Clicks1.7K
pl.news
134

Boom w czasie Covid: w Bractwie Piusa X podwoiła się liczba wiernych

Prawie wszędzie w Niemczech wzrosła liczba wiernych uczestniczących we Mszy św. z udziałem Bractwa Kapłańskiego św. Piusa X – pisze w komunikacie z 15 lutego o. Franz Schmidberger, były przełożony generalny bractwa,

"W jednym z przeoratów w Niemczech liczba wiernych nawet się podwoiła" – informuje. Według Schmidbergera nowo przybyli mają bardzo słabą formację religijną, niewiele wiedzą o życiu Kościoła i pilnie potrzebują katechezy.

Od dziesięcioleci katecheza w bogatym i dekadenckim Kościele Novus Ordo w Niemczech jest zepsuta, mimo to miejscowi biskupi widzą siebie jako "wzór do naśladowania" dla Kościoła na całym świecie.

#newsXlzcxtyyan
wacula25wp.pl
V.R.S. Na początku małe zastrzeżenie . Nadal popieram, ale zdecydowanie noszenie maseczek które jednak chronią nas .Jednak wszystkie poglądy, żale i krytykę Twoją NIE POPIERAM .Oczywiście, należy chronić seniorów bo to oni i to ci, którzy mają inne choroby umierają za szybko i wiem to osobiście . Ale paraliżować gospodarki przez wiele miesięcy po prostu się nie da, bo ludzie utracą środki do …More
V.R.S. Na początku małe zastrzeżenie . Nadal popieram, ale zdecydowanie noszenie maseczek które jednak chronią nas .Jednak wszystkie poglądy, żale i krytykę Twoją NIE POPIERAM .Oczywiście, należy chronić seniorów bo to oni i to ci, którzy mają inne choroby umierają za szybko i wiem to osobiście . Ale paraliżować gospodarki przez wiele miesięcy po prostu się nie da, bo ludzie utracą środki do życia i rozpocznie się bunt, lub wręcz rewolucja. Zakładam, że za jeśli ten paraliż tak długo potrwa to pojawią się pierwsze odruchy buntu.Ale innego lepszego wyjścia nie ma .Zwłaszcza że inne kraje jeszcze gorzej mają.
V.R.S.
Przecież napisałem: noś sobie maseczki, skoro uważasz że cię chronią a od innych w tej kwestii się odstosunkuj. Co do reszty - to oczywiście że jest lepsze wyjście. Zakończyć ten cyrk i zorganizować w miarę szybko procesy winnych.
wacula25wp.pl
V.R.S. Piszesz -[ Zakończyć ten cyrk i zorganizować w miarę szybko procesy winnych. ]--Musisz zrozumieć toooo że ---Prawa człowieka i prawa obywateli nie znikają w związku z zagrożeniem epidemiologicznych, pozostają pod taką samą ochroną jak dotychczas. zdaj sobie sprawę, że znaleźliśmy się w sytuacji, gdy prawo do ochrony zdrowia musi uzyskać priorytet. A zatem ludzie w mniejszości nie mogą …More
V.R.S. Piszesz -[ Zakończyć ten cyrk i zorganizować w miarę szybko procesy winnych. ]--Musisz zrozumieć toooo że ---Prawa człowieka i prawa obywateli nie znikają w związku z zagrożeniem epidemiologicznych, pozostają pod taką samą ochroną jak dotychczas. zdaj sobie sprawę, że znaleźliśmy się w sytuacji, gdy prawo do ochrony zdrowia musi uzyskać priorytet. A zatem ludzie w mniejszości nie mogą decydować w większością narodu naszego .Ty nie decydujesz i jest to Ci obojętne bo zachowujesz się jak był w innym kraju
wacula25wp.pl
Izabela 1022 Piszesz- [zrozum w końcu, że nie ma żadnego zagrożenia epidemiologicznego ]==Więc powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające …More
