To nie wirusy są bronią biologiczną, to szczepionki. My, ludzie, toczymy wojnę o nasze życie

Dr Igor Shepherd
Jak długo obywatele świata zachodniego będą nadal przymykać oczy na zimny, twardy fakt, że są ludzkimi tarczami w agendzie ludobójstwa opartego na szczepionkach globalnego porządku? Zaledwie 6 kwietnia tak zwani zaufani eksperci FDA, Komitet Doradczy ds. Szczepionek i Powiązanych Produktów Biologicznych (VRBPAC), zebrali się i przyznali że szczepionki Covid-19 firmy Pfizer i Moderna oraz wielokrotne dawki przypominające nie powstrzymały infekcji i rozprzestrzeniania się, nie zatrzymały hospitalizacji ani nie zapobiegły zgonom. To niesamowita wiadomość! Rząd USA wypuścił pięćset milionów dawek tych szkodliwych szczepionek i zmusił miliony obywateli do zaszczepienia siłą bez odpowiednich testów, twierdząc, że szczepionki są bezpieczne. A teraz dowiadujemy się, że szczepionki "nie działają"? Powinno być okrzyk oburzenia ze strony departamentów zdrowia publicznego i pracowników służby zdrowia w całej Ameryce, aby wycofali te niewypały z rynku, ale zamiast tego światowa elita u władzy otrzymuje zielone światło, aby kontynuować swój szał zabijania.

Powodem, dla którego FDA i ich „eksperci” przyznali się do niepowodzenia szczepionek przeciwko Covid-19, jest fakt, że nauki medyczne w przeważającej mierze to udowadniają. Zbyt wielu ludzi to zauważyło i musieli zająć się tym problemem i zrobić trochę więcej „przeprojektowania”, aby kontynuować masowe wstrzykiwanie populacji biologicznych bomb zegarowych i mikstur sterylizujących. Ich chorym rozwiązaniem dla utrzymania tych niszczących DNA bioszczepionek na rynku jest przeformułowanie szczepionek zgodnie z tym, co nazywają „przyszłościowymi ramami”, które pozwalają naszemu rządowi na zmianę formuły szczepionki i wstrzykiwanie obywatelom amerykańskim w każdym wieku bez żadnych objawów klinicznych, w celu próby . Ponieważ szczepy wirusa różnią się w zależności od regionu, plan Future Framework wprowadza uniwersalną szczepionkę typu „jeden za wszystkich”, aby zwiększyć skuteczność szczepionek Covid poprzez celowanie w więcej niż jeden szczep (wariant) jednocześnie. Ten uniwersalny plan wywodzi się z wcześniejszych szczepionek przeciw grypie, w których w jednej fiolce przygotowuje się cztery różne szczepy do wstrzykiwań. Przypuszcza się, że przy wielu wstrzykniętych jednocześnie szczepach, biorca ma większą szansę na ochronę przed więcej niż jednym rodzajem wirusa grypy. Dużym minusem tego procesu jest jednak to, że ponieważ wirusy szybko mutują, szczepionki przeciw grypie nie odniosły sukcesu. CDC poinformowało rok temu, że ten rodzaj szczepionki przeciw grypie wykazał skuteczność zaledwie od 8% do 14%, co oznacza, że szczepionka jest bezwartościowa.
28 czerwca panel FDA zatwierdził ten plan ramowy na przyszłość i poparł włączenie specyficznego dla Omicron składnika do szczepionki przypominającej Covid -19, co oznacza, że szczepionki przeciw Covid-19 wydawane społeczeństwu w najbliższej przyszłości będą inne i podane opinii publicznej bez żadnej gwarancji, że te przeformułowane szczepionki są bezpieczne.

A ponieważ SARS-CoV-2 podobno mutuje nawet szybciej niż hollywoodzkie obce formy życia z kosmosu, ten przeformułowany plan szczepień jest fałszywy i też nie zadziała, zwłaszcza że SARS-CoV-2 i wszystkie jego warianty nie istnieją . Szaleńcy od szczepień, którzy wprowadzają tę uniwersalną szczepionkę przeciwko Covid-19, wiedzą, że nastąpi również wskaźnik zerowej skuteczności, ale nie obchodzi ich to, ponieważ ich celem jest zaszczepienie i wyeliminowanie jak największej liczby ludzi z Zachodu, i popełnią wszelkie przestępstwa, aby trzymać się harmonogramu uboju .

