Przyspieszają agenda globalistów, katalogowanie i indeksowanie "ludzi" za pomocą cyfrowego identyfikatora, znak bestii

Alan Barton
Czy słyszeliście kiedyś o Wellcome Trust? Został on założony w 1936 roku zgodnie z wolą Henry'ego Wellcome'a "w celu "poprawy zdrowia" poprzez wspieranie badań naukowych i studiów nad medycyną. Fundusze na realizację tej misji pochodziły z zysków z biznesu farmaceutycznego, który budował przez 50 lat." Strona internetowa Wellcome Trust krótko określa jego historię jako "W 1880 roku Silas Burroughs i Henry Wellcome, dwaj sprzedawcy farmaceutyków z Ameryki, założyli w Londynie nową firmę o nazwie Burroughs, Wellcome & Co. Wykorzystali oni masową produkcję i proaktywny marketing do sprzedaży środków i leków w całej Wielkiej Brytanii i na terytoriach skolonizowanych przez Brytyjczyków" oraz że "Pod koniec XX wieku Wellcome Trust zdecydował się sprzedać firmę, która jest obecnie częścią GlaxoSmithKline i nie ma już żadnych związków własnościowych ani zarządczych z Wellcome. Współpracujemy z GlaxoSmithKline, podobnie jak z wieloma innymi firmami z branży opieki zdrowotnej, gdy pomaga nam to w realizacji naszej misji.

Znaczne wpływy ze sprzedaży dały Wellcome Trust niezależność finansową. Dziś inwestujemy w szeroki zakres aktywów finansowych na całym świecie, a zyski z naszego portfela - obecnie wartego około 38 miliardów funtów - finansują wszystko, co robimy."

Są obecnie jedną z największych na świecie Fundacji dających granty na badania. Przywołuję to, aby pokazać, że są one oczywiście dużą częścią światowego farmaceutycznego syndykatu zbrodni i że jest to prawdopodobnie również duża część grup tajnego społeczeństwa City of London, co również wskazuje, że są one głęboko w satanistycznym obaleniu świata i następującej po nim dyktaturze New World Orders. Patrząc na ich inwestycje, z których zyski są wykorzystywane do finansowania ich projektów, widzimy, że podążają oni również za wytycznymi WEF dotyczącymi równości, ekologii, "emisji dwutlenku węgla", "zhomogenizowanego globalnego systemu żywnościowego", kontroli danych, i tak dalej. Wiedząc o tym, nie powinno być zaskoczeniem, że Światowe Pochodzenie Zdrowia ONZ trzy lata temu połączyło się z Wellcome Trust, aby skupić się na "nagłych przypadkach zdrowotnych" i zaakceptowało jako niepaństwowy aktor w WHO ONZ z powrotem w lutym 2018 roku. W samą porę, aby "pomóc" z nadciągającą planowaną na świecie epidemią w rodzaju wirusa Wuhan Corona. Proszę zauważyć, że są głęboko zaangażowani w sfabrykowany afrykański "kryzys" Ebola.

