„Dzisiaj przystępujemy do konsultacji i do inwestowania potężnych środków. Środki, które wynegocjowaliśmy w Brukseli w ostatnich kilku miesiącach to nie tylko historycznie największe środki, które nam przysługują, ale to także środki ekstra, ponad to, co było do tej pory rozdystrybuowane, to dodatkowe fundusze, które chcemy przeznaczyć przede wszystkim na odbudowę właśnie po epidemii” – …More
„Dzisiaj przystępujemy do konsultacji i do inwestowania potężnych środków. Środki, które wynegocjowaliśmy w Brukseli w ostatnich kilku miesiącach to nie tylko historycznie największe środki, które nam przysługują, ale to także środki ekstra, ponad to, co było do tej pory rozdystrybuowane, to dodatkowe fundusze, które chcemy przeznaczyć przede wszystkim na odbudowę właśnie po epidemii” – powiedział dziś premier Mateusz Morawiecki.
sters

Tworzymy wielki plan inwestycyjny dla gospodarki Polski

18.01.21, 12:20Fot. Adam Guz/KPRM via: Twitter (Kancelaria Premiera) 18.01.21, 12:20Fot. Adam Guz/KPRM via: Twitter (Kancelaria Premiera) 18.01.21, …
darek104
On wziął kredyt, a my mamy niby spłacać?
jac505
Dla kogo Mateusz chce tymi pieniędzmi unowocześniać Polskę ? Jak nas masowo przetrzebią zrobi się w kraju miejsce dla kogoś innego, kto ma do nas wielkie, wielkie pretensje że nie ratowaliśmy ich podczas II WŚ. Króluj nam Chryste. nie anty-Chryście !
jac505
Mateusz dostał w Brukseli duży worek z euro w zamian za pozbycie się sprzeciwu wobec nieprawości i nie praworządności krajów zachodnich wobec nas. Taki to sukces. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !