Clicks464
Edward7
1

Szczepionka Covid-19 nie jest szczepionką, ale transgenicznym eksperymentem

W 1992 roku pojechałem z grupą Amerykanów pro-life do Rio de Janeiro, aby wziąć udział w alternatywnej konferencji przeciwko pierwszej dużej światowej konferencji ONZ w sprawie zrównoważonego rozwoju, ECO '92, w której wzięli udział prawie wszyscy przedstawiciele i pierwsi przywódcy planety. Sztandarową książką tej konferencji ONZ była „Bomba populacyjna” autorstwa demograficznego terrorysty Paula Erlicha, niedawno włączona przez Jorge Mario Bergoglio / Mons Sancheza Sorondo do Akademii Nauk w Watykanie.

W pokoju Banku Światowego znajdował się gigantyczny licznik demograficzny, który rejestrował minuty po minucie narodzin i zgony na świecie. Wniosek był następujący: na planecie występuje wykładniczy geometryczny wzrost demograficzny, tak więc w celu osiągnięcia „zrównoważonego rozwoju” konieczna jest redukcja światowej populacji. (Czyli „zrównoważonego rozwoju” - to likwidacja narodzin - aborcja i promowanie śmierci; np; eutanazja - czy przez szczepienia depopulacyjne)

Zdrowie reprodukcyjne, czyli antykoncepcja i aborcja (a później ideologia płci) były wymaganiami wpisanymi we wszystkie międzynarodowe polityki kredytowe nałożone na społeczność międzynarodową, zwłaszcza na kraje najbiedniejsze. Jak wiadomo, ta polityka maltuzjańskich korzeni sięga eugenicznego nauczania Margaret Sanger i jej patronów, Rockefellerów. Współczesnym naśladowcą tych i ich antynatalistycznej polityki jest miliarder Bill Gates, który do znudzenia - w jego wypowiedziach, konferencjach TED i wywiadach transmitowanych na internet - mówił, że dzięki szczepionkom populacja świata ulegnie zmniejszeniu, na początku mówił o 15 do 20%, czyli o około dwa miliardy ludzi.

Jak naukowo wykazali wybitna argentyńska immunolog Dra. Roxana Bruno wraz z innymi argentyńskimi genetykami i współpracownikami epidemiologami oraz z innych części świata, szczepionki przeciwko SARS Cov 2 nie są szczepionkami, ale eksperymentami genetycznymi, które wpłyną na ludzki genom powodując bezpłodność w mężczyzn i zapobieganie zagnieżdżaniu się zarodka w kobiecie. Dr Bruno jest niezależnym badaczem bez żadnych interesów, ani laboratoriów, ani rządów. Kariera zawodowa dr Bruno i jej dzisiejsza obecność w Argentynie, po przejściu z Niemiec i Hiszpanii, to prawdziwy cud, którego nie sposób tu szczegółowo opisać. Wysłuchanie relacji z drobiazgowych badań, które pozwoliły mu dojść do powyższego wniosku, jest absolutnie fascynujące: żmudne, wytrwałe i bardzo złożone śledztwo pozwoliło mu prześledzić ścieżkę zaangażowanych laboratoriów - Astra Zeneca, Pfizer, Moderna, Chińczycy i Rosjanie - testują trwający manewr transgeniczny, który zmieni ludzki genom, powodując masową globalną bezpłodność. (Szczepionka Astra Zeneca, jak stwierdza samo laboratorium, zawiera tkanki płuc z abortowanych płodów) A jednak władze argentyńskie odmawiają słuchania i przyjmowania tego.

Nawiasem mówiąc, wszystko, co dr Bruno przesyła do You Tube, jest natychmiast cenzurowane. Dlatego od teraz część jego materiałów można znaleźć pod adresem lbry.com

Aborcja i pseudozaszczepienie Covid-19: ta sama skuteczna, formalna i ostateczna przyczyna.

