m.rekinek
22.3K

COVID - NOWA ŚWIATOWA RELIGIA

Historia z San Antonio w Teksasie, pokazuje absurdalność że wiara w ,,szczepionki" COVID obecnie została osiągnięta.

KSAT poinformował, że Yvonne Rodriguez jest jedynaczką i że:

„upewniła się, że jej rodzice Patricio i Sylvia Elizondo zostali wcześnie zaszczepieni przeciwko COVID-19”.

Ale teraz oboje nie żyją. Jej matka zmarła 3 miesiące temu, a teraz właśnie zmarł jej ojciec. Oboje byli podobno w pełni zaszczepieni.

KSAT zgłosił :

Po tym, jak jej matka zmarła trzy miesiące temu po długiej chorobie, Rodriguez powiedziała, że nadal opiekuje się swoim 76-letnim ojcem, który miał cukrzycę i problemy z sercem.

„Zrobiliśmy wszystkie właściwe rzeczy” – powiedział Rodriguez.

Powiedziała, że rzadko wychodził z domu, zawsze był zamaskowany, a nawet nosił rękawiczki, więc nie wie, jak i gdzie złapał COVID-19.

Kiedy tydzień temu zaczął się źle czuć, Rodriguez powiedziała, że myślała, że to nawrót jego wcześniejszej zastoinowej niewydolności serca lub nawracająca infekcja, którą miał.

Po kilku wizytach u lekarza i w szpitalu Rodriguez powiedział, że jego kardiolog przyjął go do szpitala, ponieważ miał trudności z oddychaniem.

Prześwietlenie klatki piersiowej ujawniło niepożądaną niespodziankę.

(Więc teraz prześwietlenia klatki piersiowej diagnozują COVID?)

„Kiedy dowiedziałem się, że ma Covida, byłem po prostu w szoku” – powiedział Rodriguez. „To był ostatni raz, kiedy widziałam tatę osobiście”.

Chociaż pielęgniarki i kapelan w Northeast Baptist Hospital umożliwiły przynajmniej odwiedzenie jej ojca na Zoomie lub Facetime, Rodriguez powiedziała, że błagała, żeby się z nim zobaczyć, choćby tylko na kilka minut.

Jej ojciec zmarł we wtorek.

Jednak pomimo bólu serca i straty Rodriguez powiedziała, że nadal wierzy w szczepionki. ( Źródło .)

Zamiast rozważać możliwość, że szczepionka mogła przyczynić się do śmierci jej ojca lub przynajmniej uznać, że była nieskuteczna w powstrzymaniu śmierci rodziców, zamiast tego nadal wierzyła w szczepionki i stwierdziła:

„Nie wyobrażam sobie, o ile bardziej by cierpiał, gdyby nie dostał szczepionki”.


„Myślę, że ma rację”, powiedział dr Jan Patterson, specjalista chorób zakaźnych w UT Health.

Jak dr Cole tak elokwentnie stwierdził w swojej prezentacji w zeszłym tygodniu: „To już nie jest nauka”.

Nazwijmy to, czym jest naprawdę: jest religią. Jest to system wierzeń oparty nie na nauce, ale na wierze w ludzi kierujących tym systemem, którzy przyjęli rolę kapłanów, „bogów” medycyny i szczepionek.

A dla wszystkich kościołów chrześcijańskich, żydowskich synagog i muzułmańskich meczetów, które udają, że wierzą w Boga, ale zachęcają swoich członków do wyjścia i zaufania do szczepionek, a wielu z nich oferuje je nawet w swoich domach modlitwy, wszyscy jesteście bałwochwalcami .

Przede wszystkim bardziej boicie się „wirusa” niż Boga.


Zaiste, tak wyrzekł Pan do mnie,
gdy Jego ręka mocno mnie ujęła,
by mnie odwrócić od postępowania
drogą tego ludu:
«Nie nazywajcie spiskiem wszystkiego,
co ten lud nazywa spiskiem;
i nie lękajcie się, czego on się lęka,
ani się nie bójcie!
(Izajasza 8:12-13)

Po drugie, kiedy zachorujesz, zamiast zwracać się do Boga o uzdrowienie , biegniesz do czarowników praktykujących czary ( farmakeia w oryginalnym tekście Biblii).

Jeśli uważnie słuchacie głosu Pana, Boga waszego, i czynicie to, co słuszne w Jego oczach, jeśli zważacie na Jego nakazy i przestrzegacie wszystkich Jego nakazów, nie sprowadzę na was żadnej choroby, którą sprowadziłem na Egipcjan, bo Ja jestem Pan, który was uzdrawia. (Wyjścia 15:26)

Ale ty będziesz służył Panu, Bogu twemu, a On pobłogosławi twój chleb i wodę; i usunę chorobę spośród ciebie. (Wyjścia 23:25)

Pan podtrzyma go na łożu chorego; W jego chorobie przywracasz mu zdrowie. (Psalm 41:3)

Który przebacza wszystkie twoje grzechy i uzdrawia wszystkie twoje choroby… (Psalm 103:3)

Po trzecie, nawet jeśli wiesz, że szczepionki są fałszywe, boisz się utraty pracy lub boisz się krytyki i wyśmiewania przez innych za odmowę czczenia kultu szczepionek, bardziej niż boisz się Boga.

Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. Co mówię wam w ciemności, powtarzajcie na świetle, a co słyszycie na ucho, rozgłaszajcie na dachach! Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle.

(Mateusza 10:26-28)

Wydaje się, że ci globaliści ze swoimi eugenicznymi planami wprowadzenia Nowego Porządku Świata mają teraz swoją drogę, ale to nie potrwa długo. Nadchodzi Dzień Sądu, a jeśli zaufałeś kapłanom medycznym i ich fałszywym bogom szczepionkowym, uwierzyłeś w złe rzeczy i możesz spotkać się z losem znacznie gorszym niż śmierć fizyczna za wyśmiewanie Boga i udział w ten system Lucyfera.

created4health.org/…us-fervor-the-shot-reduces-suffering-before-death/
jac05
Trzeba codziennie chodzić do lekarza i mówić, że się jest chorym bezobjawowo i, bezobjawowo chory lekarz ma wypisać nam receptę.
Bos016