Zatwierdzenie Future Framework nadchodzi w samą porę dla nadchodzących uniwersalnych (wszystko w jednym) szczepionek ABNCoV2 nowej generacji COVID-19 Duńska firma biotechnologiczna z Bawarii w Skandynawii jest obecnie w fazie rozwoju. Mają globalne prawa do komercjalizacji tej szczepionki, która jest uważana za szczepionkę przypominającą i ma być łączona z innymi typami szczepionek Covid-19 w celu zwiększenia skuteczności dla nowo pojawiających się "wariantów" SARS-CoV-2. Jak wygodnie, że globaliści mają już tę szczepionkę w produkcji.

Oszałamiająca niekompetencja firm Pfizer i Moderna w kwestii nieudanych szczepionek nie ma nic wspólnego z prostym „ ojej, zgadnij, że popełniliśmy błąd w ciągu ostatnich dwóch lat”. Te firmy farmaceutyczne, wspierane finansowo przez armię USA, nie popełniają takich błędów. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego nasze wojsko i rząd nie zatrudniły firm farmaceutycznych, aby wybrały bezpieczniejszą drogę i opracowały tradycyjne szczepionki, aby powstrzymać Covid-19, i dlaczego zamiast tego zdecydowali się opracować zupełnie nową szczepionkę, wzorowaną na sowieckim- stylu technologii broni biologicznej mRNA? Wiedzieli, że badania kliniczne nowych szczepionek trwały od 5 do 10 lat i nie byłyby możliwe do szybkiej realizacji. A jednak biegali w kółko, wykrzykując „wilk” i ostrzegając nas, że mają tylko kilka krótkich miesięcy na walkę z tak zwanym niekontrolowanym rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2, zanim umrą miliony. Dlaczego nie mieliby pójść z tym, i użyć szczepionki z atenuowanym żywym szczepem SARS-CoV-2 (nie ma nie został wyizolowany), zapewnić społeczeństwu większą pewność, że ich zdrowie będzie bezpieczne, a koronawirus powstrzymany? Miliony zgonów, które miały miejsce do tej pory od zaszczepienia Covid, niedawny wzrost liczby zgłoszonych zgonów i wszyscy młodzi ludzie poniżej 40 roku życia, którzy w tajemniczy sposób i nagle zmarli bez wyraźnego powodu, dostarczają takiej odpowiedzi.

Szczepionki Covid nigdy nie zostały wyprodukowane do stosowania w profilaktyce zdrowia publicznego przeciwko koronawirusowi. Ponieważ pandemia była PSYOP stworzoną w celu oszukania mas i obalenia narodów, szczepionki zostały opracowane tylko z jednego powodu: miały być używane jako broń masowego rażenia w celu osłabienia Zachodu i szybkiego zmniejszenia populacji. Większość krajów prokomunistycznych zezwala na wstrzykiwanie swoim populacjom szczepionek z mRNA Covid, a to dlatego, że narody prokomunistyczne są już uległe tyranicznemu przywództwu i nie stanowią zagrożenia dla nadchodzącego rządu światowego. Globaliści wiedzieli, że narody wolnych narodów nie zgodzą się na rezygnację ze wszystkiego, co cenią w życiu.

Szaleńcy rządzący naszym światem zamierzają produkować coraz więcej szczepionek, aby odczłowieczyć i zniszczyć rasę ludzką i zrobić miejsce dla genetycznie zmodyfikowanej klasy humanoidów. I właśnie dlatego wprowadzono małpi ospę i dlatego przeszła z niegroźnej, nierozprzestrzeniającej się choroby do choroby, która teraz „niezwykle” się rozprzestrzenia i nasila, a liczba zachorowań gwałtownie rośnie. Podstawa jego nieznanego pochodzenia i właściwości flip-flop ma te same znamiona, co wyreżyserowany Covid-19. Te pojawiające się znikąd wirusy polegają na wbijaniu broni w ramiona „bezużytecznych zwierząt” - jak często określają nas elity w swoich pismach i przemówieniach. Muszą zachować pełną kontrolę nad światem, aby ukończyć Wielki Reset, i nie mogą tego zrobić, tworząc rzeczywiste epidemie, które mają możliwość ucieczki przed zabezpieczeniem.