Zasady legalizacji aborcji (zdrowie reprodukcyjne) i pseudoszczepionki Covid-19 mają ten sam środek: grupa antynatalistów, w skład której wchodzą Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Billa i Melindy Gatesów / Grupa Bildelberg oraz zaangażowane laboratoria. Formalną przyczyną zarówno antynatalistycznej polityki (aborcja i transgeniczny eksperyment sterylizacji i ludzkiej bezpłodności) jest odrzucenie porządku naturalnego i nadprzyrodzonego - nienawiści do Stwórcy i jego stworzeń - oraz pragnienie autonomii wyrażone w tym odległym " Non Serviam ”. Ostateczną przyczyną obu jest, jak już powiedzieliśmy, wykonanie makabrycznego planu redukcji światowej populacji. Działalność pseudoszczepień jest całkowicie podporządkowana temu antynatalistycznemu totalitarnemu, demograficznemu projektowi geopolitycznemu.

Sztucznie opracowany wirus: uzasadnienie totalitarnego zamknięcia i „szczepionka” w celu sterylizacji i zapobiegania zagnieżdżaniu się ludzkiego embrionu.

„Wirus” Covid-19 (od dawna grypa, wywołana koronowirusami - przeziębienie z suchym kaszlem) Jego śmiertelność bardzo niska i szybko znika z populacji. Pseudowirus (...) usprawiedliwić globalne totalitarne zamknięcie, którego symbolem nadal jest pasek podbódkowy (głupia maska), ustanowiony przez światowy terroryzm medialny , w celu ostatecznego globalnego rządu, i masowej sterylizacji.

Obowiązkowe pseudozaszczepienia.

Biorąc pod uwagę globalny terroryzm medialny i szaleństwo wywołane przez ogromne masy populacji planety przy współudziale lokalnych polityków i ich zdrowia, dziennikarzy i lokajów mediów, obowiązkowy charakter pseudozaszczepienia przeciwko Covid 19 będzie nieistotnym czynnikiem. Gdy pseudo szczepionka zostanie ogłoszona jako „gotowa”, przy nagłym pośpiechu, ludzie będą ustawiać się w kolejce po nią. Taki jest stan fałszywej wiary, w który popadły populacje.

Co robić w tej wojnie przeciwko życiu ludzkiemu?

Przy celowej aborcji i masowej sterylizacji, które mają ten sam globalny czynnik i ten sam antynatalistyczny projekt, będzie konieczne, aby ci, którzy bronią niewinnego życia ludzkiego i naturalny porządek życia , jakiego pragnął Stwórca, zjednoczeni jednym głosem, odrzucili oba, czynniki depopulacyjne ; aborcje, i pseudoszczepionki Covid-19!

I międzynarodowy trybunał dla ludobójców!

Bella Vista, 22.11.2020 Luis Alvarez Primo ncsanjuanbautista.com.ar

Szczepionka Billa Gatesa: taka jest nadzieja ludzkości, według elity Lucyferian World Cup, która kpi z nas, tuż pod nosem ...

https://gloria.tv/post/LKFbpfnE8Pvs4bEUa1vNWBXov : Bill Gates: „Normalność powróci tylko wtedy, gdy zaszczepimy całą populację świata”. Tak powiedział ten złowieszczy bohater, 2 kwietnia w wywiadzie dla Financial Times , zaledwie trzy tygodnie po rozpoczęciu rzekomej „pandemii”, zadeklarowanej przez jego ulubioną „organizację pozarządową” - której jest głównym współautorem - , WHO, kierowana przez Tedrosa Adhanoma, prochińskiego komunistycznego bojownika z Etiopii i marionetki założyciela firmy Microsoft.

https://gloria.tv/post/ticEDwsjG3fi2Vbn3gnWzU9vE : Dyrektor ds. Zdrowia Publicznego stanu Illinois przyznaje, że firma manipulowała danymi liczbowymi dotyczącymi zgonów. Ten post jest dedykowany tym, którzy oskarżają o „spisek” i propagatorom „fałszywych wiadomości”, którym potępiamy oszustwo tego rzekomego „globalnego kryzysu zdrowotnego”. W pierwszym filmie lekarz przyznaje, że ponad 90 procent osób rzekomo zabitych przez COVID cierpiało na wcześniejsze patologie. W drugim przyznaje, że bez względu na przyczynę zgonu, jeśli zmarły uzyskał pozytywny wynik testu PCR, jest on wpisany do aktu zgonu „zgon z COVID”.

