Clicks46
lv.news

Kardināls Markss melo pasaulei: Es neesmu runājis par homoseksuālu pāru publisku svētīšanu

Preses konferencē (19. februārī) pirms Vācijas bīskapu sanāksmes Ingolštatē, Minhenē, kardināls Markss pārsteidza pasauli, apgalvojot, ka "es vispār nekad neesmu runājis par homoseksuālu pāru publisku svētīšanu, lai gan viņš tūdaļ piemetināja: "Bet te nu tas ir."

Spēlējoties ar vārdiem, Markss sacīja, ka, 3. februārī runājot ar "Bayerischer Rundfunk", viņš nav lūdzis "Segnung" (svētība), bet "Zuspruch", vācu vārds, kas, it īpaši starp liberāļiem, tiek izmantots kā "svētības" sinonīms.

Tomēr, kad Bayerischer Rundfunk sākotnēji tika publicēta intervija ar nosaukumu "Geju pāru svētība ir iespējama", Markss nebija protestējis. Vācijas bīskapu mājas lapa katholisch.de rakstīja 3. februārī, ka "Markss uzskata geju pāra svētību par iespējamu". Arī Markss klusēja kā ūdeni mutē ieņēmis.

Tagad viņš pēkšņi to noliedza. "Paziņojums un noliegums" ir taktika, ko izmanto maldinoši politiķi, lai cilvēkus pieradinātu pie nežēlīgiem priekšlikumiem un padarītu šādus priekšlikumus sociāli pieņemamus. Geju pseidolaulību svētības ir jau veiktas Vācijas baznīcā un bīskapi neko nedara, lai tos apturētu.

Attēls: Reinhard Marx, © Raimond Spekking, CC BY-SA, #newsNflmrobqyt