ewaboryk
21.5K

Zakonnice będą słuchać spowiedzi? „Otwarty Kościół” szokuje! || Paweł Chmielewski NA STRAŻY

Zobacz program Pawła Chmielewskiego
Julia Pole
To iście szatański pomysł. Nie dość, że w większości krajów spowiedzi już nie ma, to ci, którzy jeszcze chcą wyznawać swoje grzechy, nie dostaną ważnego rozgrzeszenia. Zły działa. Trudno, trzeba będzie przestać grzeszyć w takiej sytuacji ... 😉
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Co na to zwolennicy, bergoglio? Też to przyjmiecie w imię posłuszeństwa?
Czy w dalszym ciągu będziecie go uważać za prawdziwego papieża, któremu wszystko wolno i należy go słuchać ?
A siostry zakonne, bez szemrania zasiądą w konfesjonale, no bo jak inaczej? Posłuszeństwo ważniejsze niż nabożeństwo. Jak są posłuszne aby przyjmować Komunię Świętą na rękę, to tego miałyby nie zaakceptować? Będą …More
Co na to zwolennicy, bergoglio? Też to przyjmiecie w imię posłuszeństwa?
Czy w dalszym ciągu będziecie go uważać za prawdziwego papieża, któremu wszystko wolno i należy go słuchać ?

A siostry zakonne, bez szemrania zasiądą w konfesjonale, no bo jak inaczej? Posłuszeństwo ważniejsze niż nabożeństwo. Jak są posłuszne aby przyjmować Komunię Świętą na rękę, to tego miałyby nie zaakceptować? Będą się czuły pewnie wyróżnione.

Już sobie wyobrażam, zakonnice zamaskowane w Konfesjonale, czekające na penitentów. Oczywiście tacy penitenci też się znajdą i to wcale nie mało.

Zastanawiam się tylko co na to Kapłani, czy podniosą się jakieś głosy sprzeciwu, czy też oddadzą ten przywilej dany im od Boga, jak zrzekli się wyłączności dotykania Ciała Pana Jezusa!?

Pewnie niejeden będzie zachęcał wiernych, aby się porządnie wyspowiadali u takiej siostry zakonnej, a może i sami z takiej spowiedzi skorzystają.

Pozostaje jeszcze usunięcie dowodu z Pisma Świętego, komu Jezus przekazał moc odpuszczania grzechów:

Jezus w niedzielny wieczór pojawia się między uczniami pomimo zamkniętych drzwi i mówi:

"(21)...Pokój wam! Jak Ojciec Mnie posłał, tak i Ja was posyłam. (22) Po tych słowach tchnął na nich i powiedział im: Weźmijcie Ducha Świętego! (23) Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane." Ewangelia Jana 20:21-23


Ale myślę, że sobie z tym problemem też poradzą, a nawet jeśli nie to i tak mało to kogo interesuje. Obecnych Katolików bardziej interesują nowinki i to co fałszywy prorok, mówi niż jakieś Pismo Święte! Trzeba iść z duchem czasu, a nie z Duchem Świętym.
Ohyda spustoszenia już jest coraz bliżej!