https://adoratioiesuchristi.blogspot.com/2020/11/hold-up-un-film-documentaire-de-pierre.html : Hold-Up: Retour sur un chaos. Znakomity francuski dokument o niezliczonych manipulacjach, kłamstwach i oszustwach popełnianych przez cały rok w związku z rzekomą „pandemią” oraz całkowicie irracjonalnych i szkodliwych środkach zastosowanych w skali globalnej w brutalny sposób, rzekomo po to, by „dbać” i „chronić” nas, ale niszczące gospodarka, życie społeczne i zdrowie ludzi. Absolutnie nie można przegapić. Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FNzqj8j1Fg4

https://gloria.tv/post/8fkyUu1gehFT4zdzqjGnmMnwS : Szczepionka Covid: przestępcze oszukanie państwa i laboratoriów . Krótka prezentacja oficjalnych posiedzeń Senatu i niektóre główne dane, z których wynika, że planowane szczepienie przeciwko Covid wiąże się z nieskończenie większym ryzykiem niż w przypadku choroby, szczególnie w Argentynie. Coś bezprecedensowego w historii ludzkości.

https://gloria.tv/post/Uu3vGJwPZqes48dNq6x1ZcSF6 : Projekt szczepionki Covid: Zbrodnia przeciwko ludzkości. Dr Luis Marcelo Martínez, MN 107982, specjalista w dziedzinie genetyki medycznej, magister inżynierii genetycznej i biologii molekularnej, były prezes Argentyńskiego Towarzystwa Genetyki Medycznej , przemawia do senatorów narodu 10/20/2020 na temat projektu szczepionki covid. Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=szpyIy-DEpc

https://gloria.tv/post/33EZhKD2ddMuCE83xheNvTXqr : Bill Gates z uśmiechem ogłasza nową pandemię. Podczas występu w The Late Show ze Stephenem Colbertem Bill Gates powiedział, że wierzy, iż zbliża się „atak bioterroryczny” i że „musimy przygotować się na następną pandemię”. Powiedział również, z bardzo dziwnym i niepokojącym uśmiechem na twarzy, siedząc obok żony podczas imprezy zorganizowanej przez Izbę Handlową Stanów Zjednoczonych, że kiedy nadejdzie kolejna epidemia wirusa, w końcu „zwrócą ich uwagę”. Przypomnijmy, że przy co najmniej czterech różnych okazjach („Bill Gates, wróg ludzkości”: https://gloria.tv/post/hJGMsNPzgzhs4UTwerc9v6W2n ) ten rzekomo „humanista” i „filantrop” miliarder publicznie stwierdził, że jego celem jest zmniejszenie światowej populacji poprzez kampanie szczepień i promocję „zdrowia reprodukcyjnego” (tj. antykoncepcji i aborcji).

https://buildbackbetter.com/press-releases/readout-of-president-elect-bidens-call-with-his-holiness-pope-francis/ : Odczyt wezwania Prezydenta-elekta Bidena z Franciszkiem. „Ojciec Święty” gratuluje i błogosławi lewicowego, aborcjonistę i globalistę „prezydenta elekta” Joe Bidena - który, nawiasem mówiąc, nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony i być może nigdy nie będzie - ale którego wybór, oczywiście, żarliwie życzy fałszywy prorok ...