Nie są sami, ponieważ w czerwcu 2019 roku WEF i Organizacja Narodów Zjednoczonych podpisały pakt, czyli "Strategiczne Ramy Partnerstwa", aby "przyspieszyć wdrożenie Agendy 2030 na rzecz Zrównoważonego Rozwoju", nazywając ją "światowym planem na rzecz pokoju, dobrobytu i zdrowej planety", a wśród innych de-facto radykalnie lewicowych punktów programu znalazł się ten; "Współpraca między ONZ a Forum w celu zaspokojenia potrzeb czwartej rewolucji przemysłowej będzie dążyć do zaawansowania globalnej analizy, dialogu i standardów w zakresie zarządzania cyfrowego i cyfrowej inkluzji". Pisaliśmy na ten temat wiele razy, a zaledwie kilka dni temu nasz własny Stefan Stanford również poruszył ten temat w swoim felietonie zatytułowanym "Zamierzają wprowadzić cyfrowy znak i zmusić nas wszystkich do niewolnictwa - tyrania jest tutaj, gdy rząd może "po prostu wyłączyć swoje pieniądze", aby zmusić cię do przestrzegania ich agendy". Bardziej przerażającym aspektem tego paktu jest oświadczenie WEF, że "partnerstwo pomiędzy ONZ a Forum jest dobrze usytuowane, aby ułatwić i zachęcić wielostronne zaangażowanie niezbędne do przyspieszenia postępu w realizacji Agendy 2030." Ten plan musi działać, ponieważ ponad trzy lata temu David Hodges powiedział, że Agenda 30 wyprzedza harmonogram, a w pierwszej części 2022 roku, Klaus powiedział, że harmonogram mikro chipowania wszystkich jest gotowy do ukończenia do 2026 roku. Proszę zobaczyć drugie wideo na dole.
Mniej niż rok po (marzec 2020) podpisaniu tego paktu WEF i WHO ONZ ogłosiły, że "uruchamiają awaryjną grupę zadaniową w odpowiedzi na globalny wybuch koronawirusa, organizacje ogłosiły w środę." I że jednym z głównych celów było "zapewnienie globalnych łańcuchów dostaw kluczowych towarów pozostają nienaruszone, ułatwienie darowizn biznesowych do potrzeb zdrowia publicznego, rozwój szczepionek i diagnostyki, i realizować współpracę w celu rozwiązania problemów biznesowych i gospodarczych zakłóceń", które teraz wiemy, że to było absolutnym i całkowitym kłamstwem, jak te łańcuchy dostaw na całym świecie są teraz zagrożone całkowitym zniszczeniem i prawdziwy program zniszczenia tych jest wykonywana szybko i sprawnie przez tych samych graczy z masową pomocą naszych i innych narodów rządów i agencji stowarzyszonych. Tak, Narody Zjednoczone powiedziały, że "pozostają jedynym miejscem na Ziemi, gdzie wszystkie narody świata mogą się zebrać, omówić wspólne problemy i znaleźć wspólne rozwiązania, które przynoszą korzyści całej ludzkości". Cóż, nie tak bardzo, ponieważ na tak wiele sposobów robią coś zupełnie odwrotnego, gdyż działają na korzyść małych mniejszości, które są przywódcami Nowego Porządku Świata, którego są głównym sponsorem i egzekutorem.

Pod koniec tego roku (2020) WEF ogłosił, że muszą "skatalogować" ludzkość i zaproponował aplikację, która dałaby ponad miliardowi ludzi na całym świecie "legalny identyfikator", który jest oparty na koncepcji łańcucha bloków, tak jak ten używany obecnie w komunistycznych Chinach. "Dzięki teraz całkiem sporo globalnej wymiany informacji bankowych, bogactwo danych osobowych, zwłaszcza jeśli ci ludzie chcą uzyskać pożyczkę - co pojawia się jako "marchewka" na końcu tego "kija" powiedział Reclaim the Net i że ONZ powiedział "Zapewnienie każdemu tożsamości prawnej, w tym rejestracji urodzenia, do 2030 roku jest jednym z celów zrównoważonego rozwoju ONZ (SDGs)". Sam WEF stwierdził, że "tożsamość prawna to nie tylko otwarcie konta bankowego: od niej może zależeć dostęp do opieki zdrowotnej i prawo do głosowania. Ale prawie 1 miliard ludzi na świecie nie może udowodnić, kim jest" i jakoś to jest obowiązek ONZ i WEF, działają aby naprawić ten nie-problem. W jakiś sposób myślą, że muszą naprawić problem w tym, że nie wiedzą wszystkiego o "przejrzystości i identyfikowalności transferu funduszy" i poprzez uczynienie wszystkich transakcji cyfrowymi mogą zaradzić temu nie-problemowi, który wiąże się z osobistymi przedmiotami, które nie są żadnym z ich cholernych interesów, aby rozpocząć.

Przesuwając naszą oś czasu o kilka miesięcy widzimy, że WEF powiedział "wykorzystując nowe systemy i procesy technologiczne, przyspieszając penetrację cyfrową na rynkach wschodzących, aby stworzyć równe szanse". Cel końcowy? "Aby każda osoba mogła kupować, handlować i prowadzić owocne życie". Podejrzewam, że chodzi im o to, że jest niewolnikiem marksistowskiej dyktatury w ramach Nowego Porządku Świata. I na poparcie tego twierdzili, że "Indyjski system Aadhaar zwiększa integrację dla ponad 1,2 miliarda Hindusów. Główny ekonomista Banku Światowego Paul Romer nazywa go najbardziej zaawansowanym cyfrowym systemem identyfikacyjnym na świecie." (Bardziej niż chiński?) Pamiętajmy, że było to ponad rok temu, a strona WEF zamieściła to w kwietniu 2021 roku. "Po pierwsze, musimy pójść w ślady Estonii i Indii, gdzie każda osoba otrzyma unikalną tożsamość cyfrową, aby miała pełny dostęp do świata cyfrowego w sferze gospodarczej, społecznej i politycznej. Bankowość cyfrowa musi stać się wszechobecna" - to koszmar ich projektu i dodają: "Biznes i rząd muszą działać już teraz i uczynić z cyfrowych identyfikatorów centralny punkt swojej cyfrowej transformacji". Nie mogą się zgodzić, aby ktokolwiek był niezależny od ich nadzoru we wszystkich aspektach naszego życia.