Dlatego nie powinniśmy być zaskoczeni wiadomością, że Biały Dom przygotowuje się do „szybkiego rozmieszczenia” prawie 2 milionów szczepionek przeciwko ospie małpiej, w ramach nowej strategii krajowej, w ciągu najbliższych kilku miesięcy, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się tego, co teraz mówią, że jest potencjalnie niebezpiecznym wirusem ospy małpiej. Zdumiewa mnie, jak niegroźne wirusy mogą przeciwstawić się nauce i mutować w nie wiadomo w co bez ładu i składu. Oczywiście dzieje się tak dlatego, że oszustwo małpiej ospy nie polega na bezpieczeństwie zdrowia, ale na przekonywaniu i zmuszaniu społeczeństwa do uzależnienia się od regularnego robienia zastrzyków, w ramach przygotowań do wielkiego resetu ludzkości.

A tak przy okazji, Bavarian Nordic, która opracowuje uniwersalne szczepionki przeciwko Covid ABNCoV2, to ta sama firma, która obecnie realizuje miliony zamówionych dawek szczepionek przeciwko ospie Jynneos w Ameryce, Europie i Kanadzie. Te szczepionki przeciw ospie są również stosowane w przypadku małpiej ospy, ponieważ pochodzą z tej samej rodziny ospy. W 2017 roku Stany Zjednoczone podpisały już dziesięcioletni kontrakt o wartości 539 milionów dolarów z Bavarian Nordic na szczepionki przeciwko ospie prawdziwej, a po tym, jak ospa małpi pojawiła się znikąd i "huśtała się na drzewach", zamówili więcej, co daje całkowite dawki do 1,9 milion. Kolejne dodatkowe 13 milionów zamówionych dawek ma być gotowe między 2023 a 2025 rokiem. Również Kanada właśnie podpisała pięcioletni kontrakt z duńską firmą o wartości 56 milionów dolarów na te szczepionki przeciwko ospie.

Szczepionki przeciw ospie prawdziwej Jynneos nie wykorzystują już tylko technologii mRNA, ale zostały zaprojektowane z wykorzystaniem możliwości broni biologicznej. Twórcy przyznają, że ta sama technologia użyta do opracowania szczepionek jest wykorzystywana do terapii genowej. Technologia CRISPR, czyli terapia genowa, polega na edycji ludzkich genów, co jest tą samą zasadą, która jest stosowana w rozwoju biologicznej broni wojennej. Centra Czwartej Rewolucji Przemysłowej Światowego Forum Ekonomicznego, które otworzyły się na całym świecie, promują CRISPR jako jeden ze środków, za pomocą których planują zmienić świat i genetycznie zaprojektować nową rasę istot transludzkich.

Dzięki technologii szczepionek Jynneos istnieją trzy miejsca insercji kodonu genetycznego atenuowanego zmodyfikowanego wirusa krowianki Ancara (MVA), co pozwala na uzbrojoną insercję obcych genów lub materiału. Innymi słowy, szczepionki te mogłyby być użyte jako broń biologiczna do wprowadzenia sekwencji genetycznej innego wirusa do cytoplazmy komórki ludzkiej. Na przykład, gdyby chcieli wywołać ciągłą pandemię, mogliby potajemnie zarażać ludzi zmodyfikowanym wirusem ospy, który ukrywałby kliniczne objawy pewnych objawów, takie jak widoczne krosty ospy, które normalnie pojawiałyby się na skórze. Taka podstępna szczepionka biologiczna spowodowałaby błędną diagnozę i złe traktowanie, powodowałaby ciągłe epidemie przez lata, a jeśli wirus byłby wystarczająco poważny, po cichu zabijałby wiele osób.

