Clicks1.3K
Orędzia

Godzina ciemności nadeszła nad ludzkością. Jak tylko usłyszysz dźwięk rogu, przyprowadzę wszystkie Moje dzieci do Moich miejsc schronienia, gdzie znajdą wszelkie ukojenie, z dala od zniszczenia, które przyjdzie na ziemię. Carbonia, 22 kwietnia 2021

Stańcie po stronie nieba, ludzie! Jeśli kiedykolwiek wierzyłeś we Mnie ... cóż! ... więc teraz jest czas, aby to zrobić! Ratujcie się, ludzie, ... ratujcie się!

Bóg Ojciec, Wszechmogący Jahwe, spogląda na swój lud, który oddaje się na śmierć w niewoli szatana.

Ludu mój, niewierni, dlaczego nie pokutujecie i nie wrócicie do swojego Stwórcy? Czy chcesz zginąć, stratowany jak robak ... czy chcesz być zwycięskim żołnierzem Boga?

Dałem wam broń do walki z tą piekielną sytuacją, ale wy, Moi umiłowani, niewdzięczni ludzie, nie słuchajcie Mnie, wolicie bicze diabła, zamiast podążać za Moimi wezwaniami. Jeśli nie powstaniesz teraz, nie będziesz już w stanie tego zrobić, twoja niewola będzie nieodwracalna.

Naprzód! Miej odwagę, człowieku, przyjdź i służ swojemu Bogu, swojemu Stwórcy, wyrzeknij się szatana, otwórz swoje serce na swojego Stwórcę, aby wykuł cię w siebie i dał ci siłę i zwycięstwo.

Moje ukochane dzieci, nie podążacie za Moim głosem, boicie się, bez uczucia miłości do Mnie, waszej Bożej miłości, marzycie o wolności, ale w tym tempie nigdy jej nie będziecie!

Kłaniasz się bestii! Grasz w jego grę! Jesteście biednymi, zwiedzionymi ludźmi! Następnie wypij jego kielich!

Dość, moje dzieci, wystarczy! Otwórz oczy, powiedz nie tej złej dyktaturze, to szatan bawi się z tobą; chce cię przywiązać do siebie w swoim przeklętym piekle.

Wierzcie w moje wezwania, nawróćcie się! Wróć do mnie szybko! Moje dzieci, nie zostało wam wiele czasu, lina zaraz się zerwie, wszystko spłonie ... jeśli Mnie nie posłuchacie, znajdziecie się w piekle: tęsknicie za tym? Ty sam przygotowujesz drogę, aby w to wpaść.

Archanioł Michał jest gotowy do interwencji w ostatecznej bitwie z Moją Niebiańską Armią. Stańcie po stronie nieba, o ludzie, jeśli kiedykolwiek wierzyliście we Mnie ... Dobrze! ... to jest godzina, aby to zrobić! Ratujcie się, ludzie. Ratujcie się!

Jak tylko usłyszysz dźwięk rogu, przyprowadzę wszystkie Moje dzieci do Moich miejsc schronienia, gdzie znajdą wszelkie ukojenie, z dala od zniszczenia, które przyjdzie na ziemię.

Godzina ciemności nadeszła nad ludzkością, która wciąż się nie cofa, która ginie pod ciosami śmiercionośnej kosy i nadal niezrażona wierzy w człowieka, w naukę, a nie w swojego stwórcę, Boga!

Gorzej jest temu, kto mnie nie posłuchał, bo nie będę mógł go uratować, jego pożywienie było trucizną śmierci: wolał w swojej wolnej woli umrzeć niż żyć. Miserum est! (To nędza!)

Pożegnanie!

Moje dzieci, wy, którzy wierzyliście we Mnie, którzy służyliście mi z lojalnością i miłością, wkrótce zostaniecie wzniesieni do Mnie i cieszycie się mną na zawsze. Amen.