16:14

ORDO IURIS /06.10.2016 Sejm RP/, pani mec. Joanna BANASIUK

www.youtube.com/watch To wolanie na pustyni, ale Bogu dziekuje za ten glos i glos Ordo iuris w wielu sprawach, w ktorych panstwo i wladza RP nie dostaje. Slowo pana mecenasa Kwasniewskiego …More
www.youtube.com/watch
To wolanie na pustyni, ale Bogu dziekuje za ten glos i glos Ordo iuris w wielu sprawach,
w ktorych panstwo i wladza RP nie dostaje.
Slowo pana mecenasa Kwasniewskiego do Rodakow, prezesa /przeczytaj !/:
Szanowni Panstwo,
Jak spotkam w ciemnej bramie, to okaleczę. Permanentnie – choć trudno w to uwierzyć, jest to jedna z łagodniejszych gróźb, którymi próbowano zastraszyć Zuzannę Wiewiórkę, która swoją odważną interwencją powstrzymała aborcyjne uśmiercenie dziecka i uratowała jego 17-letnią mamę przed traumą na całe życie.
Proaborcyjni aktywiści odpowiedzieli niespotykaną kampanią gróźb i oszczerstw. Na portalach społecznościowych umieścili nieprawdziwą relację na temat tej historii, opatrzoną imieniem i nazwiskiem, zdjęciem, a nawet adresem zamieszkania wolontariuszki pro-life. Setki lewicowych aktywistów znających zmanipulowany opis historii Zuzanny obrzuciło ją błotem wyzwisk i obelg, zastraszano jej rodzinę, a nawet grożono pobiciem i śmiercią.
W …More
piotr2019
Skoro wspomniani przez ciebie ludobojcy, pokroju rodziny Rockefeller i Rothschild oraz ich marionetki potrafia juz "ZATRZYMAC SWIAT" /"koronawirus"/, oznacza to, ze swiat znalazl sie "na krawedzi" swego istnienia. I to, co mowi Apokalipsa w Pismie swietym oraz kolejne wielkie Objawienia Najswietszej Maryi Panny, NADCHODZI. Ludzkie proby powstrzymania szalencow - dobrze, ze sa. Ale ! Ale …More
Skoro wspomniani przez ciebie ludobojcy, pokroju rodziny Rockefeller i Rothschild oraz ich marionetki potrafia juz "ZATRZYMAC SWIAT" /"koronawirus"/, oznacza to, ze swiat znalazl sie "na krawedzi" swego istnienia. I to, co mowi Apokalipsa w Pismie swietym oraz kolejne wielkie Objawienia Najswietszej Maryi Panny, NADCHODZI. Ludzkie proby powstrzymania szalencow - dobrze, ze sa. Ale ! Ale przede wszystkim nalezy sobie uswiadomic staczanie sie rodzaju ludzkiego w zycie bezbozne i tegoz skutek, KARA BOZA. Ratunkiem jest MODLITWA i POKUTA za GRZECHY, ktore sa naszego osobistego chowu oraz naszego przyzwolenia.