Te szczepionki przeciwko ospie wykorzystują technologię podobną do broni biologicznej na ospę, którą Sowieci i USA opracowali w swoich laboratoriach w latach 80-tych, a śmiertelność tej broni wynosiła w tym czasie blisko 80%. W szczytowym okresie zimnej wojny produkcja uzbrojonej ospy w samym Związku Radzieckim wynosiła około 20 ton rocznie. Nawet zaledwie 100 kilogramów tego uzbrojonego materiału ospy prawdziwej może unicestwić prawie cały świat w ciągu trzech miesięcy, jeśli zostanie prawidłowo rozprowadzony. Niepokojące jest to, że dzisiejsze szczury wariatów z laboratorium, które mają ten sam indoktrynowany przez komunistów sposób myślenia, jak ci gangsterzy z obsesją biologiczną z przeszłości, nadzorują rozwój i rozpowszechnianie wszystkich szczepionek dla wszystkich narodów. Czy ktoś już poczuł dreszcz na kręgosłupie?

Szczepienia na ospę zostały przerwane dla niemowląt w 1972 roku w Stanach Zjednoczonych, ale podejrzewam, że ta zaaranżowana epidemia ospy małpiej będzie pretekstem do ponownego wprowadzenia nowych szczepionek przeciwko ospie jako wymogu szczepienia niemowląt. Globaliści usilnie naciskają na szczepienie niemowląt. Chcą uzyskać pełną kontrolę nad ludzkim DNA w niemowlęctwie, co pozwoli im genetycznie przeprojektować dzieci i doprowadzić do szybkiej transformacji gatunków stworzonych przez człowieka, za którymi od lat publicznie opowiadają się.

Kiedy szczepionki Covid-19 pojawiły się po raz pierwszy, opinii publicznej obiecano, że technologia mRNA nie będzie edytować i zmieniać ludzkiego genomu. Kłamali – co oznacza, że będą kłamać również na temat szczepionek przeciwko ospie, ospie małp i wszystkich innych nowych szczepionkach, które planują wydać. Stefan Oelrich, szef farmaceutyków firmy Bayer, przyznał się do kłamstw na niedawnym Światowym Szczycie Zdrowia. Przyznał, że wszystkie firmy produkujące szczepionki wiedziały , że zastrzyki Covid zmienią ludzkie DNA. Arogancko stwierdził:

„Gdybyśmy dwa lata temu przeprowadzili ankietę, czy ludzie byliby skłonni przyjmować terapię genową lub komórkową i wstrzykiwać ją do organizmu, prawdopodobnie mielibyśmy 95% wskaźnik odmowy”.

Samo oświadczenie Oelricha powinno zaalarmować cały świat o jawnym oszustwie medycznym i moralnym popełnianym przez tych przestępców, i powinny nastąpić aresztowania i dochodzenia w sprawie takiej zdrady. Jego oświadczenie potwierdza fakt, że te szczepionki nigdy nie miały nic wspólnego z pandemią, w przeciwnym razie nie musiałyby kłamać na temat używania broni biologicznej jako szczepionek.

CDC niedawno podniosło poziom alarmu ospy małpiej do poziomu 2, z zaleceniem, aby maski były ponownie noszone podczas podróży, zakładania i manipulowania wydziałami zdrowia publicznego, szpitalami i pracownikami służby zdrowia, aby ponownie, jak SARS-CoV-2, ślepo akceptować i adoptować NWO absurdalne wyjaśnienie „nie-wiemy-dlaczego-to-rozprzestrzenia się” nowego wirusa ospy. Śmieszna sugestia CDC dotycząca noszenia masek na ospę małp jest jak zalecenie ludziom mieszkającym na Saharze chodzenia z otwartymi parasolami nad głowami na wypadek deszczu, nawet jeśli pada tylko około 3 cali rocznie. Prawdziwym powodem nielogicznej dyrektywy medycznej CDC jest po prostu promowanie szczepień „zmieniających geny”.

Inni różni urzędnicy zdrowia „Mengele” są w zgodzie z CDC, przygotowując społeczeństwo do masowych szczepień przeciwko ospie. Dr Rosamund Lewis z WHO stwierdziła w wiadomościach, że zastanawiają się, czy zakończenie szczepień przeciwko ospie kilkadziesiąt lat temu może być przyczyną nagłego, szybkiego wybuchu ospy małpiej. Mówi dalej: „Jeśli wszyscy szybko zareagujemy i wszyscy będziemy współpracować, będziemy w stanie powstrzymać to, zanim dotrze do bardziej wrażliwych osób i zanim stanie się substytutem ospy ”.

