Clicks1.9K
Peter(skala)
16

Exorcista: „Sme na začiatku konca satanovej vlády“

Bratislava 6. decembra 2021 (HSP/christianitas/Foto:Screenshot video/Youtube)

Exorcista Ripperger rozpráva o jednom vskutku netypickom exorcizme, ktorý vykonával len nedávno. Hovorí, že démonická entita v žene šalela ako vždy, keď sa zrazu doslova rozplakala. Keď exorcista démonovi rozkázal, aby mu povedal, prečo tak narieka, zo ženy vyšlo neľudským hlasom: „On mi ide odobrať moju moc!”

Snímka z videa

Ak by som si mal vybrať obľúbeného teológa, ktorého považujem za špičku, určite by to bol otec Chad Ripperger, ktorého sledujem už niekoľko rokov. Je zároveň exorcista a na youtube kanáli U. S. Grace Force poskytol zaujímavý rozhovor.

Sme „odpojení od reality“?

Otec Ripperger je tomista – čo znamená, že sa dobre vyzná v učení sv. Tomáša Akvinského – a hovorí, že ľudia uvažujú čoraz iracionálnejšie. Aj komentáre pod jeho videami, či na sociálnych sieťach svedčia o tom, že „ľudia sú odpojení od reality a katolíckeho učenia“. Kňaz vyjadruje poľutovanie nad devastáciou rodín. Zatemnenie ľudských myslí v úplne elementárnych veciach dáva do súvislosti s démonickým vplyvom – ľudia žijú celoživotne v stave smrteľného hriechu, čím sa dostávajú pod vplyv démonických duchov –, a to sa neraz prejavuje ich bizarným zmýšľaním.

Ako démonickú vníma exorcista aj všadeprítomnú paniku, pretože podľa neho démonické bytosti operujú neustále v takomto „panickom móde“. Súčasný stav v spoločnosti prirovnáva k mužovi, ktorý týra svoju ženu: neustále ju z niečoho obviňuje – pravdivo aj nepravdivo – a snaží sa v nej vyvolať výčitky svedomia. Osoba, ktorá si neustále niečo vyčíta, je potom ľahko manipulovateľná. Podobnú psychológiu vníma aj za kampaňou očierňujúcou ľudí z „nezodpovednosti“, „antivaxerstva“, „ohrozovania druhých“, ale aj za nespravodlivým obviňovaním tradične zmýšľajúcich katolíkov z „neposlušnosti“.

Satanova vláda je pred koncom

Následne otec Ripperger rozpráva o jednom vskutku netypickom exorcizme, ktorý vykonával len nedávno. Hovorí, že démonická entita v žene šalela ako vždy, keď sa zrazu doslova rozplakala. Keď exorcista démonovi rozkázal, aby mu povedal, prečo tak narieka, zo ženy vyšlo neľudským hlasom: „On mi ide odobrať moju moc!“ Kňaz vysvetľuje, že mená Boha či Panny Márie sú sväté, takže tie démoni nevyslovujú, lebo im spôsobujú bolesti – preto používajú zámená „on“ alebo „ona“. Podľa Rippergera sa uvedené slová týkajú predovšetkým démonického vplyvu na Cirkev a až sekundárne na svet. Hovorí:

V Cirkvi sme svedkami temnoty, keď ľudia, ktorí chcú viesť solídny katolícky život, majú problém – je pre nich čoraz ťažšie nájsť dobrého kňaza, pristupovať k sviatostiam ortodoxným spôsobom, a to len pre to, že sa snažia robiť správnu vec.“

Pokračuje:

Dôvod na súčasnú paniku (vo svete)… je podľa mňa v tom, že sa sami démoni náhlia, pretože si uvedomujú, že ich čas sa kráti.“

Podľa exorcistu sa vlády stanú na istý čas tyranskejšie, čo bude súvisieť s tým, že skryté duchovné mocnosti tohto sveta sa budú usilovať získať ešte čo najviac duší. Keďže Cirkev je mystické Telo Kristovo, jej stav zásadným spôsobom ovplyvňuje svet. Démoni sú pritom pomstychtivé bytosti a strata moci ich bude iritovať. Otec Ripperger podotýka, že aj Fatima predpovedá, že má nastať náhly koniec vlády démonov nad svetom. Nebude to však bezbolestné:

Dostávame sa na koniec istej fázy. Bude to brutálne, bude to ťažké a osobne verím, že na istú chvíľu sa všetko stane horším. Dúfam však, že je to indikátorom toho, že… do roka, do dvoch sa veci začnú meniť, alebo sa niečo stane – napríklad zasiahne Panna Mária – alebo môže prísť aj trest na ľudí, kto vie.“

Za veľkú ochranu proti démonom považuje exorcista aj utiekanie sa k svätému Jozefovi.