JEZUS i MARYJA
JezusMaryja1
STARLINK program TOTALNEJ KONTROLI ŚWIATA w fazie REALIZACJI ...czytaj dalej
Masoneria swiatowa, Gates, Fauci, Birx, E. Musk, Soros, i sterujacy nimi rodziny zydowskie Rothschild oraz Rockefeller,
od ponad 100 lat ida w kierunku swiata totalitarnego i depopulacji swiata /mowia wrecz o pozostawieniu na tej ziemi maksimum 500 milionow z aktualnej liczby 7.8 biliona. Rozwiazanie jest jedno: …More
STARLINK program TOTALNEJ KONTROLI ŚWIATA w fazie REALIZACJI ...czytaj dalej
Masoneria swiatowa, Gates, Fauci, Birx, E. Musk, Soros, i sterujacy nimi rodziny zydowskie Rothschild oraz Rockefeller,
od ponad 100 lat ida w kierunku swiata totalitarnego i depopulacji swiata /mowia wrecz o pozostawieniu na tej ziemi maksimum 500 milionow z aktualnej liczby 7.8 biliona. Rozwiazanie jest jedno: wszystkich spoza w/w liczby nalezy WYMORDOWAC ! a to zakrawa na akcje "lepsza" niz dzielo Hitlera. Zatem ludzie z tego satanistycznego kregu nie zawahaja sie przed rozpetaniem wojny swiatowej, powszechna aborcja, totalna eutanazja /w planach jest wyeliminowanie wszystkich powyzej 65 roku zycia, niektorzy wrecz mowia o wyeliminowaniu/anihilacji wszystkich powyzej 30 roku zycia.
Dzisiaj te chore i ludobojcze umysly chodza spokojnie ppo tej ziemi, a winny byc odizolowane od spolecznosci ludzkiej do konca swego ludzkiego zycia z racji swoich ludobojczych zamiarow i prob ich realizacji.
Piotr2000
W ramach masonskich planow zadne merytoryczne dyskusje NIE SA brane pod uwage. Walec szatana musi sie przetoczyc przez Polske i swiat !
Rafał_Ovile shares this
1.6K
Dlatego rząd Szydło został "wypluty". A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust" (Ap 3,15n)
KRYSRYS
Kto nie stanal w obronie najslabszych obywateli nie nadaje sie do prowadzenia Narodu wogole , bo ma gdzies jego sile i przyszlosc
Rafał_Ovile
Dlatego rząd Szydło został "wypluty". A tak, skoro jesteś letni i ani gorący, ani zimny, chcę cię wyrzucić z mych ust" (Ap 3,15n)
Anieobecny
Czemu wszyscy godni Polski politycy z PISu nie założą niezależnej partii, wielu by na nich głosowało...
piotr2019
a dlatego, tak ja to interpretuje, ze wiekszosc jest konformistami i zatroskanymi o wlasny "zlob".
Caly ten "sejm", jesli tylko dojdzie do zmiany, nalezy ROZKURZYC na 4 strony swiata. Podobnie zreszta jak wszystkie partie. Jesli ma byc jego kontynuacja - zmniejszyc go o 2/3 i uczynic go rzeczywistym cialem ustawodawczym bez jakiegokolwiek lobbingu , czyt. koneksji z "obcymi" interesowi narodu i …More
a dlatego, tak ja to interpretuje, ze wiekszosc jest konformistami i zatroskanymi o wlasny "zlob".
Caly ten "sejm", jesli tylko dojdzie do zmiany, nalezy ROZKURZYC na 4 strony swiata. Podobnie zreszta jak wszystkie partie. Jesli ma byc jego kontynuacja - zmniejszyc go o 2/3 i uczynic go rzeczywistym cialem ustawodawczym bez jakiegokolwiek lobbingu , czyt. koneksji z "obcymi" interesowi narodu i panstwa. Przyjmowanie w jakiejkolwiek formie profitow "za zdrade"/wystepowanie w interesie obcych - musi byc zawarowane najwyzsza kara. Kara smierci !
JezusMaryja1
Aniobecny.. powiedz ! Kto wg Ciebie jest w PISie "godnym" i na czym ta godnosc mialaby polegac ?
JezusMaryja1
Wg mnie PIS jako organizacja reprezentuje masonska"nowa normalnosc" i dlatego powinien zostac zdelegalizowany jak najszybciej. Pojedyncze osoby, ktore podporzadkowaly sie dyktatowi masonerii i nie potrafia juz publicznie wyartykulowac sprzeciwu sa jak hitlerowcy i Niemcy, po cichu sprzyjajacy "lini poprawnosci politycznej".
Anieobecny
@JezusMaryja1
Też sądzę, że to raczej loża niż partia...
Ale myślę, że jakieś jednostki są poza tym szatańskim układem...
I to ich miałem na myśli...
Wolałbym Chrystusa Króla ale loże nie pozwalają...
piotr2019
www.youtube.com/watch
wystapienie pani mec. Joanny Banasiuk w The Institute of World Politics 16 wrzesnia, 2016
piotr2019
www.youtube.com/watch
Pani dr Joanna Banasiuk o bluznierstwach przetaczajacych sie przez Polske.
franciszek44
www.youtube.com/watch
Ordo Iuris z dzisiejszym prezesem panem mecenasem Kwasniewskim dziala zarowno na terenie Polski jak i w Unii Europejskiej oraz ONZ na rzecz kultury prawne ze szczegolnym uwzglednieniem ochrony prawnej poczetego dziecka.
ktoz jak Bog1
www.youtube.com/watch
Joanna Banasiuk dr byla wiceprezes Ordo iuris, organizacji prawniczej powstalej przy Instytucie ks. Piotra Skargi.
JezusMaryja1
www.youtube.com/watch
Takich ludzi nalezy pokazywac narodowi.
Tacy ludzie winni stanac na narodu czele.
Piotr2000
Wspaniala, odwazna i prawa, kobieta i prawnik.