Clicks2.1K
pl.news
6

Wiedeńska katedra: wielki powrót piżamy

Ogromna pidżama ponownie zawisła w sanktuarium wiedeńskiej katedry, aby wprawić publiczność w zakłopotanie wielkopostnym show.

Ponadwymiarowa szata została umieszczona za stołem Novus Ordo i zasłania główny ołtarz. Gloria.tv opublikowała w niedzielę zdjęcia.

Diecezjalnym żartownisiom najwyraźniej skończyły się pomysły, gdyż ta sama piżama była już używana w zeszłym roku, kiedy to stała się powodem ogólnoświatowych kpin.

Drugim elementem, również z recyklingu z zeszłego roku, jest ogromna butela z wodą na ludzkich nogach stojąca w kącie przed katedrą. W zeszłym roku była brązowa. Z niewiadomych przyczyn w tym roku została pomalowana na pomarańczowo.

#newsRonhhrmvgq

marcys.td
Szatan tam nocuje. Rano przebiera się i wiesza piżamkę na wieszaczku, żeby się nie pogniotła.
Magda20
wlowoj
Jeżeli te objawienia to rzeczywiście kontakty mistyczne to 99% zwiedzenie - po cóżby sam Bóg miał dyskutować i tłumaczyć nazwiska i lokalne partie polityczne. Przecież to błoto...
Magda20
A kto Bogu zabroni? Dla oczyszczenia kraju, jak wyjdzie kto stoi za tym fikcyjnym mordem to wiele głów się posypie. Pan Jezus jest Królem Polski od 20.02.2020 Intronizacja z Nieba była, aby potem mogla się ziemska odbyć w Świebodzinie 31.10.2020. Jeśli nie widzicie jaka mafia/masoneria/satanisci rządzą Polska to przejrzyjcie na oczy. Jeśli nie czytacie co planuje B.Gates to zacznijcie i …More
A kto Bogu zabroni? Dla oczyszczenia kraju, jak wyjdzie kto stoi za tym fikcyjnym mordem to wiele głów się posypie. Pan Jezus jest Królem Polski od 20.02.2020 Intronizacja z Nieba była, aby potem mogla się ziemska odbyć w Świebodzinie 31.10.2020. Jeśli nie widzicie jaka mafia/masoneria/satanisci rządzą Polska to przejrzyjcie na oczy. Jeśli nie czytacie co planuje B.Gates to zacznijcie i przejrzyjcie na oczy bo czas się kończy. Tylko potem nie płaczcie ze Niebo nie ostrzegało jak walczycie i kpicie z Orędzi.
youtu.be/eoULrtF9IvY
youtube.com/watch?v=_r-TlplS9qs&t=9197s
Weronika....S
To ogólny ,,światowy konkurs,, na kpiny z odwiecznego porządku moralnego i religijnego. Perfidii nie ma końca, także w obrębie kościołów, by się przypodobać demonom.
Bos016
Trucizna nie jest lekarstwem, jest trucizną.
Mężczyzna nie jest kobietą, jest mężczyzną.
Kłamstwo nie jest prawdą, jest kłamstwem.