Clicks9
lv.news

Beidz domāt! Priesteris saukts pie atbildības par svētās govs kritizēšanu

Tēvs Paulo Antonio Mullers no Tapuras (Brazīlija) 13. jūnija homīlijā kritizēja spēcīgā televīzijas “Globo” homoseksuālistu žurnālistu, kurš necieš atšķirīgas balsis.

Kādu dienu pēc homoseksuālista “Mīļotāju dienas” Brazīlijā Millers visu aplūkoja perspektīvā, sakot, ka “iepazīšanās nav tāda, kādu parādīja Globo šonedēļ: divi viado [portugāļu valodā “geji”], piedodiet, divi viadosi. Reportieris ar nelielu viedtālruni zvanīja Felipem, sacīdams: "Sagatavojiet pusdienas, es nākšu mājās. Man tevis pietrūkst, Felipe. "Smieklīgi," Millers novēroja.

Viņš atsaucās uz 1. Mozus grāmatu, kas parāda, kā Dievs “radīja vīrieti un sievieti”, tādējādi veidojot laulību. Millers atzina, ka “viņi var saukt divu viado un divu lesbiešu savienību, kā vēlas, bet ne laulību”, pamanot, ka tas būtu "cieņas trūkums pret Dievu, tā ir zaimošana, tā ir zaimošana", jo "laulība ir kaut kas skaists un cienīgs".

Homīlijas video kļuva vīrusu, tāpēc Mato Grosso štata prokurori šo kritiku izmeklē kā "naida runu" oligarhu vārdā. Brazīlijas Augstākā tiesa nesen apgalvoja, ka pret homoseksuālu netikumu kritizēšanu ir jāizturas kā pret “rasismu”, kuru Brazīlija uzskata par “noziegumiem”.

#newsXwjmliywul