csk.news
72.3K
ekans
pro nynější modernistický charismatický Vatikán je Medžu veklý problém, jelikož na sebe váže mnoho poblblých ovcí a proto tam vysílají poslíčky aby to zvrátili k sobě, nakonec dojde ke kompromisu a dohoda bude, Medžu dostane certifikát a charismatičtí františkáni kopanec do koulí
Učeník Pánov
Žiaden z pápežov vrátane pápeža Františka doteraz zjavenia v Medžugorí neuznal, nerozomiem tomu, prečo je tu taký hate speech. Vyslanie nuncia je prejavom starostlivosti o veriacich, ktorí tu prúdia z celého sveta. To sa má Vatikán teraz tváriť, že fenomén Medžugorie neexistuje?
ekans
takových fenoménů dnes běhá po světě, ale Mudžu dostalo píár od charismatických debilů, kteří si naběhli na tzv. prožitky
Otčenáš
csk.news - „Údajné zjavenia v Medžugorí sú plné protirečení, ale to nevadí vo Františkovej Cirkve, kde 2+2=5."

Medžugorje je jedno z mnoha dalších falešných vidin, které utvrzuje obelhané v bludech. Mnozí účastníci výletu do Medžugorje si pletou duchovní zážitek s davovým šílenstvím.
macusana
Celkom nechapem co máš za problem.... čo ma s tým spoločne kto si to s čím pletie?. Uprimny postoj a cesta na miesto ktoré Mamka poctila zviditelnenim seba pre tych ktorý veria chcú veriť. Bo si tam?
Otčenáš
macusana, raději hledej Hospodina, dokud je čas. Všechny tyhle materializace nebo zviditelňování jsou od Zlého.
Hledejte však nejprve Boží království a jeho spravedlnost! Mt 6:33a
Verka
Z Holandska do Medju? Tak to zase bude plán Bergoglia