dominikguzman
Tak stafylokoka som mal už poraziť. Zvyšné problémy čo mám sú vraj typické pre postcovidovy stav, ktorý lekári riešiť teraz nevedia, ale mam chodiť na prechádzky, oddychovať, a keď to bude možné, požiadať o kúpeľnú liečbu, čo nemôžem zatiaľ, kým mám ešte mamu na starosti. Tiež vraj mám syndróm vyhorenia a depresiu v počiatku, povedali mi to traja lekári, mal by som čím skôr vyhľadať pomoc …More
Tak stafylokoka som mal už poraziť. Zvyšné problémy čo mám sú vraj typické pre postcovidovy stav, ktorý lekári riešiť teraz nevedia, ale mam chodiť na prechádzky, oddychovať, a keď to bude možné, požiadať o kúpeľnú liečbu, čo nemôžem zatiaľ, kým mám ešte mamu na starosti. Tiež vraj mám syndróm vyhorenia a depresiu v počiatku, povedali mi to traja lekári, mal by som čím skôr vyhľadať pomoc psychiatra, a ak mi záleží ešte na zdraví, mamu umiestniť niekam do opatery, lebo sám to s ňou nezvládnem, keď nikoho iného nemám.
dominikguzman
Bol som teraz u lekára, robil mi CPR, vyšlo mi, že už stafylokoka nemám v tele, mal som nízku hodnotu, ale mal som ešte na sliznici žltý hlien, tak mi dal lokálne antibiotikum. Mám zapálené hrdlo, takže pravdepodobne so stafylokokom som sa nakazil ešte nejakým vírusom, tak mi dal ďalšie lieky, a zvyšné problémy čo mám, tak sú vraj postcovidove, má ich veľa ľudí po covide, dal mi na to Inoprinosin…More
Bol som teraz u lekára, robil mi CPR, vyšlo mi, že už stafylokoka nemám v tele, mal som nízku hodnotu, ale mal som ešte na sliznici žltý hlien, tak mi dal lokálne antibiotikum. Mám zapálené hrdlo, takže pravdepodobne so stafylokokom som sa nakazil ešte nejakým vírusom, tak mi dal ďalšie lieky, a zvyšné problémy čo mám, tak sú vraj postcovidove, má ich veľa ľudí po covide, dal mi na to Inoprinosine. Dúfam mi po ňom už bude dobre a aj vitamíny skupiny B, ktoré sú len na predpis, lebo ide o konské dávky doslova, mali by mi zlepšiť imunitu. Ešte raz ďakujem všetkým, ktorí sa za mňa modlia, dúfam sa čo najskôr dostanem do formy.
dominikguzman
Ja som mal presne 5
dominikguzman
Ďakujem všetkým za modlitby, dúfam sa čo najskôr uzdravim, rok 2021 začal pre mňa veľmi zle.
Dank aan Sterre der Zee
Pán Bůh ochraňuj 🙏🏻
Anton Čulen
Pane požehnaj túto rodinu. Prosíme o zázrak, veď Ty máš moc si náš Kráľ a všetko je v Tvojej moci......
ľubica
rada ako sa liečil jeden náš súputnik na gtv: písal to 7. 1. 21
Pavol IV.Pytal si sa na liecbu "covidu".
Ak ti to pomoze, poviem ti, ako som prekonal tuto "VIROZU" ja.
Som uz starsi clovek, prekonal som 4 infarkty a mam vela dost zavaznych diagnoz, vratane tych, ktore su velkym rizikom pri napadnuti covidom.
Preventivne som uzival D-cko 4000 jednotiek a zinok 25 mg. Pri nastupe priznakov (u mna …More
rada ako sa liečil jeden náš súputnik na gtv: písal to 7. 1. 21
Pavol IV.Pytal si sa na liecbu "covidu".
Ak ti to pomoze, poviem ti, ako som prekonal tuto "VIROZU" ja.
Som uz starsi clovek, prekonal som 4 infarkty a mam vela dost zavaznych diagnoz, vratane tych, ktore su velkym rizikom pri napadnuti covidom.
Preventivne som uzival D-cko 4000 jednotiek a zinok 25 mg. Pri nastupe priznakov (u mna strata cuchu a chuti) som okamzite zvysil D-cko na 10 000 jednotiek, zinok na 50 mg, pridal som vitamin K2, vitamin C v prasku 2 cajove lyzicky denne. Aspirin protect 100 uzivam dlhodobo.
Pri nastupe horucky 38,5( to bolo hned v prvy den) a nadchy, som sa zacal naparovat 3X denne, klasicky velky hrniec varenej vody, harmancek a deka. Az neskor som sa dozvedel, ze virus nema rad teplucko.
Po necelom tyzdni som pridal B komplex a magnezium
A vsetko som to odovzdal Jezisovi a v modlidbach som ho prosil o spasu mojej hriesnej duse.
A vidis ,som tu! Hoci to bolo pred mesiacom, este stale sa mi celkom nevratil cuch, inac som v pohode.
Nebol som na ziadnom sparani v nose, ale pred dvoma tyzdnami som si dal urobit krvny test na pritomnost protilatok a tam sa ukazalo, ze ich mam, teda som vdaka Bohu, prekonal tuto chorobu.
Este raz sa vsetkym ospravedlnujem, ze som to tu napisal.
ľubica
rady na covid
joule
OK
agnesino
U.S.C.A.E.
onepeterfive.com/plague-obligation/ viem že mu to pomôže ako mŕtvemu kabát ale tým síce nalomeným ale ešte nezlomeným Kňazom to treba vedieť
johanika
Samozrejme, budem sa modliť.
Mira393
modlitbu.....zítra ráno.....přispěji i svou kapkou do moře modliteb (od druhých).
ľubica
prečo zítra? je to kruté...