Zwróć uwagę, jak promuje strach, psychologicznie klasyfikując łagodną ospę małpią jako takie samo zagrożenie dla zdrowia jak ospa prawdziwa. Dr Tom Inglesby, dyrektor John Hopkins Center for Health Security wypowiada podobne bzdury podżegające do strachu i porównuje małpią ospę do Covida, mentalnie manewrując społeczeństwem, by obawiać się, że małpa ospa może stać się kolejną pandemią. Stwierdza, co następuje: „To naprawdę ważne, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby spróbować to kontrolować, ale nie zobaczymy tego samego rodzaju, w wczesnych liczbach, które robiliśmy - jako COVID, ponieważ rozprzestrzenia się na różne sposoby”.

A kłamstwa wciąż się nawarstwiają. Profesor Amira Albert Roess z globalnego zdrowia i epidemiologii na George Mason University dodaje więcej propagandy psychologicznej, sugerując kolejną niekontrolowaną epidemię. Jedynym sposobem, w jaki może to być ucieczka pandemii, jest stworzenie laboratoryjnej ospy małp jako broni biologicznej, ale jak dotąd nie ma na to dowodów medycznych. Roess stwierdza: „Gdy idziesz naprzód w przyszłość i coraz więcej osób zostaje zarażonych, zaczynasz się martwić. Czy stanie się to czymś, co po prostu będzie się przemieszczać od osoby do osoby, a wtedy nie będziemy w stanie tego kontrolować?”

Kolejny artykuł z RFI-Paris wyrzuca więcej niezdrowych medycznie śmieci, udowadniając, że nasz świat znajduje się teraz pod jednym ciągłym PSYOP: „Wraz z rozprzestrzenianiem się małpiej ospy na całym świecie, która zbliża się do fali Covid-19, istnieją obawy, że rosnące epidemie chorób, które przeskakują ze zwierząt na ludzi, mogą wywołać kolejną pandemię ”.

Oyewale Tomori, wirusolog, który kiedyś kierował Nigeryjską Akademią Nauk i zasiada w kilku radach doradczych Światowej Organizacji Zdrowia, informuje świat o globalnych celach i sposobie myślenia „wyeliminujmy Zachód”. Tomori stwierdził: „Jestem tym oszołomiony. Każdego dnia budzę się i jest więcej zainfekowanych krajów. To nie jest rodzaj rozprzestrzeniania się, jaki widzieliśmy w Afryce Zachodniej, więc może wydarzyć się coś nowego na Zachodzie ”.

Myślisz? Poprzez udane oszustwo Covid-19, które pozwoliło zdradzieckim politykom obalić gospodarki, uwięzić obywateli i popełnić trwające ludobójstwo poprzez zaszczepienie, ci watażkowie dopracowali swój „wirusowy” PSYOPS. Są przekonani, że większość ludzi nabierze się na każdą nową sztuczkę wirusową, którą wyciągną z kapelusza, naciągną pieluchy z powrotem na brody i wyciągną ręce, by wykonać kolejną serię zabójczych strzałów. To nie wirusy są bronią biologiczną, to szczepionki. My, ludzie, toczymy wojnę o nasze życie – czy ktoś słucha?

Bibliografia:

The FDA’s “Future Framework” for Covid Vaccines Is a Reckless Plan ⋆ Brownstone Institute
https://www.cnn.com/2022/06/28/health/fda-advisers-vote-omicron-booster/index.html
Healthy young people dying from 'mysterious syndrome'

dr Igor Shepherd Dr Igor Shepherd jest ogólnokrajowym mówcą publicznym na temat broni masowego rażenia i zwalczania terroryzmu, a ostatnie 20 lat spędził pracując w szpitalach zajmujących się zdrowiem publicznym, szkoląc pracowników służby zdrowia, ratowników, organy ścigania, agencje federalne i wojsko w zakresie przygotowania do CBRNE. If You Still Do Not Believe the Vaccines Are Weapons To Eliminate Human Life—Think Again - LewRockwell

Zabójcze szczepionki na grypę/covid niszczącą zdrowie i skracają życie.

Dowody potwierdzające wciąż rosną. 25 czerwca, badacz Steve Kirsch poinformował o następujących druzgocących wynikach badań: Pokazują one "6,6% wskaźnik uszkodzenia serca" - odpowiednik 10 milionów Amerykanów. Po zabójczych strzałach 2,7% respondentów stwierdziło, że jest "niezdolnych do pracy".