Triumf bude veľký, ale bude tiež bolieť

Hostiteľ kanála Doug Barry súhlasí, že práve preto, že sa veci stanú zanedlho lepšími, musia sa najskôr stať horšími: „Zlo neodchádza len tak, potichu. Dupe ako dieťa.“ Zacitoval tiež z 12. kapitoly Zjavenia, kde sa píše: „Beda však zemi i moru, lebo zostúpil k vám diabol, plný zlosti, lebo vie, že má málo času“ (Zjv 12,12).

Exorcista ďalej pokračuje a hovorí, že mu často napadajú myšlienky, ako dlho asi budú ľudia ešte ochotní znášať tvrdé jarmo, „ktoré sa každým dňom zintenzívňuje“? Odporúča veľa sa modliť, mať silnú úctu k Panne Márii, žiadať ju o ochranu a zasväcovať jej denne svoj život i životy blížnych. Upozorňuje, že utrpeniu sa zrejme nevyhne nikto, ale „aspoň budeme ochránení“. Pokračuje:

I my budeme nápomocní: prinesieme jej (Máriin) triumf v tom zmysle, že budeme jej rukami a perami a ušami, ktoré prakticky uskutočnia tie veci… Ale čo je zaujímavé, taktiež budeme nástrojom spravodlivosti voči démonom.“

Účastníci sa zhodli, že to budú bežní ľudia žijúci sväté životy, kto prinesie dlhoočakávaný „Triumf Nepoškvrneného Srdca Panny Márie“. Týmto ľuďom bude nielenže dané zreformovať Cirkev a svet, ale doslova zahnať démonov späť do pekla a na hlavu poraziť ich služobníkov na zemi.

Musíme sa však tiež modliť a zaslúžiť si ten čas,“ upozorňuje otec Ripperger. Otec Richard Heilman, tretí diskutujúci, dopĺňa, že je nutné sa modliť, ale tiež „v istej chvíli treba vziať do ruky kameň, ako to urobil Dávid; musíme rozpoznať k čomu konkrétnemu každého z nás Boh povoláva.“

Doug sa pýta otca Rippergera na jeho všeobecné skúsenosti s exorcizmom. Kňaz odpovedá, že exorcizmus robí už pätnásť rokov a že na rozdiel od minulosti, je dnes mimoriadne ťažké vyhnať démona z človeka; kým pred desiatimi rokmi na to stačili dni až týždne, dnes na rovnaké prípady nestačia neraz ani mesiace. „Pravdou je,“ hovorí exorcista „že ľudí zaoberajúcich sa čarodejníctvom drasticky pribudlo.“ Ľudia tiež nedokážu viesť normálne morálne životy a neustále sa topia v bahne smrteľného hriechu, takže „staré stratégie už nefungujú,“ lamentuje kňaz.

Vysvetľuje tiež, že za normálnych okolností sú ľudia pod autoritou Boha. Ďalej objasňuje: „Keď spáchate smrteľný hriech, prechádzate od Božej autority pod moc satana.“ Človek sa takto dostáva priamo pod moc démona, ktorý ho na hriech zviedol, a ktorý je akýmsi „patrónom“ toho ktorého hriechu. Ak človek zomrie v takomto stave, stáva sa večným otrokom tohto démona, varuje exorcista. Niekoľko slov zaznieva aj o biskupoch, ktorí majú podľa otca Rippergera nad svojím územím „obrovskú moc,“ avšak oni sami si to neraz „neuvedomujú“, čo je škoda.

Na záver exorcista upozorňuje, že ľudia sú v modlitbe nedisciplinovaní, na čo doplácajú. Zvlášť v týchto časoch sa treba modliť za deti každý deň a každý deň sa zasväcovať Panne Márii.

Video:


Matej Gavlák

Článok pôvodne vyšiel na portáli Christianitas.
Hejhou
...to jsou články které povzbuzují, a informace, které mají logiku na dnešní problémy, přímo jádro věcí, tohle mi stačí.
Dnes na večerní Mši svaté kdy krásná atmosféra, jsme se švagrem hodně vzadu schovaní abychom neprovokovali nenošením krytopysku, je to náš protest a už i životní styl. Vletěl do kostela nesloužicí kněz aby zkontroloval krytopysky (kovidová mo'da), samozřejmě nás uprostřed …More
...to jsou články které povzbuzují, a informace, které mají logiku na dnešní problémy, přímo jádro věcí, tohle mi stačí.
Dnes na večerní Mši svaté kdy krásná atmosféra, jsme se švagrem hodně vzadu schovaní abychom neprovokovali nenošením krytopysku, je to náš protest a už i životní styl. Vletěl do kostela nesloužicí kněz aby zkontroloval krytopysky (kovidová mo'da), samozřejmě nás uprostřed obřadu našel a zdrbal, měl jsem vztek, ale byl jsem před Pánem i Jeho urazil, proč tam vůbec vlezl? Ano ďábel ho tam poslal, Knězi nemám za zle, pokud neslouží za oltářem jsou za loutky...
Takže musíme vydržet, odpouštět a bojovat, dnes i mnoho lékařu bojuje díky Soničko...
... ... PROKOP
šetky vakcíny proti ochoreniu COVID-19 schválené v EÚ a teda aj v Nemecku dostali podmienečné schválenie (k 23. aprílu 2021). Platnosť schválení vyprší v decembri 2021 a januári 2022. Keďže žiadny výrobca podmienečne schválených vakcín nepredložil novú žiadosť, vakcíny sa od decembra 2021 / januára 2022 už nesmú používať – musia byť zničené. Preto ten obrovský tlak na predtým neočkovaných a …More
šetky vakcíny proti ochoreniu COVID-19 schválené v EÚ a teda aj v Nemecku dostali podmienečné schválenie (k 23. aprílu 2021). Platnosť schválení vyprší v decembri 2021 a januári 2022. Keďže žiadny výrobca podmienečne schválených vakcín nepredložil novú žiadosť, vakcíny sa od decembra 2021 / januára 2022 už nesmú používať – musia byť zničené. Preto ten obrovský tlak na predtým neočkovaných a neopodstatnená a nelegálna očkovacia kampaň pre deti a mladistvých. Prečo výrobcovia nepožiadali o ďalšie schválenie podmienečne schválených vakcín, ktoré sa v súčasnosti používajú? Pretože pravdepodobne nedostanú žiadne ďalšie (podmienečné) schválenie pre nespočetné množstvo vedľajších účinkov a vysoký počet úmrtí!