Następny przystanek jest na samym końcu 2021 roku, kiedy w Australii "Rząd federalny Australii rozpoczął już próby weryfikacji wieku przy zakupie alkoholu za pomocą cyfrowej tożsamości, podczas gdy na poziomie państwowym, Nowa Południowa Walia inwestuje w rozwój cyfrowego portfela dla ID i dostępu do usług rządowych." Informed Choice Australia powiedział, że te próby mają się świetnie, a ekspansja w celu objęcia coraz większej liczby ich populacji cyfrowymi tożsamościami jest wdrażana, aby wkrótce kontrolować wszystkie aspekty ich życia. Ta sama koncepcja jest w mandacie WEF, że wszyscy mają cyfrowy identyfikator i " zbieranie danych z wielu aspektów "codziennego życia" ludzi poprzez ich urządzenia, sieci telekomunikacyjne i dostawców usług stron trzecich.

WEF sugeruje, że ten system gromadzenia danych pozwoli cyfrowemu identyfikatorowi na zbieranie danych o zachowaniu ludzi w sieci, historii zakupów, korzystaniu z sieci, historii kredytowej, danych biometrycznych, nazwiskach, krajowych numerach identyfikacyjnych, historii medycznej, historii podróży, kontach społecznościowych, kontach e-administracji, kontach bankowych, korzystaniu z energii, statystykach zdrowotnych, edukacji i innych".

To, panie i panowie, jest całkowite usunięcie wszelkich praw do prywatności na całym świecie . Stajesz się tylko numerem w maszynie, nawet nie istotą ludzką. Żywą duszą naszego Boga, na tyle unikalną, że można ją zakwalifikować jako jednostkę mocy, jak w filmie Matrix. "Gdy cyfrowy identyfikator będzie miał dostęp do tego ogromnego, wysoce osobistego zestawu danych, WEF proponuje wykorzystanie go do decydowania, czy użytkownicy mogą "posiadać i używać urządzeń", "otwierać konta bankowe", "przeprowadzać transakcje finansowe online", "prowadzić transakcje biznesowe", "mieć dostęp do ubezpieczeń, leczenia", "rezerwować wycieczki", "przechodzić przez kontrolę graniczną między krajami lub regionami", "mieć dostęp do usług stron trzecich, które opierają się na loginach mediów społecznościowych", "składać podatki, głosować, pobierać zasiłki" i wiele innych."

"WEF chwali również sposób, w jaki paszporty szczepionkowe pozwoliły rządom zbierać dane od swoich populacji bez "powiadomienia i zgody":

"Na poziomie zbiorczym dane dotyczące szczepionek są niesamowitym zasobem zdrowia publicznego. W szczególności rząd Wielkiej Brytanii uznał to i zasugerował, że techniki anonimizacji, pseudonimizacji i osłony danych mogą być wykorzystane w kontrolowanym środowisku, aby umożliwić ponowne wykorzystanie tych wysoce wrażliwych danych. W takich przypadkach zawiadomienie i zgoda nie są same w sobie wymagane do ponownego wykorzystania danych, ale procesy pośrednie, którym poddawane są dane, muszą odbywać się w kontrolowanym środowisku, tak aby udostępniane były ustalenia zbioru danych, a nie same dane."" Albo tak twierdzą, ja mam poważne wątpliwości do słuszności tego twierdzenia.
I mniej więcej w tym samym okresie nasi sąsiedzi w Kanadzie pod rządami komunistycznego idioty Trudeau obiecali prowincjom 1 miliard dolarów na wdrożenie dowodów paszportów szczepionkowych przy użyciu systemów cyfrowych, podczas gdy co najmniej kilka prowincji, Alberta i Ontario, odmówiło zastosowania się do mandatów. "Premier Ontario Doug Ford powiedział, że paszport szczepionkowy doprowadziłby do "podzielenia społeczeństwa" i twierdzi, że papierowe kwity, które ludzie otrzymują w klinikach szczepionkowych, są wystarczającym dowodem statusu".

