Clicks44
lt.news

Neįtikėtina: "Konservatyvs" vyskupas uždaro didžiausią seminariją Argentijoje, kaltina Vatikaną

Monsinjoras Eduardo Maria Taussig, "konservatyvus" žymiosios San Rafaelio vyskupijos vyskupas Argentijoje, pranešė apie vyskupijos seminarijos uždarymą, kur yra keturiasdešimt seminaristų. Tai stambiausia seminarija Argentijoje.

Taussig atstovas spaudai sakė, kad sprendimas buvo "priimtas Šventojo Sosto". Jis tai aiškina kaip bausmę vyskupijos kunigams, kurie nepritaria - sąžinės pagrindu, o ne norint maištauti - Taussig'o sprendimui dėl koronaviruso dalinti Komuniją į rankas.

Seminaristai neprieštaravo Komunijos dalinimui į rankas. Jie bus perkelti į kitas seminarijas, jeigu nuspręs pasilikti. Sunku patikėti, kad už uždarymo stovi Roma, kadangi Vatikanas taip nesielgia.

Caminante-Wanderer-BlogSpot.com (liepos 28 d.) aiškina šį sprendimą Taussig'o nebrandžia psichologija ir "smulkmenišku ir piktu mentalitetu". Spaudimas seminarijai dėl kažko, susijusio su dvasininkais, yra "kerštas", kas
būdinga nebrandiems ar ligotiems mentalitetams, arba abiems", aiškina tinklaraštis.

Taussig savo doktorantūrą atliko Angelikume, Romoje. Jis buvo labai tylus ir nuovokus jaunas kunigas, visada apsirengęs tinkamais drabužiais, gerbiamas konservatyvių seminaristų, kurie žinojo, kad jis tiesiog gimė tam, kad taptų kunigu.

Paveiksliukas: Eduardo Maria Taussig, #newsTayvonhieg