Libor Halik
ČR potřebuje audit sčítacích softwarů než budou v ČR parlamentní volby 2021 Modleme se za to, prosím, aby je Bůh, ve kterého kriminálníci nevěří, přesto donutil. Bez modliteb skutečně nezávislý audit podvodníci nedovolí provést! Ve čtvrtek 19.11.2020 se v poslanecké sněmovně hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince 2020. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Jurá…More
ČR potřebuje audit sčítacích softwarů než budou v ČR parlamentní volby 2021 Modleme se za to, prosím, aby je Bůh, ve kterého kriminálníci nevěří, přesto donutil. Bez modliteb skutečně nezávislý audit podvodníci nedovolí provést! Ve čtvrtek 19.11.2020 se v poslanecké sněmovně hlasovalo o prodloužení Nouzového stavu do 12. prosince 2020. Po skončení hlasování se však ozval poslanec Stanislav Juránek (KDU-ČSL), že hlasoval "proti" prodloužení Nouzového stavu, ale sčítací softwarový program sněmovny označil jeho hlas jako "pro", že hlasoval "pro" prodloužení Nouzového stavu
Poslanec Stanislav Juránek: Hlasoval jsem proti a na sjetině mám pro. Zpochybňuji hlasování.
Místopředseda PSP Tomáš Hanzel: Pan předseda Kalousek.
Poslanec Miroslav Kalousek: Já se velmi omlouvám, kolegyně, kolegové. Ne úplně vždy se shodneme s panem kolegou poslancem Juránkem, ale mně se stalo úplně to samé. (Pobavení a smích v sále.) Hlasoval jsem proti a na sjetině mám pro. Zpochybňuji hlasování. [ psp.cz/…/stenprot/070schuz/s070053.htm ].
Pokud totiž poslanci českého parlamentu prokazatelně jako svědci potvrzují, že hlasovací software ve sněmovně ČR překlápí hlasy odpůrců Nouzového stavu a mění je na souhlasné hlasy pro prodloužení Nouzového stavu, potom se jedná o zfalšovaná hlasování a manipulace s hlasy poslanců parlamentu České republiky, což by mělo vést k okamžitému vyšetřování, k okamžitému zveřejnění zdrojových kódů softwaru, podrobení systému odbornému auditu nezávislými specialisty v cizině, především v USA u soukromých renomovaných firem, protože je vysoce pravděpodobné, že když software překlápí hlasy poslancům přímo ve sněmovně, že překlápí hlasy i voličům po odvolení, při sčítání a vyhodnocování hlasů.
V ČR nesmí dojít k zavedení poštovního hlasování, jinak republiku čekají mamutí podvody a elektronické manipulace s hlasy jako v USA
Falšování voleb při hlasování u voleb nebo ve sněmovně, překlápění hlasů, manipulace voleb pomocí poštovních hlasů od mrtvých nebo dokonce nikdy neexistujících duší, to jsou všechno známě způsoby korupce a likvidování občanské společnosti, která spoléhá na demokracii a demokratické principy, ale místo toho se fixluje, podvádí a manipuluje při sčítání a vyhodnocování hlasů. Iluze spravedlivých voleb je budována mediálně tak, že u voleb sedí komise, která vše jako kontroluje. Realita je taková, že volby nerozhodují vaše hlasy, ani komise, ale softwarové programy, které provádí aproximace hlasů, překlápí hlasy, výsledky, posunují tzv. hranice hlasovacího offsetu při vyhodnocování na serverech.
Těsné i větší rozdíly lze uměle vygenerovat tak, že počítačový systém a software napumpuje do systému voliče, kteří nikdy k volbám nechodí, stačí pár procent pro změnu výsledku voleb pomoci poštovních hlasů, zaslaných ze zahraničí, nebo zjevených se z ničeho nic ze zahraničních zastupitelských úřadů z celého světa, kdy najednou dané straně přijde 10 nebo 15 tisíc hlasů, což zajistí např. překročení 5% hranice při vstupu do parlamentu. Nechtějte ani vědět, jak mohutně se podvádí při vyhodnocování voleb, když vidíme, co se děje v USA, a co se děje při hlasování poslanců v české sněmovně, kde za bílého dne software překlopí dvěma poslancům hlasy z PROTI na hlasy PRO prodloužení Nouzového stavu!

Advokátní tým republikánů odpálil bombu, že firmu stojící za výrobou volebního softwaru v USA řídí člověk, který byl vice-prezidentem George Soros Investment Fund a je současným členem představenstva Open Society Foundations George Sorose!
Americké volby prezidenta 2020 tak zfalšoval software, který vyrábí firma v majetku holdingu, který řídí britský lord, jenž pracoval a dosud pracuje jako viceprezident ve společnostech George Sorose! Proto se nemůžete divit, že hlasy amerických voličů proudily do Evropy na server ve Frankfurtu nad Mohanem, když americké volby a jejich volební systém řídí firma britského lorda napojeného na Dům Rothschild. O tomto obrovském odhalení informovala Sidney Powell, advokátka Donalda Trumpa.
Více na: aeronet.cz/…eni-hlasu-odpurcu-prodlouzeni/ a detailněji na: aeronet.cz/…beny-puvodne-pro-hugo-chaveze/

-VK-
Šéfredaktor AE News