Clicks29
lt.news

Vigano: Vatikanas II ir pontifikatas tapo Trojos arkliais

"Pontifikate yra schizma" savo laiškę tėvui Thomui Wenandy rašė arkivyskupas Vigano (MarcoTosatti.com, rugpjūčio 11 d.).

Jis tai paaiškina tuo, kad Pranciškus yra schizmatinio „Bažnyčios segmento“, pagrįsto „Magisteriumo schizma“, įvykusios Vatikane II, vadovas.

Viganò apibūdina Vatikaną II kaip Ekumentinę tarybą ir kartu kaip pirmąjį „schizmatiškos bažnyčios“ susirinkimą, kuri laiko save „gimusia iš Vatikano II Susirinkimo“. Todėl Vatikanas II iš tikrųjų yra du susirinkimai, sako Viganò.

Jis aiškina, kad modernistai remiasi susirinkimu, kad pateisintų savo nukrypimus, ir lygina tai su Pranciškaus prelatais, kurie reikalauja laikytis „Kristaus vikaro valdžios“ būtent tada, kai jis elgiasi schizmatiškai.

Viganò pažymi, kad nuo Jono XXIII popiežiams buvo leista daryti dalykus, kurie „dviprasmiškai prieštaravo“ katalikų doktrinai, nes šis prieštaravimas atitiko jų pačių įsitikinimus.

Jis perspėja, kad Vatikanas II ir pontifikatas yra naudojami Trojos arklio įvežimui į Bažnyčią, kad atgrasytų nuo bet kokios formos teisėtos kritikos.

#newsIqncygtzdj