pl.news
93.1K

Ostatni marksista: Franciszek chce "ciągłej rewolucji"

Jean-Marie Guénois przedstawia podsumowanie stanu rzeczy w Watykanie na łamach LeFigaro.fr (9 października)

• Dykasteria ds. Rozwoju Człowieka (Czerny) wraz z Synodem Biskupów (Grech) stworzyła swój własny system komunikacji pomijający biuro prasowe Stolicy Apostolskiej. Jednakże ich biuletyny są bezużyteczne i nie zawierają prawdziwych informacji.

• W Watykanie czuć klimat "końca imperium", w którym udziela gorączkowość, jakiej nie widziano od trzech dekad.

• Kardynałowie nie są brani pod uwagę jako konsultanci, autorytaryzm Franciszka osłabia Kurię, a slogan "synodalność" to tylko puste hasło propagandowe.

• Władza Franciszka została umocniona, a rola biskupów zminimalizowana. Biskupi diecezjalni tracą swój autorytet, po "kolegialności" nie ma już prawie śladu.

• Istnieje ryzyko wystąpienia daleko idących podziałów, ponieważ "centralizm katolicki", który można by krytykować pod wieloma względami, stanowił niegdyś jedną z mocnych stron Kościoła.

• Franciszek pragnie Kościoła w stanie ciągłej synodalności wszędzie i na wszystkich szczeblach [= Ciągła Rewolucja].

Grafika: © michael_swan, Flickr, CC BY-ND, #newsYrlhhvvzdg

Prawda inside
ten fikoł na wózku udaje
Neo Kowalski
Wożenie Bergola na wózku inwalidzkim to zabieg socjotechniczny mający wzbudzać współczucie i uległość względem dwulicowego i obłudnego despoty.😤 Przecież nie wypada się z inwalidą kłócić, sprzeczać lub mocno go krytykować, przecież to inwalida.😂 🤪
Tak właśnie próbują podprogowo manipulować naszymi zachowaniami i naszą postawą katolicką względem Boga!
Ale jak wiemy, że to heretyk, mason, …More
Wożenie Bergola na wózku inwalidzkim to zabieg socjotechniczny mający wzbudzać współczucie i uległość względem dwulicowego i obłudnego despoty.😤 Przecież nie wypada się z inwalidą kłócić, sprzeczać lub mocno go krytykować, przecież to inwalida.😂 🤪
Tak właśnie próbują podprogowo manipulować naszymi zachowaniami i naszą postawą katolicką względem Boga!
Ale jak wiemy, że to heretyk, mason, bałwochwalca, diler śmierci w ampułkach, a przy nim przeciętny psychopata to 'niewiniątko', to socjotechniczny zabieg ten zadziała tylko na kompletnie oczadziałych po 'eliksirze nieśmiertelności C-19'.😂🤪 Dla pozostałych nadal pozostanie bezdusznym sługą diabła.
baran katolicki
Koniecznie potrzebny egzorcysta albo charyzmatyk. Jeden i drugi ma moc uzdrowienia. 😉
Prawda inside
@baran katolicki Koniecznie potrzebne wiaderko lodowatej wody na główkę. ewentualnie jak na barana przystało możesz przydzwonić tąże głową w mur, może Ci się coś poprzestawia i zaczniesz samodzielnie myśleć baranie
baran katolicki
Prawda inside Zdrowy rozsądek podpowiada, że choremu na nogi Franciszkowi pomóc może uzdrawiająca moc namaszczonego charyzmatyka lub jeśli Franciszek udaje/odnoszę się do wpisu Neo Kowalski to konieczny jest tutaj namaszczony egzorcysta. Zdrowy rozsadek dla człowieka rozumnego jest tym samym czym jest logika. Nie sztuka wychylić się za krzaków i rzucić kamieniem w rzeczywiste fakty. 😉 Moja "…More
Prawda inside Zdrowy rozsądek podpowiada, że choremu na nogi Franciszkowi pomóc może uzdrawiająca moc namaszczonego charyzmatyka lub jeśli Franciszek udaje/odnoszę się do wpisu Neo Kowalski to konieczny jest tutaj namaszczony egzorcysta. Zdrowy rozsadek dla człowieka rozumnego jest tym samym czym jest logika. Nie sztuka wychylić się za krzaków i rzucić kamieniem w rzeczywiste fakty. 😉 Moja "barania katolickość" jest zrozumiała dla dojrzałych w Wierze Katolików. Wzywam na katolicki pojedynek aby dać świadectwo świętej i apostolskiej Prawdzie.
JOKAMA
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Nie ostatni marksista -tylko naczelny mason !
Neo Kowalski
Na pozór może się wydawać, że tak jest, ale to nie prawda. Nad Bergolem jest wielu ważniejszych masonów, którym on służy. Prawdziwi 'władcy marionetek' w całej historii ludzkości starali się nie ujawniać, zawsze działać zakulisowo z drugiego planu, zza kurtyny. Oni latają po całym globie bez żadnych dokumentów, lądują na prywatnych lotniskach i nikt nawet nie wie, że są w tym czy innym miejscu …More
Na pozór może się wydawać, że tak jest, ale to nie prawda. Nad Bergolem jest wielu ważniejszych masonów, którym on służy. Prawdziwi 'władcy marionetek' w całej historii ludzkości starali się nie ujawniać, zawsze działać zakulisowo z drugiego planu, zza kurtyny. Oni latają po całym globie bez żadnych dokumentów, lądują na prywatnych lotniskach i nikt nawet nie wie, że są w tym czy innym miejscu na świecie.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
..." najważniejszym nad nim masonem " jest lucyfer , bo go usadowił na najważniejszym stanowisku katolickim i Kościoła Chrystusowego na ziemi !!!!