Clicks918
POHENIX
112

CHEMIOTERAPIA TO TAK NAPRAWDĘ GAZ MUSZTARDOWY Z II WOJNY ŚWIATOWEJ, KTÓRY DOSTAJE SIĘ DO TWOICH ŻYŁ

CHEMIOTERAPIA TO TAK NAPRAWDĘ GAZ MUSZTARDOWY Z II WOJNY ŚWIATOWEJ, KTÓRY DOSTAJE SIĘ DO TWOICH ŻYŁ

www.facebook.com/login/

Twitter

accounts.google.com/ServiceLogin

www.pinterest.com

WhatsApp

Ilu ludzi zadaje pytania lekarzom dotyczące chemioterapii? Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak taka toksyczna substancja (tak toksyczna, że ci, którzy ją podają, muszą nosić fartuchy i rękawiczki) stała się „standardem leczenia” w przypadku raka? Prawda o jego pochodzeniu jest tak daleka od laboratorium naukowego, jak można sobie wyobrazić!
W sierpniu 1943 r. Prezydent Roosevelt zatwierdził wysyłkę amunicji chemicznej zawierającej gaz musztardowy do kampanii śródziemnomorskiej.
Dwa tysiące bomb zawierających gaz musztardowy załadowano na USS John Harvey.
Statek czekał na rozładunek w Bari we Włoszech, kiedy 2 grudnia 1943 r. samoloty niemieckie zaatakowały.
Protokół genewski z 1925 r. zakazał użycia broni chemicznej i biologicznej. Alianci nie ufali Niemcom i obie strony potajemnie gromadziły gaz musztardowy, aby przygotować się na odwet.
Wyobraźcie sobie, że alianci zaskakują, gdy Luftwaffe (uważana za zbyt słabą, by zaatakować) wysadziła w powietrze USS Johna Harveya, uwalniając 2000 bomb z gazem musztardowym (120 000 funtów) w powietrze i zatokę, masowo zabijając żołnierzy i cywilów.
Setki marynarzy, którzy wskoczyli do wody, by uciec z tonącego statku, byli pokryci oleistą, pachnącą czosnkiem pozostałością, która powodowała pęcherze i paliła ich skórę, co wywołało utratę wzroku wielu z nich.
Ci najważniejsi dokładnie wiedzieli, co powoduje objawy.
Kazano im milczeć.
Porucznik Stewart Francis Alexander powrócił na scenę po krótkiej odprawie.
Alexander został przeszkolony w leczeniu skutków wojny chemicznej. Natychmiast rozpoznał objawy: zapach czosnku, palącą skórę i ślepotę.
Musiał być to gaz musztardowy!www.odkrywamyzakryte.com
POHENIX
CIEKAWA TEORIA Ks. Gabriele Amorth.:Na podstawie zdobytego doświadczenia twierdzę, że nowotwory, które dziś tak często atakują ludzi, są przeważnie związane z działaniem złego ducha. Oczywiście wpływa na rozwój tych chorób także zanieczyszczenie środowiska, ale - możemy tak powiedzieć - zły duch krąży w powietrzu, bo jest on księciem sfer niebieskich, który posługuje się tym, co znajduje na swej …More
CIEKAWA TEORIA Ks. Gabriele Amorth.:Na podstawie zdobytego doświadczenia twierdzę, że nowotwory, które dziś tak często atakują ludzi, są przeważnie związane z działaniem złego ducha. Oczywiście wpływa na rozwój tych chorób także zanieczyszczenie środowiska, ale - możemy tak powiedzieć - zły duch krąży w powietrzu, bo jest on księciem sfer niebieskich, który posługuje się tym, co znajduje na swej drodze i rozsiewa chorobotwórcze nasiona.

Co więcej, to on rozkłada życie rodzinne, i życie społeczne. Powoduje wśród ludzi rozłam i wzbudza nienawiść, skłania do odrzucenia pozytywnych wartości, doprowadzając najpierw do popełnienia grzechu. Jak utrzymują również niektórzy amerykańscy lekarze, te wszystkie czynniki sprzyjają powstawaniu nowotworów. Dlatego też, gdy mam do czynienia z osobami chorymi na nowotwór, pierwszą rzeczą nie jest modlitwa o uzdrowienia, ale o uwolnienie spod wpływów złego ducha. W wielu przypadkach istnieje związek zachodzący pomiędzy dwoma tymi chorobami: między obecnością i działaniem złego ducha a chorobą fizyczną".

