Clicks1.7K
Libor Halik
1

Vražděním pacientů starších 45 let je znemožnit léčbu Covidu účinnými léky

Nemilosrdným vražděním pacientů starších 45 let je znemožnit léčbu Covidu za pomoci kombinace léků Ivermectin, Isoprinosin, Azitromycin, Acylpyrin a vysokých dávek vitaminu C a D3 i zinku v Selzink Plus. Mně a mé manželce tyto léky zachránily život. Znemožnit podání těchto léků je vraždění. Mladší lidé obvykle přežijí i bez léků, ale vykašlat se na podání léků starším, je genocida od současných Covid esesáků v bílých pláštích na ministerstvu zdravotnictví.
Nemilosrdným a krutým je i mezinárodní testování na Covid, kdy skutečně nemocní Covidem, jsou laboratorně označeni za zdravé - Covid negativní, ač sotva dýchají.
Nejnemilosrdnějším je pod záminkou strachu z Covidu a nejrůznějšího psychologického zastrašování od zaměstnavatelů, či škol - skrze nátkak od Covid esesáků z ministerstva zdravotnictví, je vnucovat lidem (a zejména prozatím plodné mládeži a dětem) neznámé (jedovaté) očkování, o obsahu kterého se smíme dozvědět až v r.2076.
Public domain
johanika
Ďakujem Pánu Bohu a Matke Božej za Vaše zdravie, Váš život i život Vašej manželky.
Ďakujem aj za nádej a silu, ktorú svojím posolstvom vlievate ľuďom, ktorí sa veľmi boja. Ľudia sa obvykle viac boja na niečo ako z niečoho a takisto sa viac tešia na niečo ako z niečoho.