Zygmunt Bronislaw Polatynski
Ten pseudo polski rząd, to żydostwo i ukraiństwo. Ich trzeba siłą wywalić na zbity pysk. Oni tylko niszczą i okradają Polskę. To są zwierzęta bez żadnej godności.
Mark Nemo
Wielki Szczepiennik Koronny przemówił .. causa finita. Pozostaje nam tylko obsadzić kosy na sztorc.
Adrianna7
a o policjantach zapomnieli?
Maja 21
O mundurowych rzetelne informacje są na stronie Bronimy Munduru - Dla Przyszłych Pokoleń. Wystarczyć przejrzeć filmy z por. Jakubem Kuśpitem, por. Szymonem FIjałem, sierż. Aleksandrem Siergiejem i innymi ze Stowarzyszenia.
darek104
O w morde Niedzielskiego
Ochroniarz .
Jeśli plan wdrażany jest wszędzie, gdzie są u władzy gady to i polin idzie po tej linii. Prawdopodobnie przyszły takie rozkazy i pacynki je wykonują, oczywiście czerpiąc z tego olbrzymie korzyści materialne. Naiwnością było pomyśleć że czarnogłowi kiedykolwiek zrezygnują z planu który przygotowali dawno temu i zaangażowali w niego kolosalne środki. Teatr na upadlinie to tylko malutki przystanek. …More
Jeśli plan wdrażany jest wszędzie, gdzie są u władzy gady to i polin idzie po tej linii. Prawdopodobnie przyszły takie rozkazy i pacynki je wykonują, oczywiście czerpiąc z tego olbrzymie korzyści materialne. Naiwnością było pomyśleć że czarnogłowi kiedykolwiek zrezygnują z planu który przygotowali dawno temu i zaangażowali w niego kolosalne środki. Teatr na upadlinie to tylko malutki przystanek. Lokomotywa jedzie dalej.
Izabela Sylwia
Od września maski??? 😭 😭
Majka 21
Powtórka z rozrywki. Maski, szpryce, karanie niepokornych, lockdowny, izolacje, kwarantanny, nauka i praca zdalna a do tego galopująca drożyzna, widmo braku ogrzewania i energii. Ale cóż to znaczy dla ludzi wolnych. Bierny opór to opcja optymalna. Robić swoje i ostatni dzwonek na dołączenie do Braterstw i Stowarzyszeń. Wymiana dóbr i usług, używanie gotówki i najważniejsze stały kontakt z ludźmi …More
Powtórka z rozrywki. Maski, szpryce, karanie niepokornych, lockdowny, izolacje, kwarantanny, nauka i praca zdalna a do tego galopująca drożyzna, widmo braku ogrzewania i energii. Ale cóż to znaczy dla ludzi wolnych. Bierny opór to opcja optymalna. Robić swoje i ostatni dzwonek na dołączenie do Braterstw i Stowarzyszeń. Wymiana dóbr i usług, używanie gotówki i najważniejsze stały kontakt z ludźmi nam przyjaznymi.
Krystian N.
Wyrok śmierci przez powieszenie na Placu Defilad w Warszawie w obecności miliona Polaków byłby adekwatną karą dla tego ludobójcy-psychopaty.
Maja 21
Rekomenduję też Zmorawieckiego, Dudusia i innych zdrajców Ojczyzny i Polaków.
Kwal .
Popieram....