Clicks182
Quas Primas
5

WE WŁOSZECH NIKT NIE ZMARŁ NA TEGO WIRUSA! NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!

Michal20 marca, 2020 Dziennikarstwo śledcze 0
NIE MA ŚMIERTELNYCH OFIAR!

„Sytuacja jest trudna, bo ludzie nie rozumieją, o co tu chodzi – że jest to tylko wielkie zamieszanie, które się sztucznie wytwarza. Wczoraj obejrzałem tych 11 zmarłych.. to jest dla mnie bardzo smutne .. jestem chrześcijaninem i smuci mnie to, czasem nawet płaczę… ale z tych 11 umarłych nikt nie zmarł na koronawirusa.

Jeden z nich umarł bo miał zawał serca i grypę jednocześnie.. Jeżeli znajduje się dzisiaj kogoś kto umarł w domu – robi się pośmiertnie test i już zalicza się ten przypadek na konto koronawirusa. (przypisek: ponieważ wirusy korony nosimy w sobie prawie wszyscy, jak co roku, tyle tylko ze normalnie ich się nie szuka- nie robi się na nie testów. W tym roku zaczęto ich szukać – i oczywiście, znajdować).

Powinniście uważać, bo to już jest coś w rodzaju wojny. Trzeba być rozsądnym. We Włoszech nie zmarł NIKT na koronawirusa. Tutaj jest ciężka grypa, influenza – ale nic niebezpiecznego! Również te 30 osób które zmarły w Chinach – to była też normalna grypa.

– Jak się ma ze środkami ostrożności? Co mamy robić?

Wy nic nie musicie robić!! Jest tyle strachu! Te całe media..to jest śmieszne… niczego nie potrzeba, wystarczy myć ręce i to wszystko. To jest zupełnie normalna grypa, nic nadzwyczajnego. Znaleziono tyle przypadków , bo dokładnie tego szukano (za pomocą niezweryfikowanych testów, mój przypisek), Ludzie mogą być zupełnie spokojni. Tego wirusa jest naprawdę tak mało..nikt nie musi się obawiać, że to jest epidemia! Nikt na to nie umarł.

– Czy ludzie mają zostać w domu? Bo ludzie się boją… Czy mają normalnie pracować?

– Ludzie są tak zaprogramowani.. ty masz normalnie wykonywać swoją pracę.. nie blokujcie życia w waszym mieście .. bo wy sami się wykończycie!

Występowałem w programie telewizyjnym w Rzymie i mówiłem o tym, byłem w Mediolanie..problem nie istnieje. Oni wywołują strach, mówiąc codziennie o wirusie. Jeżeli myjesz ręce i nie wkładasz ich ciągle do ust, nie będziesz miał tego zaziębienia…To jest grypa. Jeżeli ciągle czegoś dotykasz i wkładasz ręce do ust, to dostaniesz grypę. Ale to jest normalna grypa.

– Dlaczego jest pan jedynym lekarzem, który tak się wypowiada, jako dyrektor szpitala?

– Wszyscy się boją. Ci którzy poszli na zewnątrz.. ci ( tych słów nie rozumiem; przypisek Alicja)..

lekarze boją się mediów. Ja tego sobie nie wymyśliłem- to mówią statystyki. Wirus występuje w 2%, a zapalenie płuc w 4% ! To jest o wiele poważniejsze niż wirus. Cały system (społeczny) się zawali, jeśli ludzie zawalą. Jedno jest zupełnie jasne i ważne: jeżeli macie grypę, nie biegnijcie od razu do szpitala.. zostańcie w domu, grypa sama przejdzie. Nie zapychajcie szpitali z tego powodu, bo to jest błąd. Bo ten wirus do tej pory nikogo jeszcze nie zabił.

Dziękuję.”

