VO SVETE ZAČALO VEĽKÉ VYMIERANIE OČKOVANÝCH !

VO SVETE ZAČALO VEĽKÉ VYMIERANIE – MIMORIADNE VYSOKÝ NÁRAST ÚMRTÍ OČKOVANÝCH. KORPORÁTNE MÉDIA SA TO SNAŽIA ZATAJIŤ AKO SA DÁ. ČAKÁ VAKCINÁTOROV STRAŠNÁ POMSTA UMIERAJÚCICH PO „OČKOVANÍ“?

Pred časom sme priniesli článok o tom, ako sa v Anglicku od júla tohto roku zvyšujú nadmerné počty úmrtí oproti priemeru minulých rokov. To by mohlo naznačovať, že sa začínajú prejavovať strednodobé účinky vakcín proti Covid-19.

V spomínanom článku sme tiež uviedli, že bude nutné dáta o vývoji úmrtnosti ďalej sledovať a následne tento trend buď vyvrátiť, alebo ho potvrdiť. Dnes tu máme nové dáta a tie neveštia nič dobrého.

Nadmerné úmrtia potvrdzujú depopulačnú agendu

„Myslím si, že je vysoko pravdepodobné, že ďalšia fáza bude zahŕňať zomieranie v takej miere, že úmrtia na Covid-19 budú pri nej vyzerať ako trpaslík.“

– Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru

Vývoj úmrtnosti v Škótsku

Poďme sa teraz pozrieť na graf, v ktorom krivky pre rôzne vekové kategórie zobrazujú úmrtnosť v roku 2021 v porovnaní s priemerom za posledných 5 rokov.

Dáta sú po 40. týždeň, teda do 10.10.2021:

Z grafu môžeme vyčítať, že v Škótsku dochádza u všetkých vekových skupín od júla 2021 k postupnému zvyšovaniu nadmernej úmrtnosti. Najviac u starších ľudí. A každým týždňom sa miera nadúmrtí zvyšuje.

Tu sa žiada zdôrazniť, že počet nadmerných úmrtí je väčší ako sú úmrtia na Covid-19, to znamená, že musí ísť o niečo iné, najpravdepodobnejšie o vedľajšie účinky vakcín.

Dôkaz to síce nie je exaktný, len nepriamy, no hodný zamyslenia.

Táto zvýšená úmrtnosť sa nedeje iba v Škótsku, ale aj v ostatných krajinách, ktoré začiatkom roka spustili masovú očkovaciu kampaň. Všetky tieto krajiny, o ktorých si hneď povieme, zažívajú silný nárast úmrtnosti na všetky príčiny.

Otázka: Prečo je tomu tak? Čo je tento rok odlišné od predošlých rokov?

Odpoveď: Masové očkovanie na Covid-19.

A uvedomme si, že nadmerná úmrtnosť nie je zvýšená len trocha, ale dosť výrazne poráža priemer za posledných 5 rokov!

V Škótsku je zaočkovaných 87% dospelej populácie a týždenné úmrtia sú momentálne až o 30% vyššie ako normál.

Úrad verejného zdravotníctva Škótska dňa 14.10.2021 na svojej stránke uverejnil nasledovný oznam:

„315 nadmerných úmrtí zaznamenaných minulý týždeň predstavuje 30% zvýšenie oproti 5 ročnému predpandemickému priemeru pre toto ročné obdobie. Je to už 20 týždňov za sebou, v ktorých zaznamenávame nadmerné úmrtia a terajší stav je najvyšší od 10. januára 2021.“

Aj keby sme zohľadnili úmrtia na ochorenie Covid-19, tak stále by šlo o takmer 20% nárast v danom týždni a trend sa naďalej zvyšuje.

Vývoj úmrtnosti v Nemecku a ďalších krajinách

Škótsko nie je so svojím trendom výnimkou. Poďme sa teraz podrobnejšie pozrieť na to, aká je situácia v Nemecku.

Nemeckí demografi nedávno vyhlásili, že v septembri 2021 bolo v Nemecku zaznamenaných 78 tisíc úmrtí, čo je o vyše 10% viac, než priemer za minulé roky.

Podobnú situáciu hlásia aj Dánsko, Fínsko a Nórsko, kde je teraz nadmerná úmrtnosť vyššia, ako bola v čase najhorších vĺn pandémie Covid-19. A tieto úmrtia všetky korešpondujú s očkovacou kampaňou.

Dánsko za posledných 5 mesiacov dosiahlo rekord v úmrtiach na všetky príčiny. V lete boli pritom úmrtia na Covid-19 takmer nulové. To isté sa deje v Írsku, Anglicku a Izraeli.

