liturgiczną "Światowy dzień AIDS". Wydarzenie było współfinansowane przez znanego homoseksualistę, Gerry'ego Keszlera, organizatora wiedeńskiego "Life Ball", jednego z największych wydarzeń gejowskiej europy. Keszler i Schönborn regularnie spotykają się prywatnie.

Schönborn powitał Keszlera u wrót katedry. Na samym początku wystosował oficjalne słowa powitanie do niego i "wszystkich, którzy dźwigają odpowiedzialność za Life Ball". W modlitwie za osoby, które zmarły na AIDS Schönborn insynuował, że każdego dnia "każdy" z nich znajdzie miejsce u boku Boga, ponieważ zmarli "nie są zgubieni na zawsze".

W czasie modlitwy wiernych "drag queen" Thomas Neuwirth, nazywający się "Conchita Wurst", lamentował nad rzekomym "prześladowaniem tych, którzy identyfikują się inaczej" od pozostałych. Zaprosił też zebranych do wystąpienia z własnymi intencjami.

Zamykając spotkanie w katedrze Keszler powiedział, że nie jest ważne kogo kochasz, ani w kogo wierzysz. Schönborn podziękował swojemu gościowi za te słowa.

#newsRewsvfxdqa
predex
Oj niedługo go pogonia, jak tylko sie austriaqcy przebudza pogonia do Brukselki.
Rycerka Chrystusa Króla
Bòg przyjdzie na ziemię,czy znajdzie wiarę?,wybacz im ,bo nie wiedzą co czynią!!!!!!
Rycerka Chrystusa Króla
Sodom und Gomora ,Deutschland ist krank