Gloria.tv Needs Your Help - An Urgent Appeal
uk.news
18

Єпископ Novus Ordo вибачився за священика, який проповідує справжній католицизм

Єпископ Керрі, Рей Браун з Ірландії, вибачився за о. Шона Шихі, який проповідував доктрину католицької церкви під час недільної меси у Лістоуелі (див. відео).

Шихі зазначив, що ніхто не говорить про гріхи, які оточують нас. Він розповів про аборти та роздачу презервативів молоді, в основі яких лежить спроба поширення аморальності.

"Ми бачимо це в цьому безумстві трансгендерності, гріховності сексу між двома чоловіками чи двома жінками. Це гріх, смертний гріх. Але люди, схоже, цього не розуміють. Ми повинні прислухатися до Господа, інакше у цих людей не буде надії".

Він пояснив, що "гріх є руйнівним, згубним і приведе нас до пекла". Шихі також висловив благочестиву віру в те, що небо "повне" навернених грішників, і зробив висновок, що в день смерті кожен дізнається, що це не він вигадав, а це те, що говорить Бог.

Відреагувавши на ці слова, єпископ Браун заявив, що він знає про "біль", який завдала гомілія (1 листопада, DioceseOfKerry.ie), незважаючи на те, що такий "біль" стосується лише грішників, що не розкаялися. Він "приніс вибачення" всім, хто був "ображений", та додав, що такі вірування "не є частиною християнства".

Зображення: Ray Browne © Trocaire, Flickr, via wikicommons CC BY-SA, #newsKuqpyxcsdj

02:21