karinka
13928

Ludzie dusili się i płonęli żywcem! Inni skakali z okien... dziś mija 16 lat od zamachu na World …

Rano we wtorek 11 września 2001 roku na terytorium Stanów Zjednoczonych za pomocą uprowadzonych samolotów pasażerskich członkowie organizacji Al-Ka’ida dokonała ataku na dwie wieże World Trade Center …More
Rano we wtorek 11 września 2001 roku na terytorium Stanów Zjednoczonych za pomocą uprowadzonych samolotów pasażerskich członkowie organizacji Al-Ka’ida dokonała ataku na dwie wieże World Trade Center oraz budynek Pentagonu. Czwarty atak został powstrzymany przez pasażerów samolotu, którzy walczyli z islamistami do końca poświęcając swoje życie. Maszyna rozbiła się zanim została użyta do ataku.
Zamachów dokonało 19 porywaczy, którzy kupili bilety na 4 loty krajowe amerykańskich linii lotniczych. Po przejęciu kontroli nad samolotami skierowali je ważne obiekty na terenie USA.
Dwa spośród porwanych samolotów – Boeingi 767 – uderzyły w bliźniacze wieże World Trade Center w Nowym Jorku powodując pożar i poważne naruszenie konstrukcji drapaczy chmur. Ludzie znajdujący się na wyższych kondygnacjach umierali wskutek zatrucia czadem, niektórzy w akcie rozpaczy sami skakali z wysokości kilkudziesięciu pięter i roztrzaskiwali się o ziemię. Wielu spłonęło żywcem.
Po kilkudziesięciu minutach pożarów …More
Krzysiekk
I żadne rakiety tylko mini ładunki atomowe. Nawet nazwe dobrali o dziwo prawdziwą(grunt zero)
Krzysiekk
Tak i ogromny samolot wbił sie w budynek ze stali i nic z niego kompletnie nie został.. a człowiek stał i machał na ratunek i się o dziwo nie stopił ( zapewnetwartrzy był) Wersja dla ludzi bez samodzielnego myślenia. Totalny debilizm..
turysta569 shares this
2
karinka/////PROSZE CIE NIE POWTARZAJ BZDUR BO TO ZADNA --AL-KA'IDA NIE ZROBILA BO TAKIEGO CZEGOS NIE MA TO TYLKO TACY NEDZNI POLITYCY DOPROWADZAJA DO TAKICH SPRAW ZE BY LUD OGLUPIC
REUEL
To były rakiety