Na tejto webovej stránke sú vakcíny COVID-19 uvedené na začiatku zoznamu. Tieto priame odkazy vás zavedú na webovú stránku EMA. Tu si môžete prečítať, ktorá vakcína bola schválená a kedy. Vedľajšie účinky poskytované výrobcami si môžete prečítať tu. napr. Moderna – podmienečné schválenie: 06.01.2021, BioNTech – podmienečné schválenie: 21.12.2020, AstraZeneca – podmienečné schválenie: 29.01.2021.

V spoločnosti BioNTech by dvanásťmesačné obdobie znamenalo, že tento produkt sa od 22. decembra 2021 už nesmie používať.
Libor Halik shares this
31.3K
7.11.2021 exorcista - do 2 let bude Církev osvobozena od démonů
Alexandra Ritzová
Dvě odlišné formy protestu během víkendu, obě svým způsobem stejně silné.
Za prvé, v Rakousku se konalo obrovské shromáždění na protest proti nucenému očkování.
gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107389728080179978

Za druhé, mladí muži z Nového Zélandu předvedli strhující tanec Haka v obchodním centru, kam je zakázáno vstupovat neočkovaným lidem.
gab.com/PepeLivesMatter17/posts/1073895196141…More
Dvě odlišné formy protestu během víkendu, obě svým způsobem stejně silné.
Za prvé, v Rakousku se konalo obrovské shromáždění na protest proti nucenému očkování.
gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107389728080179978

Za druhé, mladí muži z Nového Zélandu předvedli strhující tanec Haka v obchodním centru, kam je zakázáno vstupovat neočkovaným lidem.
gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107389519614185049

Po víkendu protestů sledujeme další protestní videa.

Barcelona v noci.
gab.com/QAnon211/posts/107395242791602666

Obrovský protestní pochod v Bruselu.
gab.com/QAnon211/posts/107395229248063459

Ve Vídni pochodovalo 40 000 lidí.
gab.com/QAnon211/posts/107393714360602515
didimos
Je to přesně tak, díky za článek i toho kněze. Škoda že už nežije otec Amorth, špičkový exorcista a morální člověk...
Peter(skala)
Quo vadis Domine?
Perfektni rozhovor. Ano, obcas je nutne vzit i kamen proti Goliasovi. Tim kamenem je i kritika prohnile Cirkve a zkorumpovanych prelatu. Otocit se vuci nim zady a neprispivat do sbirek. Pokud prispivat, dal vyzivujete bestii. Bestie se drzi take kvuli sbirkam, protoze zide, kteri infiltrovali Cirkev, jsou na penize. Ti se nejen rozhodli zlikvidovat pravou Cirkev, ale take ji odjakziva zavideli …More
Perfektni rozhovor. Ano, obcas je nutne vzit i kamen proti Goliasovi. Tim kamenem je i kritika prohnile Cirkve a zkorumpovanych prelatu. Otocit se vuci nim zady a neprispivat do sbirek. Pokud prispivat, dal vyzivujete bestii. Bestie se drzi take kvuli sbirkam, protoze zide, kteri infiltrovali Cirkev, jsou na penize. Ti se nejen rozhodli zlikvidovat pravou Cirkev, ale take ji odjakziva zavideli prijmy a majetek. I proto se infiltrovali, aby cirkev pretransformovali na New Age spojujici vsechna nabozenstvi a parazitovali na celosvetovych prijmech a bohatstvi vsech nabozenstvi. Pamatujte si, novodobou cirkev uz prestante financovat a prispivat do sbirek a podporujte Hnuti odporu a prave kneze, kteri nesdili jednotu s luciferskou cirkvi po 2.vatikanu!!!