Można włączyć Polskie napisy
źródło: ryszardpiotrnisza.blogspot.com
zobacz także:

Michal

„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke
+
przeciwherezjom

8 lut

Zostało to zapowiedziane (przymusowe szczepienia). Ale bez mistyki, przed wielu laty oglądałem na yt gościa, który zdał sprawozdanie ze światowego spotkania loży masońskiej w Londynie. Jego informator był zszokowany planami, które na naszych oczach się wypełniają. Jedna ze spraw (z tego co pamiętam) to wzbudzenie niepokojów wojennych na Bliskim Wschodzie, a …
More
+
przeciwherezjom

8 lut

Zostało to zapowiedziane (przymusowe szczepienia). Ale bez mistyki, przed wielu laty oglądałem na yt gościa, który zdał sprawozdanie ze światowego spotkania loży masońskiej w Londynie. Jego informator był zszokowany planami, które na naszych oczach się wypełniają. Jedna ze spraw (z tego co pamiętam) to wzbudzenie niepokojów wojennych na Bliskim Wschodzie, a druga mocno mi utkwiła w pamięci. To zrzucenie bomby biologicznej na Chiny.

Masoni wyśmiewali się, że Chińczycy będą mieli katar. Teoria spiskowa?

Dzisiaj chyba nierozważnie jest nie uznać tamtych planów masonerii za prawdziwe. Właściwie bombę biologiczną - w przeciwieństwie do chemicznej czy jądrowej, czy klasycznej - łatwo zrzucić niezauważalnie. Ot zaczyna się zaraza jakiegoś korona-wirus. Proste.

Jest jeszcze drugie, też prawdopodobna teza. Że to ewidentna kara Boża - poważne upomnienie dla Chin.

Jednak jest to kraj przodujący w aborcji i ostatnio w nasilających się prześladowaniach prawdziwego Kościoła katolickiego.

Nie można sobie, ot tak bezkarnie, niszczyć Kościół.

Niech ci agenci, którzy wchodzą na ten portal i z ramienia KEP i Watykanu (oczywiście, odnoszę się tu do masonerii kościelnej, która ma wielu "swoich" w hierarchii kościelnej) i tu też piszą niech to wiedzą - że niszczenie Kościoła od wewnątrz nie ujdzie im bezkarnie!
Quas Primas
Komentarze ze skasowanego artykułu...

pmichal

11 godziny temu

Kwarantanny faktycznie są podejrzane. Dziwne statystyki zauważył pewien youtuber z Rosji bodajże - www.youtube.com/watch "Co ciekawe: na terenach, zamkniętych na kwarantannę wskaźnik zgonów wynosi 4,5% od ilości zarażonych osób, a na terenach, które żyły zwykłym życiem, śmiertelność wynosi 0,87% .
Nie chciałoby się wchodzić w …
More
Komentarze ze skasowanego artykułu...

pmichal

11 godziny temu

Kwarantanny faktycznie są podejrzane. Dziwne statystyki zauważył pewien youtuber z Rosji bodajże - www.youtube.com/watch "Co ciekawe: na terenach, zamkniętych na kwarantannę wskaźnik zgonów wynosi 4,5% od ilości zarażonych osób, a na terenach, które żyły zwykłym życiem, śmiertelność wynosi 0,87% .
Nie chciałoby się wchodzić w teorię spiskową, ale liczby są dziwne.
Właśnie w tych miastach, gdzie aktywnie walczyły z wirusem – najwyższa śmiertelność."


Albo statystyki są sztucznie zawyżane (podpina się pod koronawirusa inne przyczyny śmierci) albo tych zarażonych uśmiercają. Tak czy siak widać, że przy tym ostro mieszają.
Quas Primas
Komentarze ze skasowanego artykułu...
pmichal

yesterday

Rok temu koronawirus też się przyczynił do śmierci iluś tam osób, tylko nikt tego nie badał. Wtedy testów na koronawirus nie robili. To, że sprawa jest dęta na wszystkie możliwe sposoby widać słychać i czuć. Poszły dyrektywy z samej góry i prawie wszyscy słuchają się niczym szczury - flecisty z Hameln.
Quas Primas
PRAWDA w oczy kole, bo znikają konta i artykuły...
Diabeł się wścieka!
Ma coraz mniej czasu....
pmichal
Oj znikają znikają. Dzisiaj parę godzin tylko utrzymały się 2 komenty dotyczące Biblii tysiąca błędów. Obrońca tradycyjnej posoborowej moderny trzyma rękę na pulsie 😉