01:36
Czwarta dawka preparatu dla medyków od 17 sierpnia. Pierwszeństwo będą mieć lekarze i pielęgniarki, którzy opiekują się chorymi na srowid C-19. Ministerstwo Choroby i Nagłej Śmierci poinformowało, …More
Czwarta dawka preparatu dla medyków od 17 sierpnia. Pierwszeństwo będą mieć lekarze i pielęgniarki, którzy opiekują się chorymi na srowid C-19. Ministerstwo Choroby i Nagłej Śmierci poinformowało, że po 2 miesiącach wzrostów po raz pierwszy odnotowano spadek liczby zachorowań. Nakręcanie spirali strachu i dowolnego przymusu szprycowania nabiera tempa. Marionetkowy rząd zakupił kilka milionów eliksiru wieczności. Od września będą też szmaty na twarz, a ponadto zlecono firmie tapicerskiej uszycie kilku tysięcy (na początek) kaftanów bezpieczeństwa. Jak powiedział nasz por. Jakub Kuśpit to zdecydowanie za mało. Przebudzonych jest już ok. dwóch milionów.
Zygmunt Bronislaw Polatynski
Ten pseudo polski rząd, to żydostwo i ukraiństwo. Ich trzeba siłą wywalić na zbity pysk. Oni tylko niszczą i okradają Polskę. To są zwierzęta bez żadnej godności.
Mark Nemo
Wielki Szczepiennik Koronny przemówił .. causa finita. Pozostaje nam tylko obsadzić kosy na sztorc.
Adrianna7
a o policjantach zapomnieli?
Maja 21
O mundurowych rzetelne informacje są na stronie Bronimy Munduru - Dla Przyszłych Pokoleń. Wystarczyć przejrzeć filmy z por. Jakubem Kuśpitem, por. Szymonem FIjałem, sierż. Aleksandrem Siergiejem i innymi ze Stowarzyszenia.
darek104
O w morde Niedzielskiego
Ochroniarz .
Jeśli plan wdrażany jest wszędzie, gdzie są u władzy gady to i polin idzie po tej linii. Prawdopodobnie przyszły takie rozkazy i pacynki je wykonują, oczywiście czerpiąc z tego olbrzymie korzyści materialne. Naiwnością było pomyśleć że czarnogłowi kiedykolwiek zrezygnują z planu który przygotowali dawno temu i zaangażowali w niego kolosalne środki. Teatr na upadlinie to tylko malutki przystanek. …More
Jeśli plan wdrażany jest wszędzie, gdzie są u władzy gady to i polin idzie po tej linii. Prawdopodobnie przyszły takie rozkazy i pacynki je wykonują, oczywiście czerpiąc z tego olbrzymie korzyści materialne. Naiwnością było pomyśleć że czarnogłowi kiedykolwiek zrezygnują z planu który przygotowali dawno temu i zaangażowali w niego kolosalne środki. Teatr na upadlinie to tylko malutki przystanek. Lokomotywa jedzie dalej.
Izabela Sylwia
Od września maski??? 😭 😭
Majka 21
Powtórka z rozrywki. Maski, szpryce, karanie niepokornych, lockdowny, izolacje, kwarantanny, nauka i praca zdalna a do tego galopująca drożyzna, widmo braku ogrzewania i energii. Ale cóż to znaczy dla ludzi wolnych. Bierny opór to opcja optymalna. Robić swoje i ostatni dzwonek na dołączenie do Braterstw i Stowarzyszeń. Wymiana dóbr i usług, używanie gotówki i najważniejsze stały kontakt z ludźmi …More
Powtórka z rozrywki. Maski, szpryce, karanie niepokornych, lockdowny, izolacje, kwarantanny, nauka i praca zdalna a do tego galopująca drożyzna, widmo braku ogrzewania i energii. Ale cóż to znaczy dla ludzi wolnych. Bierny opór to opcja optymalna. Robić swoje i ostatni dzwonek na dołączenie do Braterstw i Stowarzyszeń. Wymiana dóbr i usług, używanie gotówki i najważniejsze stały kontakt z ludźmi nam przyjaznymi.
Krystian N.
Wyrok śmierci przez powieszenie na Placu Defilad w Warszawie w obecności miliona Polaków byłby adekwatną karą dla tego ludobójcy-psychopaty.
Maja 21
Rekomenduję też Zmorawieckiego, Dudusia i innych zdrajców Ojczyzny i Polaków.
Kwal .
Popieram....