Clicks782
Orędzia

Dzieci widzą, że zostały okłamane, że coś zostało na nich wymuszone i nie wierzą już w „stan alarmowy”, który rozprzestrzenił się wszędzie.

Komunikat nr 1293

28 kwietnia 2021 - Ty, który rozpoznajesz kłamstwa, Ty też Mnie znajdziesz!

Jezus: Moje dziecko. Powiedz dzieciom, żeby się obudziły. Wiele dzieci widzi, że zostały okłamane, że coś zostało na nich wymuszone i nie wierzą już w „stan alarmowy”, który rozprzestrzenił się wszędzie, ale nie wiedzą, co muszą i mogą zrobić, ponieważ nie mogą znaleźć drogi do mnie. Módlcie się za nich, bo kto nie znajdzie drogi do mnie, będzie zgubiony i nie będzie wiedział, jak przetrwać czas, który wkrótce nadejdzie.

Daliśmy wam tak wiele wskazówek, jak przygotować się na ten czas, w którym (już) jesteście, ale tak wielu odmówiło słuchania naszego Słowa. A teraz rozejrzyjcie się, umiłowane dzieci, którymi jesteście, ponieważ ci, którzy naprawdę są ze mną, ze wszystkim, przez co również muszą przejść, będą niesieni przeze Mnie, przez ich Jezusa! Ja, ich Jezus, jestem z nimi, a ja, ich Jezus, prowadzę ich i towarzyszę im po raz ostatni do Nowego Królestwa.

Kiedy nadejdzie czas, to właśnie te, moje prawdziwie lojalne i oddane dzieci, które są mi oddane i całkowicie mi ufają, którym pozwolę wejść do mojego nowego (królewskiego) królestwa, ale wszyscy inni staną przed zamknięte drzwi i zginą zepsucie, bo mnie nie chcieli. Ten czas jest bliski. Jest tak blisko, ukochane dzieci!

Miejcie więc odwagę, wytrwajcie i oddajcie Mi wszystkie swoje zmartwienia, smutki, potrzeby i lęki, ponieważ Ja, wasz Jezus, niosę je ze sobą i bez względu na to, co się stanie, Ja, wasz Odkupiciel, będę z wami, ale musisz mi ufać, ufać mi i ufać mi. Amen.

Umiłowane dzieci resztek armii. Czas nadejdzie wkrótce i wtedy, w dniu wielkiej radości, wejdziemy do Mojego Nowego Królestwa. Ja, twój Jezus, jestem z tobą. Amen.

Ty, który rozpoznajesz kłamstwa, znajdziesz mnie i nawrócisz się! Bardzo cię kocham i ze smutkiem i smutkiem widzę, jak się zgubiłeś. Szukasz stabilności i bezpieczeństwa na zewnątrz, podczas gdy tylko ja jestem drogą, jedyną prawdziwą drogą, która uwalnia cię od tej potrzeby i wszelkiego grzechu! Odwróć się, znajdź mnie, swojego Jezusa i przygotuj się, bo zostało ci bardzo mało czasu, a potem musisz być ze mną, aby nie zgubić się z diabłem.

Słuchajcie naszego Słowa w tych orędziach, ponieważ jest święte, a koniec jest bliski, nawet jeśli tak wielu z was nie chce tego przyznać. Nawracajcie się, tylko Ja, wasz Jezus, Jestem drogą do chwały (Ojca). Amen.

Bardzo cię kocham. Znajdź wszystkich do mnie, abyś się nie zgubił. Zostało mało (krótko) czasu. Amen. Twój Jezus. Amen.