Kolejne 6,3% wymagało hospitalizacji - nie z powodu szczepionek przeciw grypie/covid, ale z powodu jednego lub więcej zabójczych zastrzyków, które zostały zmanipulowane, by uwierzyć, że ich ochronią. Oni, wszyscy inni w USA/Zachodzie i gdzie indziej byli systematycznie okłamywani i zdradzani przez rządzące reżimy, spekulantów z branży farmaceutycznej i ich opłacanych za kłamstwa i masowe oszustwa agentów prasowych MSM.

Osoby zaszczepione są znacznie bardziej narażone na zachorowanie na grypę/covid, a także na jedną lub więcej poważnych chorób, zwłaszcza tych o wysokiej śmiertelności.
Ponad trzy czwarte gospodarstw domowych (77.4%) stwierdziło, że straciło "kogoś", kto został zaszczepiony na grypę/covid. W oparciu o wyniki badań, liczba zgonów w USA spowodowanych zabójczymi zastrzykami wynosi około 750 000 i wciąż rośnie.

Na podstawie danych CDC VAERS i Europejskiej Agencji Leków do połowy czerwca: Ponad 7,1 miliona zaszczepionych osób doznało zdarzeń niepożądanych od kill shotów. Około 105 000 zmarło.

Oficjalnie podane liczby stanowią niewielki ułamek prawdziwej liczby ofiar. Każdy zaszczepiony na grypę/covid jest nieodwracalnie chory, im więcej szczepień, tym większe zniszczenie zdrowia. Nie ma nic zdalnie bezpiecznego i skutecznego w tym, co jest zaprojektowane tak, by działać w drugą stronę - od razu lub pojawiając się później. Po zastosowaniu zabójczych zastrzyków, wskaźniki urodzeń zaczęły spadać w całym USA/Zachodzie i innych krajach.

Ponad 80% zasztyletowanych kobiet doznało poronień.

Joseph Mercola przedstawił więcej dowodów niż to, co już wiadomo o szkodliwości szczepionek. Im więcej otrzymanych, tym większe zniszczenie zdrowia i zwiększone prawdopodobieństwo zachorowania na ciężką formę grypy/covid. W Izraelu, "nagły 70% skok liczby poważnie chorych (na grypę/covid) pacjentów" wystąpił wśród osób zaszczepionych.

Biznesmen/matematyk, Igor Chudov, doniósł, że szczepionki Pfizera powodują reinfekcje grypy/covidu i wyłączają naturalną odporność. To samo dotyczy Moderny i J & J kill shots. Mercola podkreślił obfitość dowodów wskazujących na "całkowitą porażkę" szczepionek przeciwko grypie/covid w ochronie, jak fałszywie twierdzono.

Ostatnio , pionier w stosowaniu bezpiecznej, skutecznej, taniej hydroksychlorochiny (HCQ), azytromycyny i siarczanu cynku w skutecznym leczeniu i wyleczeniu tysięcy pacjentów z grypą/covid, dr Vladimir Zelenko, ogłosił założenie Fundacji Wolności Zelenki, mówiąc: "Żyjemy w przerażającym czasie" bardziej prawdopodobne jest pogorszenie się w przyszłości, a nie poprawa.

"Big tech oligarchowie cenzurują to, co można zobaczyć, podczas gdy stronnicze media pedałują fałszywe narracje, w celu wsparcia samo-zainteresowanych polityków, którzy bardziej dbają o popychanie własnego programu niż poprawę i ratowanie życia ludzi".

"Ta sytuacja jest zaostrzona, gdy zgraja niekompetentnych urzędników zdrowia publicznego - rutynowo ignorują same dowody, które ich własne organizacje badawcze dostarczyć." Wielokrotnie pokazują "konsekwentną porażkę w dokładnym zrozumieniu, przewidywaniu lub zajęciu się skutkami zagrożeń dla zdrowia publicznego, takich jak" grypa/covid.

"Big tech, big government, big pharma i skorumpowana biurokracja zdrowia publicznego zaowocowały toksycznym koktajlem, który zatruwa nasz system opieki zdrowotnej, podkopuje nasze wolności i kosztuje życie niezliczonych Amerykanów". "Właśnie dlatego tworzę Fundację Wolności Zelenki".

