pl.news
13.9K

Każda pomoc się liczy - Gloria.tv

Wspomóż Gloria.tv w zebraniu 25 000 EUR w ramach naszej kampanii letniej.

Gloria.tv to doskonały sposób na kontakt online z katolikami, dzielenie się opiniami i pytaniami, wyszukiwanie i udostępnianie informacji, a także na odnajdywanie aktualności, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Możesz przeglądać stronę i cieszyć się wolnością słowa Gloria.tv, możesz śledzić poczynania innych użytkowników pod kątem własnych zainteresowań oraz wyrażać swoje WŁASNE zdanie. Korzystanie z Gloria.tv to również cała masa frajdy, jaką daje przebywanie w środowisku inteligentnych i bystrych katolików.

Nasza strona przypadła Ci do gustu? Dostęp do Gloria.tv jest darmowy, aczkolwiek utrzymanie serwisu wiąże się z kosztami. Każdego miesiąca potrzebujemy nieco więcej niż 10 000 EUR (to koszty prowadzenia mediów społecznościowych, nie są to pieniądze przeznaczone dla personelu). W lecie, jak to bywa zazwyczaj, otrzymujemy mniej datków. Tak więc prosimy Cię o wsparcie, jeśli możesz sobie na to pozwolić.

Naprawdę potrzebujemy twojej pomocy!

Ty też możesz pomóc
Przelew bankowy: AT67 6000 0102 1003 6488
PayPal/karta kredytowa: kindful

Grafika: © Bob Mical, CC BY-NC, #newsCofcafjvyq

ALICJA OPOLE
-katolicy w swiecie,nigdy nie spotykają sie online i nigdy na takie spotkania nie wyłudzą forsy od ludzi swiata-mówi Maryja oraz Jezus