Clicks421
Agnus
33

Rewolucja ...

olek19801 likes this.
olek19801
Szybko idzie rozbrajanie katolików. Pytanie: któż się ostoi?
Anieobecny likes this.
28.03.2019 Biada bezbożnym narodom, bo czas sprawiedliwości mojej jest bliski, a wielu usunę z powierzchni ziemi, z powodu całej ich niegodziwości i grzechu! Nie pozostanie żadna pamięć o tych grzesznych narodach. Powiadam wam: w dniach mojej sprawiedliwości moja słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew; wtedy mieszkańcy ziemi wiedzą, że nadszedł mój wielki i straszny dzień. Ryknę z …More
28.03.2019 Biada bezbożnym narodom, bo czas sprawiedliwości mojej jest bliski, a wielu usunę z powierzchni ziemi, z powodu całej ich niegodziwości i grzechu! Nie pozostanie żadna pamięć o tych grzesznych narodach. Powiadam wam: w dniach mojej sprawiedliwości moja słońce przemieni się w ciemność, a księżyc w krew; wtedy mieszkańcy ziemi wiedzą, że nadszedł mój wielki i straszny dzień. Ryknę z Syjonu i usłyszą głos mój z Jerozolimy; wiedzcie, że Ja jestem Jahwe, wasz Bóg.
Biada wam letnim i grzesznikom, którzy kontynuują swą letniość i grzech; jeśli się nie nawrócicie na ścieżkę zbawienia , zanim Moje dni sprawiedliwości nadejdą. Zapewniam was, że nagrodą, którą otrzymacie, będzie wieczna śmierć! Nie chcecie słuchać moich proroków tych ostatnich czasów, wyszydzacie moje wołania i ignorujecie je. Mówię wam, że wszystko, co wam ogłosiłem przez Moich posłańców, ma się wypełnić. Przypominam wam, że żadne słowo które nie pochodzi z Moich ust, nie wraca do Mnie i nie przynosi Mi owocu, którego oczekuję. Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. Moje miłosierdzie wkrótce ustąpi mojej sprawiedliwości. Biada wam, robotnikom zła, bo jeśli się nie nawrócicie, usunę was z powierzchni ziemi! Wszystko się spełnia, tak jak jest napisane.
Mój ludu, słuchajcie moich proroków i nie zamykajcie serc; postępujcie zgodnie z instrukcjami wysyłanymi wam przez nich, abyście mogli żyć jutro. Nie wątpcie w Moje słowa, ponieważ są one słowami życia wiecznego. Pamiętajcie, że nie mam przyjemności ze śmierci grzesznika, ani z cierpienia i bólu moich stworzeń; Moim pragnieniem jest, aby grzesznik nawrócił się, aby mógł otrzymać radość zbawienia. Bądźcie ostrzeżeni, mieszkańcy ziemi, bądźcie gotowi jak mądre panny, bo przyjdę ze sprawiedliwością moją jak złodziej w nocy.
Twój ojciec, Jahwe, Pan stworzenia.
Czyń Moje Orędzia znanymi w każdym zakątku świata, mój ludu.
Tymoteusz likes this.
Módlmy się...
módlmy...
to już TEN czas...
olek19801 likes this.
Anieobecny likes this.