To właśnie robią teraz wyniki kredytów społecznych w komunistycznych Chinach, gdzie wiele osób traci tam całkowite życie, stając się nawet dawcami organów, ponieważ ich wyniki kredytów społecznych nie są na miarę, zwykle dlatego, że nie są w rasowej, akceptowalnej klasie. Właśnie w marcu tego roku Reignite Democracy Australia opublikowała film, który pokazuje, dokąd to zmierza, a jest to trzeci bardzo krótki klip wideo poniżej.


Teraz przechodzimy do bardziej aktualnych wiadomości, do których ustawiał się precedens.

"WHO wznawia działania na rzecz globalnego traktatu o pandemii, a Bank Światowy tworzy 1 miliard dolarów funduszu na paszporty szczepionkowe" czytamy w nagłówku w Truth Unmuted , gdzie wspomina się, że "Podczas gdy Światowa Organizacja Zdrowia naciska z planami uchwalenia nowego lub zmienionego międzynarodowego traktatu o gotowości na wypadek pandemii, Bank Światowy i inne organizacje rozwijają nowe systemy paszportów szczepionkowych" i chciałbym przypomnieć, że reżim Bidena jest w pełni popiera to odnowienie i modyfikację oryginalnych umów, jak wspomniano na początku tej kolumny. "Porozumienie, które stworzyłoby nowe globalne ramy reagowania na pandemie, jako "najbardziej transformacyjne globalne wezwanie do działania w zakresie zdrowia od czasu, gdy [sama] WHO została utworzona jako pierwsza wyspecjalizowana agencja ONZ w 1948 roku". To powinno dać ci do zrozumienia, że cokolwiek przyszło wcześniej jest łagodne w porównaniu z tym, co to jest, że zaplanowali na najbliższą przyszłość. "Tymczasem Światowe Forum Ekonomiczne, Unia Afrykańska i Bank Światowy - które stworzyły fundusz o wartości 1 miliarda dolarów na "nadzór nad chorobami" i "wsparcie przeciwko obecnym, jak również przyszłym pandemiom" - opracowują własne mechanizmy reagowania na pandemie, w tym nowe ramy paszportów szczepionek między krajami" pokazuje, że zbliżający się obowiązkowy światowy cyfrowy identyfikator jest wdrażany, aby być pewnym skuteczności ich planów.

"Według Dr. Joseph Mercola, taki traktat przyznałby WHO "absolutną władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym, taką jak prawo do wdrażania cyfrowych tożsamości/paszportów szczepionkowych, obowiązkowych szczepień, ograniczeń w podróżowaniu, standaryzowanej opieki medycznej i więcej". I to "więcej" to włączenie wszystkich danych, w tym waluty i przelewów, zatrudnienia, danych zdrowotnych, danych rodziny i przyjaciół, i wszystkiego innego, co może zidentyfikować cię jako osobę i odnieść wszystko, co może wskazywać na nasze wzorce myślowe i życiowe. To, moi przyjaciele, jest absolutne niewolnictwo dla absolutnych panów, które jest całą podstawą ich satanicznie złych projektów

Capital News powiedział, że Bank Światowy (myśl Rothschildów) utworzył system finansowania, który "będzie wspierał zapobieganie, gotowość i reagowanie (PPR)", a "Strident Conservative powiedział "Wszelkie wątpliwości dotyczące ambicji Nowego Porządku Świata Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ) i Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) zostały niedawno wyeliminowane, gdy ogłoszono, że sekretarz generalny ONZ Antonio Guterres i Klaus Schwab podpisali umowę o przyspieszeniu Agendy 2030." Tak, powiedzieli, że wyprzedzają harmonogram, a teraz przyspieszają go jeszcze bardziej. "Agenda 2030 to system całkowitej, ogólnoświatowej centralizacji władzy wpływającej na wszystko, od rządów po gospodarki.... 17 tak zwanych "Celów Zrównoważonego Rozwoju" w oficjalnym dokumencie zasadniczo służy jako przepis na globalny socjalizm i korporacjonizm.... Dokument ONZ doskonale wyjaśnia, że "zwalczanie nierówności" w kraju jest po prostu niewystarczające i że tylko międzynarodowy socjalizm może być naprawdę skuteczny w walce z nierównościami." Chociaż wojna przeciwko dzieciom jest kolejnym tematem, który mam nadzieję pokryć wkrótce, dodam ten kawałek w tej wspaniałej kolumnie; "Początkowym celem ONZ w Agendzie 2030 były oczywiście dzieci, ponieważ globalna organizacja poświęciła wiele swoich wysiłków, aby przekształcić następne pokolenie w armię "agentów zmian":