Izabela 1022 Piszesz- [zrozum w końcu, że nie ma żadnego zagrożenia epidemiologicznego ]==Więc powiem tak Rząd Polski ma rację jak i inni lekarze którzy apelują o to samo. Ale większość tutaj na glorii podpisanych , ukrywających się za tzw. nickiem ,woli wierzyć dyrdymałom ks.Knebleskiego i jemu podobnych szamanów plemiennych .To że ze wirusa nie ma albo ze jest w odwrocie i pisać obrażające głupawe paszkwile. Dooooooooo czasu....aż oko w oko spotkają się z koronawirusem. A wtedy ROZPACZ???????.... a wtedy będzie już za późno! . BO CZYM że jest narażanie { ZARAZĄ ŚMIERTELNĄ -KORONOWIRÓSA }-Siebie i nie daj Boże innych i to niewinnych wiernych w kk. ZABIERAJĄC IM ODDECH ŻYCIA JA TO WIDZIAŁEM .CHCESZ być lepsza od ludzi medycyny ???????????????.Oczywiście możesz być równym ale tylko konowałom i szamanom na tym forum glorii którzy to robią z swej głupoty i PYCHY .
One more comment from wacula25wp.pl
wacula25wp.pl
Izabela 1022 Piszesz -[ bym się nie zdziwiła, gdyby kiedyś zostali surowo osądzeni za to co robią z narodem polskim.]==No tu masz rację to fakt kradną i maskują się . I tak jak szary poseł kaczyński rozkazał stworzyć sztuczne stanowisko wicepremiera dla siebie po to tylko żeby osiągnąć wyższą emeryturę itd.
wacula25wp.pl
V.R.S.W końcu nie jesteśmy pewni, czy, zachowując znane nam w przypadku środki ostrożności, możemy zminimalizować ryzyko zagrożenia. Ja i moi koledzy nosimy nie chętnie te maseczki i radzę Tobie też
V.R.S.
Ależ minimalizujcie wacul z panem ministrem i premierem "ewangelistą" to ryzyko - wolna wola - ale na własne ryzyko. Od innych się odklepcie.
wacula25wp.pl
Izabela 1022 Piszesz -[ to jest jakaś paranoja, żeby ogólnie społeczeństwo i ludzie zdrowi nosili maseczki. itd ]=Powiedz mi a jak rozróżnisz kto jest nosicielem śmiertelnego wirusa pośród ludzi np. w kościele ,sklepie itd. I gdzie tu jest jakaś paranoja???
wacula25wp.pl
Izabela 1022 No lepiej byłoby po prostu zamknąć temat maseczek na czas tego całego koronowirusa?Tak wtedy ujrzelibyśmy więcej trumien z czego ks.kneblewski byłby rad bo wreszcie zysk jakiś jest .Myślisz podobnie bez uczucia .SMUTNE Tooooooo.
marcys.td
Rozrasta się Bractwo, wiernym otwierają się oczy, wreszcie mają kontakt z Wiarą. I tak już będzie. Gałązka przekształci się w drzewo, stary zbutwiały pień posoborowia rozpadnie się i nic po nim nie zostanie.
wacula25wp.pl
Pytanie jakie maseczki będziemy nosić? Trwają prace nad doprecyzowaniem obowiązku zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej - potwierdził minister zdrowia. Z jego słów wynika, że tak jak zapowiadał główny doradca premiera ds. COVID-19 .A więc przyłbice, chusty i szaliki znikną z listy dopuszczalnych sposobów zakrywania twarzy. Pojawi się wymóg korzystania z maseczek WSZĘDZIE .
V.R.S.
A co nas interesuje jakie maseczki będziesz nosił wacul z kolegami?
Sw.Joanna
A czy ci wierni wiedzą że owi kapłani są una cum z Bergoglio?
marcys.td
No i co z tego? Bractwo w Kanonie modli się również za papieża, ponieważ nie jest sedewakantystyczne. To chyba klarowne i zrozumiałe.
Sw.Joanna
Jak już,to prawnie wybranym papieżem jest Benedykt XVI i do dziś się podpisuje jako papież.
Posoborowe absurdy