https://cincodias.elpais.com/cincodias/2020/07/30/companias/1596143746_934493.html : Amazon osiąga największe korzyści w swojej historii pomimo koronawirusa. Podczas gdy gospodarki narodowe są niszczone przez niekończące się więzienie kryminalne, którego doświadczaliśmy przez osiem miesięcy - bezprecedensowe w historii ludzkości - a ubóstwo rośnie wykładniczo - i którego fizyczne i psychiczne konsekwencje dla zdrowia ludzi będą znacznie poważniejsze niż wirusów o bardzo niskiej śmiertelności - potentaci, którzy udają, że „dbają o nas”, są coraz bogatsze, podobnie jak laboratoria Big Pharma , które wymagają poufności składników, które chcą wprowadzić do naszych organizmów oraz immunitetu prawnego ,w przypadku szkodliwych skutków ubocznych ...

https://www.youtube.com/watch?v=ER04dbt5p74&feature=emb_title : Światowe Forum Ekonomiczne : „Nic nie będziesz posiadał i będziesz szczęśliwy”. To nie jest „spisek” ani „fałszywe wiadomości”. To właśnie mówią publicznie od początku roku oświeceni psychopaci i zbrodniarze ludobójcy, którzy wymyślili i wykonali tę groteskową farsę o „globalnym kryzysie zdrowia”, mając na celu ustanowienie nowego porządku politycznego, społecznego i finansowego na świecie. pretekst „zagrożenia zdrowotnego”. Nazywają to „Wielkim resetem”, „wielki reset”, który jest niczym innym jak potajemną realizacją globalnej tyranii zdrowia, która zniesie praktycznie wszystkie nasze osobiste wolności i podstawowe prawa. Zobacz: https://www.weforum.org/agenda/2016/11/8-predictions-for-the-world-in-2030/ . „ Światowe Forum Ekonomiczne : Twój przewodnik po Wielkim Resetowaniu”: https://gloria.tv/post/jYaFcRbmgi6C3rYhpeLm37azS - „COVID-19: Wielki reset”: https://gloria.tv/post/qJ6yq4u8bQ1x1Bvd8xgLBsgJo

https://www.youtube.com/watch?v=A4yq7srygRI : On the mark of the Beast (po angielsku) . Antychryst nie objawił się jeszcze publicznie i dlatego „znamię bestii” nie zostało nałożone na ludzkość. Ośmielam się stwierdzić, bez możliwego marginesu błędu, to, że wydarzy się to nieuchronnie. Prędzej czy później. Biblijne objawienie jest formalne. Mogę również powiedzieć w sposób wyczerpujący, że proces „globalnego kryzysu zdrowotnego”, którego doświadczamy, jest próbą lub treningiem zaprogramowanym i przeprowadzonym przez elitę iluminatów w celu ustanowienia nowego porządku światowego, któremu wkrótce będzie przewodniczył Człowiek Grzechu. Wreszcie, dla każdego umiarkowanie przytomnego obserwatora jest oczywiste, że obecny rozwój technologiczny jest więcej niż wystarczający, aby umożliwić wypełnienie się eschatologicznej przepowiedni, zgodnie z którą ten, kto nie otrzyma „znaku bestii”, powszechnie narzuconego przez Antychrysta „Nie będzie już mógł kupować ani sprzedawać” (Ap. 13, 17).

https://www.youtube.com/watch?v=xFj8HfKFdMk : GOLDEX IPPO Microchip Implant. Japonia wdraża użycie mikroczipa do przechowywania danych identyfikacyjnych, karty zdrowia, środków płatniczych i sytuacji administracyjnej. Film ma być powiązany z poprzednim na temat „Znaku Bestii” ...

https://gloria.tv/post/AqHLkLXguVQ83DxUsx8fP6FYQ : Kwestionowanie oficjalnego konta. W miarę upływu czasu istnieje ryzyko, że popadniemy w podstępne przyzwyczajenie się do tej zupełnie nienormalnej sytuacji, bezprecedensowej w historii ludzkości, którą znosiliśmy przez siedem niekończących się miesięcy: uwięzienie, izolacja, dystansowanie się, maskowanie itp. Aby zminimalizować tę ewentualność, dołączam kilka linków do obszernego i zróżnicowanego materiału, który może przyczynić się do wzbogacenia naszej refleksji na temat obecnej sytuacji. Dokumentacja, która nawiasem mówiąc, znacząco kontrastuje z dominującym dyskursem „środków masowego przekazu” systemu, który stanowczo odrzuca jako „konspiracyjne” wszelkie kwestionowanie oficjalnej relacji, zarówno co do natury, jak i pochodzenia rzekomej „pandemii” i do rzekomych korzyści wynikających z „odosobnienia” i innych środków rządowych.