Ks. Gabriele Amorth. "Egzorcyści i psychiatrzy". strona: 159-160.
MementoMori+++
Bóg jednak w swej mądrości dopuszcza cierpienie i zło , pomimo trwania blisko Boga . Nie jest prawdą że np przyczyną chorób jest np odstąpienie od Boga , tak samo jak czyjeś zdrowie i powodzenie nie oznacza że jest blisko Boga , Bóg jest blisko daje łaskę zdrowia ale to nie oznacza że człowiek jest blisko ! Nadmienić trzeba że cierpienie i ofiara ma mistyczną wartość zbawczą i jest cenne w …More
Bóg jednak w swej mądrości dopuszcza cierpienie i zło , pomimo trwania blisko Boga . Nie jest prawdą że np przyczyną chorób jest np odstąpienie od Boga , tak samo jak czyjeś zdrowie i powodzenie nie oznacza że jest blisko Boga , Bóg jest blisko daje łaskę zdrowia ale to nie oznacza że człowiek jest blisko ! Nadmienić trzeba że cierpienie i ofiara ma mistyczną wartość zbawczą i jest cenne w oczach Boga o ile ten ktoś trwa przy Bogu . Im większa świętość tym większa nienawiść piekła , a Bóg nie eliminuje zła tylko człowiekowi modlitwy daje umocnienie , cierpliwość i pokój serca w trudach .
Piotr opoka777
jeśli człowiek nie wieży w Boga w trzech osobach, uwierzy w Chemioterapie czyli wymysł medycyny Rockefella, pochodzącej od diabła, to niech się truje na własne życzenie
Piotr opoka777
w ramach zasady w co wierzysz to Ci sie spełni
Piotr opoka777
www.fronda.pl/forum/ks-gabriele-amo… Egzorcyzm uwolnił z nowotworów
Anieobecny
Ok, ale gaz musztardowy jest I WŚ
POHENIX
pierwsza i druga sporadycznie też używany
guard
Wiadomo że w I W Ś z kolei holokaust i niby używany w tamtym okresie cyklon B to też nieźle naciągana historia. Okazuje się bowiem, że ani logistycznie ani zgodnie z technologią jaka wtedy istniała Niemcy ani nikt inny nie był w stanie gazować ludzi na taką skalę o jakiej dziś mówimy. Było to po prostu fizycznie niewykonalne. Pomieszczenie takie nie nadawałoby się do użytku po jednorazowym …More
Wiadomo że w I W Ś z kolei holokaust i niby używany w tamtym okresie cyklon B to też nieźle naciągana historia. Okazuje się bowiem, że ani logistycznie ani zgodnie z technologią jaka wtedy istniała Niemcy ani nikt inny nie był w stanie gazować ludzi na taką skalę o jakiej dziś mówimy. Było to po prostu fizycznie niewykonalne. Pomieszczenie takie nie nadawałoby się do użytku po jednorazowym gazowaniu przez wiele tygodni czy miesięcy. Jest książka na ten temat ś.p Dr. Dariusza Ratajczaka.
Anieobecny
Cyklon B to gaz wysoce wybuchowy...
Tak słyszałem, ale nigdy nie słyszałem żeby gdzieś wybuchł...
A to wystarczy iskierka...
POHENIX
W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ STOSOWANY BYŁ ZEWNĘTRZNIE I PARZYŁ SKÓRĘ ORAZ POWODOWAŁ ŚLEPOTĘ
POHENIX
KTÓRY O ZGROZO DOSTAJE SIĘ BEZPOŚREDNIO DO ŻYŁ
guard
Z góry też nas raczą różnego rodzaju substancjami. Może nie działają one tak inwazyjnie i szybko jak gaz musztardowy ale długofalowy efekt jest i to widać po statystykach umieralności ludzi i to nie tylko w Polsce ale na całym świecie.