Clicks234
woj_tek

REKORDOWA PRZESTĘPCZOŚĆ BILLA GATESA : 496 000 SPARALIŻOWANYCH DZIECI W INDIACH I NIE TYLKO

REKORDOWA PRZESTĘPCZOŚĆ BILLA GATESA : 496 000 SPARALIŻOWANYCH DZIECI W INDIACH I NIE TYLKO

„Szczepionki dla Billa Gatesa są strategiczną filantropią, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się Vac Vac) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną - ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu.

Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi.
Obiecując wyeliminować polio za pomocą 1,2 mld USD, Gates przejął kontrolę nad indyjską Narodową Radą Doradczą (NAB) i zlecił 50 szczepionek przeciw polio (każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat)
Indyjscy lekarze obwiniają kampanię Gatesa za niszczycielską epidemię szczepionki przeciwko polio, która sparaliżowała 496 000 dzieci w latach 2000–2017 ( pobierz pdf ).

W 2017 r. Rząd Indii wycofał schemat szczepień Gatesa i eksmitował Gatesa i jego kumpli z NAB. Wskaźniki porażenia polio gwałtownie spadły.
Eksmitowany? Dlaczego nie aresztowany i osądzony w sądzie za zbrodnie przeciwko ludzkości? Następujący hashtag zyskuje popularność w mediach społecznościowych: #jailBillGates
W 2017 r.Światowa Organizacja Zdrowia niechętnie przyznała, że globalna eksplozja polio jest głównie szczepem szczepionkowym, co oznacza, że pochodzi ona z programu szczepionek Gatesa.
Najbardziej przerażające epidemie w Kongo, Filipinach i Afganistanie są związane ze szczepionkami Gatesa. Do 2018 r. ¾ globalnych przypadków polio pochodziło ze szczepionek Gatesa.
W 2014 r. Gates Foundation sfinansowała testy eksperymentalnych szczepionek przeciw HPV, opracowanych przez GSK i Merck, na 23 000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii.

U około 1200 osób wystąpiły ciężkie działania niepożądane, w tym zaburzenia autoimmunologiczne i zaburzenia płodności.

Siedmiu zmarło. W dochodzeniach rządu indyjskiego zarzucono badaczom finansowanym przez Gates powszechne naruszenia etyczne: zmuszanie wrażliwych dziewcząt z wioski do procesu, zastraszanie rodziców, fałszowanie formularzy zgody i odmawianie opieki medycznej poszkodowanym dziewczynom.

Sprawa znajduje się obecnie w krajowym Sądzie Najwyższym.
W 2010 r. Fundacja Gates sfinansowała badanie eksperymentalnej szczepionki GSK na malarię, zabijając 151 afrykańskich niemowląt i powodując poważne działania niepożądane, w tym porażenie, drgawki i drgawki gorączkowe u 1048 z 5049 dzieci.
Podczas kampanii Gates 2002 MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej agenci Gates siłą zaszczepili tysiące afrykańskich dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych.

U 50–500 dzieci wystąpił paraliż. Gazety południowoafrykańskie skarżyły się: „Jesteśmy świnkami morskimi dla producentów narkotyków”. Były starszy ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond, opisuje praktyki filantropijne Gatesa jako „bezwzględne” i niemoralne.
W 2010 r. Gates przeznaczył 10 miliardów dolarów na WHO, obiecując częściowo zmniejszyć populację poprzez nowe szczepionki. Miesiąc później Gates powiedział Ted Talk, że nowe szczepionki „mogą zmniejszyć populację”.

W 2014 r. Katolickie Stowarzyszenie Lekarzy w Kenii oskarżyło WHO o chemiczną sterylizację milionów niechętnych kobiet w Kenii za pomocą głośnej kampanii szczepionek przeciw tężcowi.
Niezależne laboratoria znalazły formułę sterylności w każdej testowanej szczepionce. Po odrzuceniu zarzutów WHO w końcu przyznało, że opracowuje szczepionki bezpłodności od ponad dekady.
Podobne oskarżenia napłynęły z Tanzanii, Nikaragui, Meksyku i Filipin.
Badanie z 2017 r. (Morgensen i Al.2017) wykazało, że popularny DTP WHO zabija więcej Afrykańczyków niż chorobę, której udaje się zapobiegać. Zaszczepione dziewczynki poniosły 10-krotny wzrost śmiertelności nieszczepionych dzieci.

Gates i WHO odmówiły wycofania śmiertelnej szczepionki, którą WHO wymusza na milionach afrykańskich dzieci rocznie.
Zwolennicy globalnego zdrowia publicznego na całym świecie oskarżają Gatesa o: - przejmowanie agendy WHO od projektów, o których udowodniono, że ograniczają choroby zakaźne; czysta woda, higiena, odżywianie i rozwój gospodarczy.
Mówią, że przekierował zasoby agencji, by służyć swojemu fetyszowi - że dobre zdrowie pojawia się tylko w strzykawce.

Oprócz wykorzystania swojej filantropii do kontrolowania WHO, UNICEF, GAVI i PATH, Gates finansuje prywatne firmy farmaceutyczne, które produkują szczepionki, oraz ogromną sieć frontowych grup farmaceutyczno-przemysłowych, które nadają zwodniczą propagandę, rozwijają fałszywe badania, prowadzą nadzór i operacje psychologiczne przeciwko niechęć do szczepionki i wykorzystanie siły i pieniędzy Gatesa, aby uciszyć sprzeciw i wymusić przestrzeganie przepisów.
W ostatnim występie non-stop w Gedia wydaje się być szczęśliwy, że kryzys w Covid-19 da mu szansę narzucenia amerykańskim dzieciom programów szczepień z trzeciego świata. ”
____________________
źródło:
humansarefree.com