Pozrime sa na graf z Anglicka:

Z uvedeného grafu je najhrozivejšie snáď to, ako vakcíny cielene zabíjajú hlavne mladých.

Kým úmrtia na Covid-19 boli prevažne doménou starých a chorých, bremeno následkov vakcín znášajú výrazne aj mladí ľudia.

Podľa VigiAccess, čo je databáza nežiadúcich účinkov vakcín Svetovej zdravotníckej organizácie, 41% z 2,4 milióna doposiaľ nahlásených poškodení z očkovania sú ľudia do 44 rokov a len 5% ľudia nad 75 rokov.

Ako uvádza stránka LifeSiteNews:

„Skutočná pandémia práve len začala a sú ňou infarkty a zlyhania srdca mladých ľudí vyvolané poškodeniami z vakcín.“

Toto sa nedočítate v médiách hlavného prúdu, lebo by to podkopalo ich propagandu

Situácia v USA je podobná. Ako uvádza Joel@JoelJoelSmalley:

„Podľa týždenných aktualít z CDC (Americké Centrum pre kontrolu ochorení) od 24.7.2021 je nadmerná úmrtnosť u ľudí nad 65 rokov vyššia o 14%. A napriek viac ako 50% zaočkovanosti u mladších je nadmerná úmrtnosť vyššia až o 46% a bude ešte vyššia po skompletizovaní štatistík.“

To slovíčko „napriek očkovaniu“ by sa v uvedenej vete hodilo zmeniť na „kvôli očkovaniu“.

Príklady podobného vývoja nájdete všade na internete, nemusíte pritom pozerať ani príliš ďaleko. Všade, kde došlo k masovému očkovaniu, úmrtnosť narástla.

A ešte raz – tu nejde o úmrtia na Covid-19. Ide hlavne o úmrtia ako sú:

srdcové infarkty

mozgové mŕtvice

krvné zrazeniny

choroby obehovej sústavy

neurologické problémy

Čiže ide o tie isté príčiny úmrtí, pred ktorými nás varovali lekári a vedci od samého začiatku masovej očkovacej kampane. Ukazuje sa, že mali pravdu.

Povedané v krátkosti – vakcíny nepredchádzajú úmrtiam, ale ich spôsobujú. Situáciu nezlepšujú, ale zhoršujú. Krízu neukončujú, ale ďalej ju rozdúchavajú.

Narastajúce krivky na grafoch hovoria jasne. Predpovedajú, že úmrtia budú ďalej narastať, pokiaľ budeme robiť to, čo doteraz – očkovať milióny ľudí cytotoxickým patogénom, ktorý spôsobuje krvné zrazeniny, zápaly a autoimunitu.

Všimli ste si, ako sa média snažia zakryť ten náhly nárast úmrtí?

Tu je zaujímavý príklad z článku v britskom The Telegraph:

„Kým sa my pevne sústredíme na Covid-19, v Británii sa nám rozvíja ďalšia zdravotnícka kríza. Od začiatku júla 2021 došlo k tisíckam nadmerných úmrtí, ktoré neboli spôsobené koronavírusom.

Podľa zdravotníckych expertov je takýto vývoj nanajvýš nezvyčajný pre leto. Nadmerné úmrtia sú očakávané počas zimných mesiacov, keď chladné počasie so sezónnymi infekciami vytvoria tlak na zdravotnícky systém, no v lete by mal byť pokoj.

Tento rok je však znepokojujúco iný.

Podľa Národného štatistického úradu (ONS) od 2. Júla 2021 bolo zaznamenaných 9619 nadmerných úmrtí v Anglicku a Walese, z ktorých 48% nebolo spôsobených Covid-19.

Takže, ak všetky tieto úmrtia neboli spôsobené covidom, potom čo tých ľudí zabilo?

Dáta z britského Úradu verejného zdravotníctva (PHE) ukazujú, že počas tohto obdobia bolo extra 213 úmrtí na ischemickú chorobu srdca, extra 1552 úmrtí na srdcové zlyhanie, extra 760 úmrtí na celebrovaskulárne ochorenia ako sú mŕtvice a aneuryzma a extra 3915 úmrtí na choroby obehovej sústavy.“


Vidíte, ako sa noviny vyhýbajú hľadaniu príčiny?

Všetky tieto úmrtia na srdcovocievne ochorenia však nespadli v roku 2021 len tak samé z neba. Ide s najväčšou pravdepodobnosťou o následky vakcín proti covidu. Ešte stále to nevidíte?

