Clicks730
zbyszek
1

Prof. Chazan: Problem aborcji to tylko pretekst do rewolucji kulturowej

– Mam wrażenie, że problem aborcji jest tylko pretekstem do rewolucji kulturowej, której celem jest zmiana postaw i świadomości, zablokowanie niepoprawnie myślącym dostępu do stanowisk kierowniczych, powiedział prof. Bogdan Chazan w czasie spotkania w parafii katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana na warszawskiej Pradze. Spotkanie było połączone z promocją wywiadu-rzeki z profesorem „Prawo do życia. Bez kompromisu”, który ukazał się niedawno nakładem wydawnictwa WAM.
Profesor zwrócił uwagę, że konsekwencje wspomnianej rewolucji kulturowej mają istotny wpływ na środowisko medyczne. Powoli, ale w coraz większym stopniu lekarz staje się wykonawcą zleceń pacjenta, czy raczej klienta – podkreślił profesor. Mówił, że w służbie zdrowia rządzi pieniądz, a odgórne instrukcje wymuszają, aby w kontraktach podpisywanych przez placówki z NFZ były świadczenia aborcyjne.

fronda.pl
Nemo potest duobus dominis servire !
W służbie zdrowia rządzi pieniądz, a odgórne instrukcje wymuszają, aby w kontraktach podpisywanych przez placówki z NFZ były świadczenia aborcyjne.