Clicks2.4K
pl.news
6

Watykan "unieważnia małżeństwo" wątpliwej gwiazdeczce

Gwen Stefani (51), amerykańska piosenkarka, aktorka i "projektantka mody", która jednak występuje w bieliźnie, uzyskała unieważnienie małżeństwa z byłym mężem, Gavinem Rossdale'em, z którym rozwiodła się w 2016 roku.

Małżonkowie pobrali się w 2002 roku i mają trzech synów (14, 12, 6). Według UsMagazine.com (7 stycznia), decyzja została podjęta przez trybunał watykański. Sądownictwo watykańskie słynie z niechlujnej pracy.

Obecnie Stefani mieszka z 44-letnim Blake'em Sheltonem, którego chce poślubić w Kościele.

Unieważnienia małżeństwa w USA

Istnieją diecezje amerykańskie, które przychylają się do każdego wniosku o unieważnienie. Poniższe dane za 2016 r. pokazują diecezje, które odnotowały największą liczbę wniosków o unieważnienie. Pierwsza liczba pokazuje decyzje na korzyść więzi małżeńskiej, druga decyzje na korzyść unieważnienia:

Cleveland: 1 - 247
Rockville Centre: 0 - 227
Wichita: 2 - 187
Raleigh: 0 - 168
Kansas: 1 - 159
Boston: 1 - 157
Louisville: 0 - 137
Columbus: 3 - 133

#newsUmrqkseppe
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
W Watykanie odbyła się intronizacja lucyfera w Święto Świętego Piotra i Pawła dn. 29.06.1963r,
WYKLĘTY
Boże przebacz im bo nie wiedzą co czynią!
Posoborowe absurdy
WYKLĘTY - Doskonale wie co robi Watykan na czele z Franciszkiem, bo sam wprowadził zmiany unieważnień małżeńskich xn--adwokatkocielny-n4c.pl/…yli-zmiany-papieza-franciszka/ .
Na jego "dworze" jest wiele "upadłych gwiazd" jak również transwestytów, homoseksualistów, satanistów jak Katy Perry youtube.com/watch?v=21N0JbDVjl8 To za jego "pontyfikatu" na Plac Watykański wtargnęły pół nagie feminis…More
WYKLĘTY - Doskonale wie co robi Watykan na czele z Franciszkiem, bo sam wprowadził zmiany unieważnień małżeńskich xn--adwokatkocielny-n4c.pl/…yli-zmiany-papieza-franciszka/ .
Na jego "dworze" jest wiele "upadłych gwiazd" jak również transwestytów, homoseksualistów, satanistów jak Katy Perry youtube.com/watch?v=21N0JbDVjl8 To za jego "pontyfikatu" na Plac Watykański wtargnęły pół nagie feministki i reszta sług diabła .wiadomosci.wp.pl/…jest-kobieta-6202249396344449a
WYKLĘTY
dziękuję za przejrzenie
wlowoj
Przeczytałem, po raz pierwszy, zasady unieważniania małżeństwa wprowadzone przez Franciszka. Jest to praktycznie szybki rozwód na żądanie, całkowicie liberalne podejście do małżeństwa.
Weronika....S
A może Watykan sam się religijnie już dawno unieważnił?