https://gloria.tv/post/dH88iKLqUBhA2HgpsM1XTVBhM : O Katejonie , Antychryście i Paruzji. To eschatologiczne studium o słynnym Katejonie, do którego św. Paweł wspomniał w swoim drugim liście do Tesaloniczan, w związku z nadejściem Antychrysta i późniejszą paruzją naszego Pana Jezusa Chrystusa, jest naprawdę niezwykłe. A kwestia, której nie trzeba wyjaśniać, jest bardzo aktualna, ponieważ w kierunku tych biblijnych wydarzeń podążaliśmy w zawrotnym tempie od początku tego globalnego kryzysu „planddemicznego”, zaaranżowanego przez światową elitę lucyferiańską, na co Bóg z pewnością pozwala, mając na względzie uświęcenie wybranych i wypełnienie się proroctw zawartych w Piśmie Świętym.

https://gloria.tv/post/mAbBjmCqrZjr2vPsFz2vKCGZG : „ The Parousia”. Dzielę się z wami tym wyjątkowym studium księdza Roviry na temat paruzji, czyli powtórnego przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa. Polecam jej lekturę, medytację i szerokie rozpowszechnianie. Aby zagłębić się w temat mesjańskiego królestwa, które zainauguruje Paruzja, można zapoznać się z następującym tekstem św. Ireneusza, Ojca i Doktora Kościoła, który otrzymał swoją naukę od apostoła Jana, autora Apokalipsy, za pośrednictwem swojego bezpośredniego ucznia, św. Polikarpa. Uważam, że nie ma tematu ważniejszego i bardziej aktualnego niż ten, ponieważ żyjemy w czasach wybitnie anty-chrześcijańskich, a zatem przed Paruzją.

https://gloria.tv/post/8wcjEDwRvTJ2BsSZ6CN3sdPs7/replies : Ile osób szczepionka COVID-19 zaszkodzi lub zabije? Vernon Coleman to angielski lekarz i pisarz. Film z napisami w języku hiszpańskim.

http://www.laprensa.com.ar/492749-Vacunas-contra-el-Sars-CoV-2-advierten-sobre-los-posibles-efectos-secundarios.note.aspx : Vaccines against Sars-CoV -2: ostrzegaj o możliwych skutkach ubocznych. „Co byś powiedział ludziom, którzy nazywają cię„ antyszczepionkami ”? - Mogę zaakceptować etykietę „antyszczepionki”, a jeśli chodzi o szczepionki rekombinowane, transgeniczne, które pomijają fazy przedkliniczne u zwierząt, które przechodzą bezpośrednio do eksperymentów na ludziach i które nie uwzględniają dwóch lub trzech lat późniejszej obserwacji ze względu na możliwość pojawienia się poważnych długoterminowych skutków.
Więcej informacji: szczepionka Billa Gatesa w Argentynie: https://gloria.tv/post/PXDcCyjhm6jt3Jn699DCSbtNR . Szczepionka Covid: wywiad z dr Roxaną Bruno: https://gloria.tv/post/RnvXmXameZnw38QcNnDsPsW7h

https://gloria.tv/post/csk9QRkgvhYg4X1zAQdGrmoze : Twój przewodnik po wielkim resecie. Doskonała prezentacja tego, co się dzieje w związku z „globalnym kryzysem zdrowotnym”. Polecam zapisanie się do Raportu Corbetta , jest to prawdziwa kopalnia sprawdzonych informacji i dokładnej analizy planetarnego oszustwa dokonanego przez oświeconą elitę, która spowodowała ten autentyczny globalny zamach stanu, aby ustanowić nowy porządek świata oparty na ich fałszywych interesach finansowych i ideologiczne. Jedyne, co można by mu zarzucić, to brak wizji teologicznej, co jest poważnym brakiem, ponieważ ostateczny sens tego, co dzieje się od początku roku, ma bez wątpienia charakter eschatologiczny.