Jest to "odzyskanie rozsądku, dostęp do dokładnych informacji i zwiększenie świadomości". "Fundacja Wolności Zelenki będzie dążyć do edukacji społeczeństwa poprzez profesjonalistów medycznych poświęconych mówieniu prawdy do władzy w celu ochrony zdrowia wszystkich ludzi".

"Każdy z nas cieszy się ograniczoną ilością czasu na tej planecie". "Zostałem pobłogosławiony przez Boga, aby przedłużyć moje życie - pomimo diagnozy terminalnego raka - przez lata". "Wiem, że mój czas jest krótki, dlatego tworzę Fundację Wolności Zelenki i instruuję moją firmę - Z-Labs". Jego Z-Stack, Z-Stack dla dzieci i Z-DTox można kupić w jego fundacji, aby: "Sprawić, by twój system immunologiczny był czysty, odporny i wytrzymały". Odwiedź zstacklife.com, aby dowiedzieć się więcej.

Komentarz końcowy; Amerykańskie/zachodnie reżimy rządzące, Pharma i podobnie myślący korporacyjni drapieżcy, wraz ze współspiskowcami z MSM są śmiertelnymi wrogami każdego, kto pragnie uwolnić się od plagi rządzenia przez, i dla uprzywilejowanych interesów - wyłącznie poprzez wyzysk i inne szkody dla wszystkich innych.
Devastating Reality About Kill Shots

Obrażenia i zgony poszczepienne wzrosły o 2000% – 56 razy więcej zgonów

Brian Shilhavy
Źródło - Podziękowania dla dr Meryl Nass, która przedstawiła te statystyki opinii publicznej w swoim poście na blogu .

Według statystyk opublikowanych przez CDC, 222 123 223 osoby w USA są teraz w pełni zaszczepione szczepionkami COVID-19, czyli około dwóch trzecich populacji. ( Źródło .) 78% populacji miało co najmniej jeden zastrzyk COVID-19, co oznacza, że znaczna liczba osób przestała otrzymywać zastrzyk po otrzymaniu jednego, a odsetek ten nadal spada wraz ze wspomagaczami. W ciągu ostatnich 18 miesięcy wykonano 593 739 529 szczepionek związanych z COVID-19, co dało 1 307 928 zgłoszeń zgonów i urazów złożonych w krajowym systemie zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS). ( Źródło .)

Oznacza to, że na każde 454 eksperymentalne zastrzyki COVID-19 wstrzyknięte ludziom, w VAERS odnotowano zdarzenie niepożądane (prawdopodobnie jest to znacznie wyższe, ale to te, które CDC zdecydowało się upublicznić w bazie danych VAERS). Dla kontrastu, dane zebrane przez National Vaccine Injury Compensation Program w latach 2006-2014 donoszą, że w ciągu tego 9-letniego okresu wstrzyknięto ludziom 2 532 428 541 dawek wszystkich szczepionek zatwierdzonych przez FDA ( źródło ), co spowodowało 272 905 przypadków urazów oraz zgony zgłoszone do VAERS. ( Źródło .) Oznacza to, że na każde 9280 szczepionek podanych w latach 2006-2014 w VAERS odnotowano zdarzenie niepożądane. To tragiczna liczba dla ofiar szczepionek w branży, której nie można pozwać za szkody spowodowane przez ich produkty szczepionkowe, ale blednie w porównaniu z tym, jak śmiertelne były szczepionki COVID-19. Odnotowano 2000% wzrost zdarzeń niepożądanych zarejestrowanych w VAERS po szczepieniach na COVID-19.

