Clicks89

Dr Z. Kękuś (PPP 213) Moja wizja mojej prezydentury

Bob
Źródło: www.youtube.com/watch Prezydent Andrzej Duda powiedział w październiku 2019 r.:"ktoś, kto się kogokolwiek boi, nie może być prezydentem." Ergo... Andrzej Duda nie może być prezydentem. …More
Źródło: www.youtube.com/watch
Prezydent Andrzej Duda powiedział w październiku 2019 r.:"ktoś, kto się kogokolwiek boi, nie może być prezydentem."
Ergo... Andrzej Duda nie może być prezydentem. Andrzej Duda boi się przecież złoczyńców, żydów polakożerców i... prawdy. Trzeba nam prezydenta odważnego. Trzeba nam prezydenta, dla którego najważniejsi będą Polacy. Tym bardziej, że przybiera na sile pycha, buta wrogo, roszczeniowo wobec Polaków usposobionych środowisk. Dzisiejsze - 9 stycznia 2020 r. - wystąpienie w radiu RMF ambasadora Izraela w Polsce,Alexandra Ben Zvi przeraża. Ignorancją lub arogancją. Portal www.wpolityce.pl podaje: "Podczas rozmowy poruszony został m.in. wątek żydowskich roszczeń związanych z tzw. mieniem bezspadkowym. Ambasador Izraela przypomniał, że Polska zobowiązała się do uregulowania statusu prawnego majątku ofiar Holokaustu podpisując Deklarację terezińską w 2009 r.
"To ma swoje ramy, bo w końcu Polska podpisała Deklarację terezińską w 2009 roku i w tej deklaracji mówi się o tym, że każdy kraj, gdzie są takie sprawy majątkowe, musi to rozwiązać. Kto to rozwiąże? Myślę, że w końcu każdy kraj będzie to prowadził nie z państwem Izrael, ale z organizacjami żydowskimi."
A przecież Polska nie podpisała tzw. Deklaracji Terezińskiej. Żaden z zaproszonych uczestników Konferencji Praskiej z czerwca 2009 r. jej nie podpisał. O tym, że została podpisana mówią roszczeniowi żydzi i... PiS'owczycy /np. Patryk Jaki, Antoni Macierewicz/. A to przeczież tak łatwo sprawdzić. Trzeba jednak... chcieć.