Clicks1.5K
Bos016
7

Wielki Reset i szczepionki covid.

OSZAŁAMIAJĄCE! Dr David Martin ujawnia program „Wielki reset i szczepionki covid19”
DAVID MARTIN KATEGORYCZNIE STWIERDZA

1). Nie ma SARS-CoV-2. Istnieje biologiczna rzecz, która w 1999 roku została opłacona przez Anthony’ego Fauci, została opatentowana przez University of North Carolina, Chapel Hill w 2002 roku.

To właśnie rekombinowany koronawirus był w rzeczywistości biologiczną stworzoną przez NIAID na ten moment. Ta biologiczna część była zakaźnym klonem koronawirusa z wadą replikacji.

Mówi: „Ta biologiczna część została zaprojektowana, aby zniszczyć ludzkość. A gdybyśmy zaczęli mówić o chorobie biologicznej, a nie szczepionce lub wirusie, uzyskalibyśmy duży postęp. „

2). Nie ma COVID-19. Istnieje choroba grypopodobna. Kiedy Światowa Organizacja Zdrowia wymyśliła pojęcie COVID-19, była to pierwsza choroba w historii ludzkości, która nie miała diagnostyki klinicznej. Został zdiagnozowany przez komisję i objaw – a następnie stworzyli termin „bezobjawowy nosiciel”, który nie istnieje.

3). Nie ma szczepionki. Wstrzykuje się łań biologiczną, która została zaprojektowana, aby wygenerować mnóstwo pieniędzy dla Big Pharma.

wiecej tu:


klubinteligencjipolskiej.pl/…jawnia-program-wielki-reset-i-szczepionki-covid19/
Bos016
wacula25wp.pl
Szczepienia zaliczyłbym do sfery wartości, jaki , a u nas życie ludzkie wciąż nie ma dużej wartości. Nie wiem, czemu. Ludzie nie dbają o swoje zdrowie, bo nie cenią dostatecznie własnego życia i nie szczepią się jak świadki jechowy . Dzisiaj nie ma już żadnych wątpliwości, że szczepienie chroni przed najgroźniejszymi powikłaniami – ciężkim przebiegiem połączonym z pobytem w szpitalu oraz zgonem.
Bos016
Bos016
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Burmistrz Połańca (który niestety zachęcał do szprycy), nie żyje.
modernistae prohibere
Gadzinówka wydaje głośne aj waj z racji tego wydarzenia. Pewnie pomylili serię i nr mikstury szatańskiej.
genax
Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł? Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?
Bos016
Nie ma szczepionki. Wstrzykuje się łań biologiczną, która została zaprojektowana, aby wygenerować mnóstwo pieniędzy dla Big Pharma.