Patrząc na zgłoszone zgony w VAERS, zgon był zgłaszany na każde 20 452 podanych szczepionek przeciw COVID-19 , podczas gdy w latach 2006-2014 zgon odnotowano na każde 1 146 414 podanych szczepionek zatwierdzonych przez FDA . To 56 razy więcej zgonów po szczepionkach przeciw COVID-19. I nadal wstrzykują je ludziom, w tym teraz niemowlętom w wieku 6 miesięcy. To są ludzie ze statystyk rządowych. Do tego się przyznają. O ile gorsze są obecne zgony i obrażenia po strzałach z COVID-19 i co to oznacza dla naszego kraju? (zgłaszane są nawet mniej niż 1% i stale usuwane, są w kolejce, a także niektórzy lekarze tracą licencje za zgłoszenia ... dopow) Dopiero zaczynamy się dowiadywać, że wypłaty świadczeń z tytułu ubezpieczenia na życie i ubezpieczenia zdrowotnego gwałtownie wzrosły w 2021 r., Kiedy wprowadzono szczepionki, a wskaźnik urodzeń spadł . Jesteśmy teraz półtora roku w programie redukcji populacji, który wdrażają globaliści, i jeśli nie ma masowego powstania i ruchu oporu, wszystko jest w dół stąd, ponieważ rozpoczynają fazę II z kampanią strachu przed małpą ospą i milionami dawek nieprzetestowanych szczepionek gotowych do użycia . Jak publicznie stwierdziłem w przeszłości, jestem DUMNY, że noszę etykietę „antyszczepionkową” , ponieważ obecna nauka NIGDY nie udowodniła, że szczepionki są bezpieczne lub skuteczne.

Two Thirds of All Americans Fully Vaccinated with COVID-19 Experimental Shots as Vaccine Injuries and Deaths Increase 2000% – 56X More Deaths
przeciwherezjom
Bronią są też wirusy i bakterie (nie tylko szczepionki) - przecież są rozpylane jako bomby biologiczne, wcześniej wyhodowane w zbrodniczych laboratoriach. Na dzień dzisiejszy głównym celem rozpylania zarazy kowida (rozpylają już następne np to, co nazywają małpią ospą) było zmuszenie ludzi do przyjęcia morderczej szczepionki. Ale to nie jest jedyny cel. Głównym celem jest zastraszenie. Tak, by …More
Bronią są też wirusy i bakterie (nie tylko szczepionki) - przecież są rozpylane jako bomby biologiczne, wcześniej wyhodowane w zbrodniczych laboratoriach. Na dzień dzisiejszy głównym celem rozpylania zarazy kowida (rozpylają już następne np to, co nazywają małpią ospą) było zmuszenie ludzi do przyjęcia morderczej szczepionki. Ale to nie jest jedyny cel. Głównym celem jest zastraszenie. Tak, by móc sterować ludźmi w dowolny sposób, nakłonić ich np do nienawiści, która zaowocuje wojnami. Rozpylane zarazy będą zbierać wkrótce śmiertelne żniwo na równi ze szczepionką. Antychryst planuje i już to stopniowo się nasila, rozpylenie zarazy podobnej w działaniu i skutkach do dżumy sprzed wieków. Ludzie będą padać jak muchy - zaatakowany przewód pokarmowy i rany na ciele. Więcej jakie leki (głównie zioła) stosować, by się bronić znajdziecie u mistyczki argentyńskiej Luz de Maria. Dodam, że jeśli czujecie się idealnie zdrowi, to wkrótce może się to gwałtownie zmienić, a część specyfików proponowane przez Luz de Maria dotyczy jeszcze zdrowych, po to, by drastycznie podnieść naszą odporność, na zbliżające się choroby.
Jeszcze jedna myśl. Nie wolno ubóstwiać zdrówka, ale roztropna ochrona zdrowia, po to, by nasze ciało materialne mogło służyć Bogu (a nie grzeszyć i korzystać z przyjemności nawet dozwolonych tego świata) jest zgodne z Wolą Bożą!
przeciwherezjom
Nie ignorujcie na razie delikatnej dolegliwości jakim są fale zmniejszonego apetytu i lekkie dolegliwości żołądkowe - to właśnie wstęp do owej zarazy o której wyżej napomknąłem!
Julia Pole
Kiedyś czytałam, że epidemia AIDS w latach 80' wybuchła m.in. w San Francisco (a nie w Afryce, jak się powszechnie uważa). Co ciekawe nastąpiło to niedługo po programie masowych szczepień homoseksualistów na bodajże żółtaczkę...Chciałam podeprzeć się linkiem źródłowym, ale w tym zakichanym necie wszystko czyszczą w zastraszającym tepmpie....
Don Mac
Nieznana historia Klausa Schwaba pryncypała premiera
"Untold Story" - Klaus Schwab