Jak szyją "sterylne maseczki" - niewolnicy i za to tę "szmatę" płacimy dużo kasy youtube.com/watch?v=XOoEGwxk38k&t=7s
Quas Primas
Już to widziałam, ale zniewoleni tchórze zakładają te szmaty na gęby.
yagu
Dlaczego ochrzczeni Katolicy , Polacy jak sadzę , nie potraficie bez nienawiści , obmowy i zlych intencji odnieść się do powyższej wiadomości z radością . Przeciez to nie Heretycy czy Schizmatycy znajdują drogę do Chrystusa , lecz Katolicy .
W obronie Tradycji Kościoła
To jest smutna, a nie radosna wiadomość, bo katolicy niemieccy zmuszeni są do korzystania z opieki duszpasterskiej lefebrystów, którzy nie są w pełnej jedności z Kościołem i odrzucają konstytucję dogmatyczną „Pastor aeternus”.
V.R.S.
Ci co tak piszą mają świadomość że tzw. "wiosna soboru" jest trupem, który nie daje się już pudrować. Pseudopandemia przyspiesza jedynie otwarcie oczu i opadanie ton pudru.
Elkam
Tredsy plują na Franciszka , pluja na Św Jana Pawła II. Lecz jeśli , (co nie daj Bóg), tron papieski po Franciszku zajmie jakiś niemiecki Marx, to czarno ich widzę. Będą se musieli "założyć" swój kosciół, poza Rzymem.
Weronika....S
Uczestniczący u nas w Polsce w Mszach odprawianych przez kapłanów Bractwa Piusa X nie mają masek podczas Mszy, a jestem przekonana, że i w ogóle.
V.R.S.
Posoborowie wyje z wściekłości i wycina komentarze bo wierni szukają Wiary Katolickiej i jej skarbów.
W obronie Tradycji Kościoła
W Niemczech tak naprawdę nie ma już Kościoła, dlatego resztki ocalałych katolików rozpaczliwie szukają opieki duszpasterskiej.
yagu
I bardzo dobrze , że resztki Niemców - Katolików znalezli ratunek dla swych dusz . Należy się tylko cieszyć .
W obronie Tradycji Kościoła
Z deszczu pod rynnę, ale skoro nie mają innego wyjścia...
Elkam
Też szukałem, gdy mój proboszcz "wyprostował wiernym kolana'. Nawet myślałem o lefebrystach. Poszukując trafiłem na gloria tv. Pierwsze wrażenie to: "święta" Quas Primas, "teolog i mędrzec"V.R.S i jakiś "zły "parvus", którego wszyscy okładali wyzwiskami.
Lecz po czasie poznania, tutejszych "rozmodlonych" tredsów , NAWRÓCIŁEM się ze złej drogi i w te pędy z powrotem do mojej rodzimej Parafii :) …More
Też szukałem, gdy mój proboszcz "wyprostował wiernym kolana'. Nawet myślałem o lefebrystach. Poszukując trafiłem na gloria tv. Pierwsze wrażenie to: "święta" Quas Primas, "teolog i mędrzec"V.R.S i jakiś "zły "parvus", którego wszyscy okładali wyzwiskami.
Lecz po czasie poznania, tutejszych "rozmodlonych" tredsów , NAWRÓCIŁEM się ze złej drogi i w te pędy z powrotem do mojej rodzimej Parafii :) Jaki by proboszcz nie był, ale zawsze MÓJ PROBOSZCZ I MOJA PARAFIA.

Teraz powtarzam:

Dzięki Ci Boże za to co mi dałeś ! - Świety Powszechny i Apostolski Kosciół.
Dzięki Ci Boże za to co mi zabrałeś! - głupotę, która zawiodłaby mnie poza margines Kościoła

I dzięki ci Boże za to, czego mi oszczędziłeś - bycia zdrajcą !

Pozdrawiam Wiernych Świętego Powszechnego i Apostolskiego Kościoła, którego bramy piekielne nie przemogą !

ps.

Czy takie są owoce udziału w mszach trydenckich?
Quas Primas
Aleś ty "bidny"....
Żal.pl.
😂😂😂
old school
Elkam, moj proboszcz i moja parafia ale nie twoj CHRYSTUS