Clicks947
csk.news
12

František káže "falošný koncept Boha"

Na rozdiel od toho, čo sa stalo v dejinách Cirkvi, dnes by sme nemali hovoriť o proti-Kresťanskom prenasledovaní, ale skôr o „auto-prenasledovaní“ medzi cirkevníkmi samotnými.

Roberto De Mattei píše na CorrispondenzaRomana.it (25. marca), že zatvorené kostoly a pozastavené omše sú ďalším krokom auto-demolácie, ktorá sa začala Druhým Vatikánskym Koncilom.

Podľa De Mattei Boží trest začína, keď sa stratí myšlienka spravodlivého a dobrosrdečného Boha a propaguje sa „falošný obraz Boha“.

Poukazuje na Františkové tvrdenia, že Boh „nepovoľuje tragédie aby potrestal hriechy“ (28. februára 2020) a „Ako často si myslíme, že Boh je dobrý, ak sme my dobrí a že nás potrestá, ak sme zlí: nie je to tak “(25. decembra 2019).

Dokonca aj Ján XXIII. pripomenul, že „muž, ktorý zasieva hriech, zožne trest,“ hovorí De Mattei.

Obrázok: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsXhaeucqhkt

Joske
Bergoglio je propagátorem globalizace, což je pokračováním stavby babylonské věže. Bergoglio je součástí vzpoury proti Bohu.
Nosko
Pán Halík vy ste Boh, že vydávate súdy nad iným človekom ?Lebo to právo patrí len Bohu, on vidí do sŕdc ľudí a aj do srdca Pápeža. Nám to neprislúcha. Vy máte v svojom srdci nejakú zášť. Mali by ste o Tom popremýšľať.
apredsasatoci
Nám to neprislúcha?! Pán Ježiš povedal: SKUMAJTE!
Dávajte si pozor, kto na vás stavia!
Blahoslaveni milujúci Pravdu!
Kde ide pastier, ide za ním jeho ovca!

Čo z toho vyplýva? Nepoznáš Božie Slovo. Nevieš posudzovať, scitavas jablka s bruškami.
ľubica
......to je ciste konštatovanie, žiaden súd. A to na základe toľkých teologických prešlapov! Nielen z prihovorov na audienciách, ale aj v rozhovoroch s novinármi, svojimi známymi... a koniec koncov bludov a heréz ktorých su plné jeho encykliky a exhortácie a pod! pan ci pani nosko cita a sleduje zrejme len Vatikánsky mainstream dostupný aj babičkám v rádii!
tieto su mu neznáme:
www.tedeum.cz/…/…More
......to je ciste konštatovanie, žiaden súd. A to na základe toľkých teologických prešlapov! Nielen z prihovorov na audienciách, ale aj v rozhovoroch s novinármi, svojimi známymi... a koniec koncov bludov a heréz ktorých su plné jeho encykliky a exhortácie a pod! pan ci pani nosko cita a sleduje zrejme len Vatikánsky mainstream dostupný aj babičkám v rádii!
tieto su mu neznáme:
www.tedeum.cz/…/pohorslive-sosk…
www.duseahvezdy.cz/…/nejhorsi-epidem…
www.lumendelumine.cz/index.php
BernadettaJaMalinka
Nosko, ak si ovca, tak je tvojou povinnosťou v záujme tvojej vlastnej spásy skúmať či pastier ktorého nasledujes, či on nasleduje Krista!! Lebo ak sa necháš viesť takým čo Kristom pohŕda a Jeho slová nezachováva, zvedie ťa do záhuby. Či ako inak by si si vylozil mnohorake napomenutia apoštolov Pavla, Petra a ďalších v Božom slove, kde varujú veriacich pred falošnými učiteľmi, pred zlými …More
Nosko, ak si ovca, tak je tvojou povinnosťou v záujme tvojej vlastnej spásy skúmať či pastier ktorého nasledujes, či on nasleduje Krista!! Lebo ak sa necháš viesť takým čo Kristom pohŕda a Jeho slová nezachováva, zvedie ťa do záhuby. Či ako inak by si si vylozil mnohorake napomenutia apoštolov Pavla, Petra a ďalších v Božom slove, kde varujú veriacich pred falošnými učiteľmi, pred zlými pracovníkmi? A že takých nesmieme počúvať, ba utekať od nich.. Podľa čoho asi tak máme posúdiť, ktorého pastiera máme nasledovať?? Či pravovernost závisí len od kolarika na krku??
Libor Halik
Bergoglio je největším ničitelem církve a celého lidstva v dějinách po Kristově zmrtvýchvstání. Žádný papež či antipapež nebyl tak hříšný a nepravdivý jako je Bergoglio (František). A i kdyby snad v minulosti byl nějaký horším, neexistoval přímý televizní přenos, kterým se lži z jeho úst a činů tak bleskurychle šířily. A neexistovala tak obrovská neznalost 2 tisícileté křesťanské víry a morálky …More
Bergoglio je největším ničitelem církve a celého lidstva v dějinách po Kristově zmrtvýchvstání. Žádný papež či antipapež nebyl tak hříšný a nepravdivý jako je Bergoglio (František). A i kdyby snad v minulosti byl nějaký horším, neexistoval přímý televizní přenos, kterým se lži z jeho úst a činů tak bleskurychle šířily. A neexistovala tak obrovská neznalost 2 tisícileté křesťanské víry a morálky jako dnes u průměrných katolíků i ostatních křesťanů.
Hledač
Tohle téma by mě hodně zajímalo.
Pokud se smím zeptat, mluvil jste o Františkovi s některým Pravoslavným Starcem? Nebo alespoň je známo vyjádření některého Starce na Františka a jeho aktivity?
Děkuji
Stylita
V Čechách nevím o žádném starci.
Barbarin
Tak to já vím o jednom lháři, co si říkal Hoki-hooki.
Libor Halik
Sv. Paisij Athoský říkával, že 3. světová válka bude v čase, kdy papežovat bude prokletý služebník Antikrista,
Hledač
Stylita: Ano. Souhlasím. Pokud se nepletu, tak tady v Čechách (a asi ani na Slovensku) žádný Starec není.
Myslím, ale že v Řecku, v Rusku atd. by někdo (nějaký Starec) být mohl a mohl by se i vyjádřit , dát pár osvětlujících informací k Františkovi.
Hledač
Libor Halík: to je zajímavá informace. Děkuji.
Víc k tomu neřekl?

Co jsem sledoval (a pokud mám správné informace), tak třetí fatimské tajemství též hovoří o tom, že poslední Papež bude pod nadvládou satana.