04:47
Coburg
71.6K
Komplot? Čo sa deje vo VatikáneMore
Komplot?

Čo sa deje vo Vatikáne
ľubica
ľubica
ten kto sa zobudil a nič nevie o slobodomurároch ako sa im darí búrať RKC!!! Údery slobodomurarskym kladivom
2 more comments from ľubica
ľubica
ľubica
je mi strašne lúto že toto sa deje v RKC, no je to v proroctvach:
Proroctvo sv. Františka z Asissi o falošnom pápežovi
Filofej
Maria Dubovska, skús si ešte raz a pomaly prečítať môj príspevok a s POROZUMENÍM.Práve čítanie s porozumením robí problémy veľkej časti slovenských detí a očividne aj dospelým. Potom niet divu, že podsúvajú iným ľuďom Strawman fallacy (slamených panákov).
Pomodli sa ruženec za tých čo ti idú na nervy a nájdeš pokoj.
slniecko
Ten Maximilian je agent štb schovava sa , Určite ho mučil za komunizmu ked Anton trpel on sa valal v gavči pri telke.
Filofej
Pán "maximiliánkolbe", ktorý si tu na glorii napísal varovanie proti Antonovi Seleckému, chcel by som sa ťa spýtať, či si si istý, že niekomu tým aj pomôžeš? Veď tí,čo nemajú pochybnosti o pápežovi Františkovi, sa aj tak nedajú pomýliť. A tí, čo nabehli na vlnu nedôvery voči nemu, tak tí aj tak tvoje varovanie nebudú brať vážne. Poznám to zo svojho okolia. Ty však riskuješ,že si sa dopustil …More
Pán "maximiliánkolbe", ktorý si tu na glorii napísal varovanie proti Antonovi Seleckému, chcel by som sa ťa spýtať, či si si istý, že niekomu tým aj pomôžeš? Veď tí,čo nemajú pochybnosti o pápežovi Františkovi, sa aj tak nedajú pomýliť. A tí, čo nabehli na vlnu nedôvery voči nemu, tak tí aj tak tvoje varovanie nebudú brať vážne. Poznám to zo svojho okolia. Ty však riskuješ,že si sa dopustil posudzovania. Nepoznáš predsa všetky okolnosti, ktoré A.S. vedú k odporu voči pápežovi. Nebolo by lepšie sa za neho pomodliť ruženec? Napríklad zajtra, na sviatok Fatimskej Panny Márie.