A všetky sú spojené s hrotovým proteínom, ktorého tvorbu vakcíny stimulujú.

Hrotový proteín predstavuje biologický mechanizmus poškodzujúci krvné cievy a orgány. Vytvára tiež krvné zrazeniny a človeka môže dokonca zabiť.

Podľa logiky vlád by malo umierať menej ľudí, opak je však pravdou

Za posledný rok nastali tieto 4 skutočnosti:

Mnohí starí a zraniteľní už na covid zomreli.

Delta variant je menej nebezpečný než pôvodný britský (alfa) variant (zdroj)

Mnoho ľudí už covid prekonalo a mali by mať imunitu.

Mnoho ľudí je proti covidu zaočkovaných.

Tieto 4 fakty by teda mali znamenať, že bude tento rok umierať menej ľudí než v roku 2020. Lenže umiera viac. Len napríklad v USA v roku 2020 zomrelo na covid 353 tisíc ľudí a za 10 mesiacov roku 2021 naň zomrelo už 390 tisíc ľudí.

Ako je to možné? No lebo vakcíny…

A ako je možné, že najzaočkovanejšie krajiny majú najvyššie miery infekcie Covid-19? (zdroj)

No lebo existuje silná korelácia medzi zaočkovanosťou a úmrtiami.

Záver

Pri takýchto znepokojujúcich správach sa nie je možné vyhnúť otázke, ako zareagujú ľudia, ktorí boli do očkovania prehovorení či nebodaj donútení?

Ako sa zachovajú zaočkovaní ľudia, ktorí si uvedomujú, že sa možno blíži ich vlastná smrť? Alebo rodiny tých, ktorým už blízki stihli na následky očkovania podľahnúť?

Platí to hlavne v prípadoch tých ľudí, ktorí neboli skalnými fanúšikmi covidových vakcín, no nechali sa prehovoriť intenzívnou propagandou (vakcína je sloboda, vakcína je úsmev, vakcína je zdravie, atď.).

A tiež to platí u ľudí, ktorí boli do očkovania doslova dotlačení, či už tlakom zamestnávateľa, školy alebo inej organizácie pod vyhrážkami, že stratia zamestnanie alebo sa budú musieť neustále testovať.

Prípadne sa to týka ľudí, na ktorých tlačil ich lekár, alebo nemocnica pod hrozbami, že ich neošetria alebo nebudú môcť ísť na operáciu.

Nečudovali by sme sa, keby v týchto ľuďoch vykypela zlosť, že boli oklamaní, teraz ich čaká možná smrť, a preto sa budú chcieť pomstiť tým, ktorým to budú klásť za vinu.

Majú sa čoho obávať politici, rôzne „celebrity“, zamestnávatelia, všeobecní lekári, zamestnanci očkovacích centier, protagonisti vakcín a ďalší „vakcinátori“, ktorí sa podieľali na intenzívnej očkovacej kampani?

Správanie nahnevaných ľudí v takýchto prípadoch a hlavne, keď sa jedná o ich blízkych rodinných príslušníkov, môže byť nevyspytateľné. A ak by sa aj rozhodli títo podvedení ľudia pomstiť, bolo by im to možné morálne zazlievať?

Každopádne, smerujeme do veľmi turbulentnej doby a len budúcnosť ukáže, ako to všetko napokon dopadne.

Zdroj: thelibertybeacon.com

PRÍPRAVA DIABLOVÝCH DETÍ USKUTOČNIŤ TEROR VO SVETE.

DÔLEŽITÉ! OČKOVANÉ BUDE HLAVNÝM OHROZENÍM ... Veľmi dôležitá správa od…

VEXILLE - japonský animovaný film predpovedal Plandémiu v r. 2007

Dr. Palevsky – Mohou očkovaní lidé způsobit onemocnění u neočkovaných lidí?
Public domain
Adriána Mikulová shares this
4
Libor Halik shares this
375
Vakcíny cielene zabíjajú hlavne mladých. Kým úmrtia na Covid-19 boli prevažne doménou starých a chorých
Libor Halik
ďalšia fáza bude zahŕňať zomieranie v takej miere, že úmrtia na Covid-19 budú pri nej vyzerať ako trpaslík.“ – Mike Yeadon, bývalý viceprezident Pfizeru
Zuz S
Vina pada na nezaockovanych. Ziadna sebareflexia, ziadna logika.
Stano Kobella
sú to tí ktorí dôverujú televízii a lekárom, klamárskym a oklamaným ľuďom, sú strašne oklamaní :(