https://gloria.tv/post/8qNeBdArgvsSCTBKttjDBdssn : Prawda o dwutlenku chloru i zbrodniczej szczepionce, którą chcą nam narzucić. W rzeczywistości odpowiedź na pytanie postawione w tym filmie jest bardzo prosta: WHO i rządy wasali zakazują bezpłatnej sprzedaży dwutlenku chloru i wszelkich badań klinicznych nad jego leczniczymi skutkami, ponieważ podważyłoby to wielomilionowy biznes przemysłu farmaceutycznego , blisko spokrewniony z Billem Gatesem i samą WHO. W tym względzie nie ma swobody dochodzenia ani wypowiedzi, cenzura jest wszechobecna. Co więcej, Izba Deputowanych kilka dni temu nałożyła połowę sankcji za karną ustawę o przymusowych szczepieniach, akceptując potworne wymagania stawiane przez ten ludobójczy przemysł: poufność jego elementów i sądowe uniewinnienie w przypadku negatywnych skutków ubocznych. .

https://gloria.tv/post/jwvZJT2Jueui1KmMdaEDBdiEF : Dra. Roxana Bruno: Przestępcza firma produkująca szczepionki z COVID. Genialna i niepodważalna prezentacja dr Bruno o głośnych i kryminalnych nieprawidłowościach w działaniach podejmowanych przez rządy w związku z pospiesznym, niejasnym rozwojem i poważnymi konfliktami interesów szczepionek przeciwko wirusowi. „Według badania opublikowanego w czasopiśmie medycznym The Lancet, niektóre obecnie opracowywane szczepionki na koronawirusa mogą zwiększyć podatność na HIV. W przeszłości wykazano, że zmodyfikowany wirus używany w czterech rywalach o szczepionkę COVID-19, zwany adenowirusem 5 (Ad5), zwiększał przenoszenie wirusa AIDS ”.

https://gloria.tv/post/rmpLUnZgnhBJ2ATT8CSfEtranslate.google.com/…post/rmpLUnZgnhBJ2ATT8CSfEYGZVYGZV : Bill Gates i Francisco, ta sama strona. „Media nieprzerwanie robią ludziom pranie mózgu makabrycznymi scenariuszami o masowej śmierci ludzi z powodu koronawirusa. Lojalni lekarze są przekupieni, aby zarejestrować prawie wszystkie zgony jako COVID-19. W rzeczywistości jest to infekcja, która zabija ludzi tak samo, jak zwykła grypa. Nie ma więc powodu do paniki. Nie jest to akcja medyczna, ale polityczna. Wszystko jest zaplanowane z wyprzedzeniem. Lekarze, którzy odważnie głoszą prawdę, są prześladowani. Mówią, że stosowanie masek nie chroni przed wirusami, a zamiast tego powoduje utratę odporności. Również testy PCR, które kosztują miliony dolarów, są bezużyteczne. Zdrowych ludzi poddaje się badaniom, a media wywołują histerię i strach. Wynaleźli chorobę bezobjawową, co oznacza, że każda zdrowa osoba może zostać uznana za chorą na podstawie wyników badań, co zostanie wykorzystane jako powód do szczepienia. Ludzie są już tak oszołomieni ciągłym zastraszaniem i mantrami powtarzanymi przez media, że są w stanie uwierzyć, że chociaż nie mają chorób, jedynym wyjściem jest zaszczepienie się. Jednak ta szczepionka zrujnuje ich zdrowie, a ponadto zamieni ich w gatunek biorobotów połączonych ze sztuczną inteligencją, pod absolutną kontrolą totalitarnego państwa przebranego za pielęgniarkę ”. ncsanjuanbautista.com.ar

ŚWIĘTE SERCE JEZUSA, ufam Tobie.

NIEPOKALANE SERCE MARYI, MÓDL SIĘ ZA NAS.