uk.news
44

Мюллер: Папа-єретик автоматично втрачає посаду. Справді?

Зараз у Німеччині католицькі інституції, доходи від церковних податків і церковні будівлі привласнюються організацією, яка відмовилася від католицької віри, - заявив Kath.net (15 листопада) кардинал Герхард Людвіг Мюллер (74 роки).

Символ віри «замінюється ідолом язичницької гомосексуальної ідеології», а прапор перемоги Воскреслого Христа — гомосексуальним значком.

Мюллер зазначає, що синодальні теми виключно і постійно обертаються навколо сексу як егоманічного джерела насолоди. Він каже, що «сексологія» замінила теологію як провідну науку.

Кардинал цитує протестантську Декларацію Бармера 1934 року проти націонал-соціалістичних німецьких християн: «Ми відкидаємо фальшиве вчення про те, що Церква може віддати своє послання та свою конституцію примхам чи коливанням переважаючих ідеологічних чи політичних переконань дня».

Ні Собор, ні Папа не можуть змінювати догми і запроваджувати, наприклад, рукоположення жінок чи «благословення» для гомосексуалів, – уточнює Мюллер. Папа як приватна особа може стати єретиком, що призведе до автоматичної втрати посади, «якщо його незгода з одкровенням і догматичним вченням Церкви є очевидною».

Мюллер не пояснює, як ця автоматична втрата посади виглядає на практиці.

Зображення: Gerhard Ludwig Müller, © Mazur, CC BY-SA, #newsTuruwsuiri