TerezaK
1545

Žalmy, Kapitola 19 (...)

2 Nebesa vypravují o Boží slávě, obloha hovoří o díle jeho rukou. 3 Svoji řeč předává jeden den druhému, noc noci sděluje poznatky. 4 Není to řeč …
TerezaK
Aktualizace kosmického víkendu
Brzy ráno 16. září 2022, přibližně v 949 UT, což odpovídá 4:49 východního letního času (EDT), došlo na našem Slunci ke sluneční erupci „M.7“, která je na úrovni téměř „ X třídy“.
V souhrnu jsou sluneční erupce označeny „A“ (nízká), „B“ (malá, ale nízká síla), „C“ (střední), „M“ (silná) a „X“ (nejsilnější, velmi silná).
Poté jsou jim přiřazeny číselné …More
Aktualizace kosmického víkendu

Brzy ráno 16. září 2022, přibližně v 949 UT, což odpovídá 4:49 východního letního času (EDT), došlo na našem Slunci ke sluneční erupci „M.7“, která je na úrovni téměř „ X třídy“.

V souhrnu jsou sluneční erupce označeny „A“ (nízká), „B“ (malá, ale nízká síla), „C“ (střední), „M“ (silná) a „X“ (nejsilnější, velmi silná).

Poté jsou jim přiřazeny číselné hodnoty od „1“ do „10“. „M.7“ tedy míří k explozi „třídy X“.

Vyskytly se případy, kdy došlo k explozi na opačné straně našeho Slunce a mělo se za to, že je silnější, než se původně předpokládalo, protože je obtížné explozi na odvrácené straně přesně odhadnout.

Protože je však naše planeta v porovnání s naším Sluncem tak malá, bez ohledu na výbuchy na odvrácené straně, naše planeta stále přijímá jejich odraz.

Dnešní vzplanutí „třídy M“ s doprovodným výronem koronální hmoty (CME) bylo silné! Pamatujte, že všechny sluneční erupce vyzařují CME, protože jsou vyrobeny z částic plazmy a naše Slunce je vyrobeno z plazmy stejně jako jiných látek.

Tento víkend pravděpodobně dojde k dalším erupcím „třídy M“ kvůli sluneční energii, která je způsobí vibracemi. V sobotu (17.) by Země/Gaia měla také projít „oblastí kooperativní interakce“ (CIR) míšení pomalých, středních a rychlých vln, což má za následek další aktivace (hlavní věda je nazývá „rázové vlny“) uvnitř i vně.“

Plazma částic vycházející z CME jako obvykle obklopuje naši planetu a tlak z nich roste.

Navíc se odhaduje, že počet neutronů – kosmického záření uvnitř i vně naší sluneční soustavy – je „zvýšený“. Všechny diskutované události ovlivňují „CP Index“ naší planety – celkovou aktivaci způsobenou uvedenými událostmi – a index lze o víkendu hodnotit na úrovni „Storm“.

Tak je „nahrána“ mocná „orchestrace“ z „Božské symfonie“.

Fyziologická, emocionální a mentální aktivita může být u mnoha lidí zvýšena. Musíme si také pamatovat, že existuje sedm planet v retrográdnosti; téměř dorazily rovnodennosti na severní a jižní polokouli (22. září); a novoluní je také na cestě (dorazí 25. září).

Zůstat soustředěný a uzemněný je klíčem k tomu, abyste se mohli relativně snadno pohybovat mocnými kosmickými silami.

Jezte tedy výživné organické potraviny; pijte hodně vody s citronem nebo limetkou; proveďte duchovní koupele s mořskou solí a éterickými oleji; dělejte jógu nebo tai chi ( vl.pozn.: nevím, zda nějaké cvičení tohoto druhu může neuškodit duši, záleží na úmyslu, o kterém ví v důsledku jenom Pán, jako katolík bych to rozhodně nedoporučovala. Ale věřím, že to může nějakému člověku pomoci, odpoutat se od hmotných starosti, uctívání hmoty, světa a usebrat se, soustředit se na Boha, pokud křesťanskou meditaci nezná. Křesťanská víra je dar, poznání Krista; ale touha po Bohu a Jeho hledání je člověku přirozené.-můj vlastní názor.)

Udělejte si procházku; modlete se; přemýšlejte; pište si deník; a buďte v posteli do 22:00 nebo nejpozději do 23:00. Spotřebiče (počítače, tablety, mobilní telefony atd.) vypněte alespoň dvě hodiny před spaním.

Pro mnohé je dobrý spánek náročný a je to jedna z mnoha „událostí aktivace světla“, které jsou běžně známé jako „symptomy vzestupu“.

Konzumace potravin s přírodním melatoninem pomáhá a pouze tři z nich jsou třešně, hrozny a mandle.

Lahodný noční nápoj – „Golden Milk“. Připravíte si ho tak, že do hrnečku nalijete teplé mandlové mléko se špetkou kurkumy a bio medu.

Heřmánkový čaj také pomáhá navodit spánek.

Pomáhá také poslech jemné hudby.

Udělejte si tento víkend „ústup“ s vlastním průvodcem. Ve skutečnosti by to mohlo být považováno za „Vysoký ústup“ se vší silnou kosmickou dynamikou a probíhajícím retrográdním Merkurem. Buďte více sebereflexivní a projděte si důležité informace o duchovním směřování vesmírných událostí.

Nebuďte samotáři, ale nezapojujte se ani do společenských záležitostí mimo společnost nebo do komunitních shromáždění.

Věnujte více času odpočinku s rodinou a přáteli.

To vám umožní zotavit se,
protože extrémní únava je také dalším důležitým „aktivátorem“ nebo „symptomem“ těchto transformačních časů.

Neustálý tlak na sebe je nerozumný.

Navzdory skutečnosti, že lidské vědomí stoupá k VYŠŠÍMU POZNÁNÍ, fyzická nádoba potřebuje více času, aby dosáhla úrovně nově vytvořeného vědomí.

DNA a buněčné „znovuzrození“ z uhlíku na krystalický je proces, který nelze urychlit ani vynutit. Zůstaňte ve SVĚTLE ZDROJŮ.
Dr. Shavi M. Ali.

Zdroj: Unsplash.com

Aktualizace kosmického víkendu – Inspirace Duše