pl.news
13.5K

Odchodzi Zdrajca: Franciszek naśmiewa się z Kardynała Turksona

4 kwietnia Franciszek mianował Kardynała Turksona, lat 73, byłego szefa Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka, na Rektora Tytularnego Papieskiej Akademii Nauk i Papieskiej Akademii Nauk …More
4 kwietnia Franciszek mianował Kardynała Turksona, lat 73, byłego szefa Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka, na Rektora Tytularnego Papieskiej Akademii Nauk i Papieskiej Akademii Nauk Społecznych.
Turkson zastąpi Marcelo Sánchez Sorondo, lat 79, biskupa tytularnego. La Cigüeña (InfoVaticana.com, 5 kwietnia) bez owijania w bawełnę nazywa nominację Turksona "drwiną".
Jeśli chodzi o Sáncheza, La Cigüeña wspomina, że pochodzi on z dobrej rodziny, ale zbłądził, odkąd zaczął postępować wbrew rodzinnym wartościom, które sam niegdyś wyznawał, podobnie jak Biskup Taussig. Starzy znajomi mają Sáncheza za zdrajcę, a nowi gardzą nim, ponieważ zdrajca nie jest im już potrzebny.
"Bez władzy Sánchez zrozumie, że zostanie sam na lodzie do końca życia. Właśnie sprawił sobie kompletne osamotnienie". Być może wraz z biskupem Taussig wspólnie będą łączyć się w bólu po spotkaniu z powszechną pogardą".
Grafika: Peter Turkson © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsTqoylkqaiw
Masoni Z USA Satanisci
youtu.be/p0-bIB9fpkY
Świnie wojny z USA Chcieli nas WYSTAWIĆ na ATAK ATOMOWY PUTINA . Sumliński MOCNO o Przekazywaniu samolotów MIG 29 UKRAINIE . ZYDOUSA chce ATAKU PUTINA na Polske