"Dzieci oraz młode kobiety i mężczyźni są krytycznymi agentami zmian i znajdą w nowych celach platformę do ukierunkowania swoich nieskończonych zdolności aktywizmu w tworzenie lepszego świata". Teraz już wiecie, dlaczego skrajna lewica tak usilnie walczy o wyeliminowanie rodziców z edukacji ich dzieci - np. gdy Merrick Garland nazywa rodziców "domowymi terrorystami" za sprzeciwianie się CRT i marksizmowi - to przeszkadza im w indoktrynacji. Pomaga to również wyjaśnić niedawną deklarację Joe Bidensa, że dzieci nie należą do swoich rodziców"

"ONZ i Światowe Forum Ekonomiczne są zaangażowane w niszczenie wolnych rynków i indywidualnego wyboru, a jeśli uda im się z Agendą 2030, wolność zniknie z planety". Dobrze powiedziane.

Obrona Zdrowia Dzieci (Children’s Health Defense) mówiąca o nowych rewizjach globalnego traktatu zdrowotnego z WHO (ONZ) i WEF "Według dr Josepha Mercoli, taki traktat przyznałby WHO "absolutną władzę nad globalnym bezpieczeństwem biologicznym, taką jak władza do wdrażania cyfrowych tożsamości/paszportów szczepionkowych, obowiązkowych szczepień, ograniczeń w podróżowaniu, standaryzowanej opieki medycznej i więcej." I "Dzięki tej deklaracji, trzy "globalne sytuacje kryzysowe w zakresie zdrowia" są teraz w mocy, jak ustaliła WHO: COVID-19, ospa małpia i polio".

Fundacja Rair powiedziała, że "niewybieralni globaliści WEF skapitalizowali na Covid i używają "paszportów szczepionek", aby położyć fundamenty pod powszechną adopcję tożsamości cyfrowej.... "Pandemia COVID 19 doprowadziła do zwiększonego skupienia się na mocy danych medycznych, a konkretnie tak zwanych paszportów szczepionek. Paszporty te, z natury rzeczy, służą jako forma cyfrowej tożsamości." A wraz z cyfrowym scoringiem kredytowym "schemat tożsamości cyfrowej WEF kładzie teraz fundamenty pod globalny system kredytu społecznego, który da im władzę kontrolowania obywateli i karania tych, których uznają za "niegodnych zaufania". Tak jak to się robi teraz w komunistycznych Chinach.

Raport WEF mówi, że strony trzecie będą dokonywać osądów na podstawie historii kredytowej, historii medycznej i zachowań w sieci. Na przykład "Bank decyduje o atrakcyjności osoby dla pożyczki....Although Klaus Schwab i Światowe Forum Ekonomiczne chciałoby, aby świat uwierzył, że ich celem jest poprawa naszego "zdrowia" i "dobrobytu", oni jednak zamierzają zdominować istoty ludzkie w skali globalnej."

Aby doprowadzić ten temat do końca, pozwól mi zacytować z Shift Frequency, gdzie bardzo niedawno powiedzieli "Jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i rządy światowe posuwają się do przodu z planami zaktualizowanego lub nowego traktatu pandemicznego, inne organizacje posuwają się do przodu z technologiami paszportów szczepionkowych i partnerstwami. W lipcu Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), składająca się z wielu uprzemysłowionych narodów świata, ogłosiła, że będzie promować ujednolicenie różnych systemów paszportów szczepionkowych stosowanych obecnie na całym świecie."

To porozumienie obejmuje znacznie więcej niż tylko kwestie zdrowotne, prawdziwe lub wyimaginowane. Obejmuje również takie rzeczy, jak "ONZ i Światowe Forum Ekonomiczne, w celu "przyspieszenia" realizacji Agendy 2030 ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju i jej SDGs." I to obejmuje to, co nazywa się całkowitym wdrożeniem Agendy 30. I pamiętaj, że oni przyspieszają. rmbl.ws/s8/2/R/-/R/-/R-R-d.caa.mp4

Bezbożny Sojusz Jednego Świata, przyspiesza by wprowadzić agendę 2030 rmbl.ws/s8/2/H/A/0/i/HA0ie.caa.mp4

Cyfrowa waluta banków centralnych jest znakiem Bestii (z tatuażem...) , gdzie technologia mówi, że nie można kupić ani sprzedać. A ONZ / WHO i WEF z cyfrowymi danymi o szczepieniach jest częścią tego wszystkiego. Life by subscription

They Are Accelerating The Total Implementation Of The Globalists Agendas